Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια του foroum βοηθεια!!!!!!!!!!!!θηλαζω τον μπουλουκο εδω και 7 μηνες κ ενω μου ειχε ερθει περιοδος απο τις 40 μερες μετα την γεννα μετα δυο φορες κανονικα τις επομενες με καθυστερηση μεχρι 15 μερες αναμονη!!!τωρα που πηγε η περιοδος??????????εχω καθυστερηση 1 μηνα κ κατι!!!!!να σημειωσω οτι το διαστημα αυτο ο μπεμπης παρολο που εχει ξεκινησει στερεες τροφες θηλαζει σαν τρελος!!!ξυπναει ακομα κ το βραδυ 3-4 φορες και μετα τα γευματα θελει παλι στηθος!υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης???τι λετε εσεισ βρε κοριτσια δισταζω να κανω το τεστ!!! :S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν είχες ελέυθερες επαφές φυσικά και υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Ο θηλασμός δεν αποτελεί μέθοδο αντισύλληψης.

Καλύτερα να κάνεις ενα τεστάκι ή μια χοριακή να σου φύγει και το άγχος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Με τον θηλασμο δεν μενεις εγκυος κ ο κυκλος σου ειναι ασταθης. Κι εμενα το ιδιο ειχε συμβει. Ακομα δεν εχει φτιαξει να φανταστεις, παρολο που δεν θηλαζω εδω και 2 μηνες. Εχω κανει 3 τεστ κ μου εχουν βγει αρνητικα. Εγω λεω να περιμενεις λιγες μερες ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΜΕΝΑ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΛΕΧΩΝΑ ΚΙ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΕ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ...ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ, ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ 3 ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ...

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω στειλει τον ανδρα μου να βρει φαρμακειο θα το κανω να μου φυγει το αγχος!!!!!!θα σας πω τα αποτελεσματα το απογευμα!!!!!! :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και μπορεις να μεινεις εγκυος ενω θηλαζεις

Κανε ενα τεστ εγκυμοσυνης και σου ευχομαι να δειξει οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Γιατί δεν κάνεις καλύτερα μια χοριακή;

χαχαχα και γω που έκανα χοριακή τί κατάλαβα;;;;

Αρνητική βγήκε αλλά παρ'όλ'αυτά ήμουν έγκυος!!!

Κοριτσάκι φυσικά και μπορείς να μείνεις έγκυος ενώ θηλάζεις.

Είναι και πολλές οι μέρες της καθυστέρησής σου....

Περιμένουμε τα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

bell έγραψε:

χαχαχα και γω που έκανα χοριακή τί κατάλαβα;;;;

Αρνητική βγήκε αλλά παρ'όλ'αυτά ήμουν έγκυος!!!

Κοριτσάκι φυσικά και μπορείς να μείνεις έγκυος ενώ θηλάζεις.

Είναι και πολλές οι μέρες της καθυστέρησής σου....

Περιμένουμε τα νέα!!![/quote:mongjtqx]

Σε ποιά μέρα της καθυστερησης ήσουν; μήπως πρεπει να αλλάξεις μικροβιολογο; :dry: Πρωτη φορά το ακούω αυτο βρε λοβι μου :huh: (το ονομα σου ποιο ειναι αλήθεια?) και μετά πως το καταλαβες οτι ησουν εγκυος?

Πωπω! σε ζαλισα! :blush: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ναι εκανα το τεστ και βγηκε πολυ ροζ!!!!!!!!που σημαινει πολυ εγκυος!!!!μολις το ειδα τα επαιξα δεν το περιμενα!αναμικτα συναισθηματα απο την αγωνια μου επισκεφτηκα χθες βραδυ την γυναικολογο μου οπου μου το επιβεβαιωσε!ειμαι σχεδον 9 εβδομαδων!σοκ!!!! ο ανδρας μου πλεει σε πελαγη ευτυχιας εγω ομως ειμαι πολυ μπερδεμενη........πως θα τα καταφερω με δυο μωρα???? :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό μανουλίτσα,

Μην αγχώνεσαι και κοίτα να απολάυσεις αυτήν την ωραία περίοδο της ζωή σου. Δεν λέω με 2 μωρά που έχουν μικρή διαφορά είναι ζόρικα τα πράγματα, αλλά σκέψου ότι ούτε η ορώτη είσαι ούτε η τελευταία ;)

Σε μερικές μέρες θα το συνηδειτοποιήσεις και ελπίζω να νιώσεις καλύτερα

Εύχομαι ότι καλύτερο :)

Βοήθεια από γονείς και πεθερικά έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!!1

ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΛΕΕΙ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️ η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω...  αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται.... εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;
    • αχ Λευκη μου εχω κι εγω γαμοβαφτιση το Σαββατο πολυ καλης φιλης και εχω την ιδια απορια... φανταζομαι θα μου πει να κατσω στα αυγα μου!!!! 😂 ασε που θα εχω και τον αντρα μου κερβερο.... ολο λεει "στην κατασταση σου" και "στην κατασταση σου" λες και ειμαι αρρωστη.... δε λεω μου αρεσει που με εχει ματια χαδια 🥰 αλλα μην υπερβαλουμε κιολας!!! δεν θα κλειστω και σε γυαλα... επισης ρε κοριτσια, αυτο το να μην σηκωνουμε βαρη θεωρω οτι ο γιατρος εννοει γνκ μεγαλα βαρη... αλλα π.χ. μια τσαντα του σουπερ 3 κιλα δεν ειναι κατι... ενταξει δεν θα παρω και 6αδα νερα αλλα δε νομιζω οτι 3 κιλα ειναι κατι...
    • ναι εννοειταιιι!!!! θα ενημερωνουμε το πινακακι και για αυχενικη και για β επιπεδου και για ΠΗΤ και φυλο!!!! ας πανε ολα καλα και στα της οργανωσης αφηστε το πανω μου!!!! 😇🤓
    • Ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχες σου!!!! ❤️❤️ να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου!!!!🤱❤️να ειναι γερο και καλοτυχο!!!!🙏
    • Λευκη μου επειδη γνκ εχω σιδηροπενικη αναιμια και παιρνω καθε μηνα σιδηρο στις μερες της περιοδου, αν παιρνεις χαπι για το θυροειδη, νομιζω πρεπει να εχει καποια χρονικη αποσταση απο το χαπι του σιδηρου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...