Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 3 ΝΕΚΡΟΥΣ


Dominique

Recommended Posts

Εχω ανατριχιάσει!Εχω μουδιάσει!Στα επεισόδια στο κέντρο η μια από τις δύο γυναίκες που πέθαναν ήταν έγκυος, άκουσα τώρα στις ειδήσεις!Ολες μπορείτε να καταλάβετε πώς νιώθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο μου σηκωθηκε η τριχα,ημαρτον πια.δεν ντρεπονται λιγο τι φταιει τοσοσ κοσμοσ και η περιουσια του δηλ? αλλα καιη κοπελα με το μωρο?

ποποοοοοοοοο φρικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sa de ntrepomaste ligo.....auta mono stin ellada ginontai..imarton!!!to akousa kai egw koritsia kai anatrixiasa....paraligo tha itan kai i pethera mou thuma pigainontas gia tin douleia tis alla prolave......krima stin kopela kai stin oikogeneia tis pantws!!!!krima kai tha eixan tosi eutuxia me to mwro pou perimene.....an einai dunaton!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ ΣΤΟΝ ΒΩΜΟ ΤΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗΣ.......ΑΘΩΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΘΩΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΗΤΑΝ.....ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΓΑ......ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να σας γραψω τι ακουσα στις ειδησεις αλλα ειχατε ανοιξει ηδη θεμα.....

εχω φρικαρει!!!!!!!!!

τρελαθηκα στην αρχη γιατι σε τραπεζα μαρφιν δουλευει η ξαδερφη μου και δεν ηξερ οτι ευτυχως ειχε παρει μεταθεση στο Μαρουσι!!!!την πηρα αμεσως τηλ. και με καθησυχασε...καιμετα ακουσαμε αυτο,περιμενουν ολοι οι συναδελφοι να ακουσουν η να μαθουν ποιοι ειναι...

αισχος!!!!!για ποια δημοκρατια μιλαμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω φρικαρει μορει καποια να ανφερειπως εγεινε το περιστατικο ; ελεγα να παω στη πορεια αλλα σεφτομυν ολα τα επεισοδεια .Αυτο δνε ειναι δημοκρατια .Αληθεια ειχε ειδησεις ; αφου εχουν απεργια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 μηνών!Κι αυτός ο καραγκιόζης ο Βγενόπουλος γιατί είχε ανοιχτές σήμερα τις τράπεζες;Στην Κέρκυρα ήταν όλες κλειστές, διαβάζω, και στο κέντρο που πάντα έχουμε επεισόδια τις είχαν όλες ανοιχτές!Πήραν στο λαιμό τους 3 αθώες ψυχές ή μάλλον 4 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το άκουσα κορίτσια και φρίκαρα...Και αυτό το έμβρυο άνθρωπος είναι...Τί σημασία έχει που δεν είχε γεννηθεί ακόμα...

Αλλά ήμαρτον!!!!!Δε φταίνε οι άνθρωποι επειδή δούλευαν..Ούτε ο Βγενόπουλος που δεν εκλεισε η τράπεζα..Οι ανεγκέφαλοι, οι τάχα ιδεολόγοι που πέταξαν τις μολότοφ φταίνε...Αν ήταν μάγκες, να πήγαιναν στη Βουλή να πετάξουν και να κάψουν τους 300 που έφεραν σε αυτό το χάλι την Ελλάδα....Αλλά δυστυχώς μάλλον πρόκειται για προβοκάτσια....

Διαβάζω ότι φωτιάμ έχει πιάσει και σε ένα γραφείο του Υπ.Οικονομικών που όλως τυχαίως βρίσκονται έγγραφα για υποθέσεις που ερευνώνται...όπως φοροδιαφυγάδες κλπ....όλως τυχαίως....Ελλάς το μεγαλείο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Κι εγώ το άκουσα κορίτσια και φρίκαρα...Και αυτό το έμβρυο άνθρωπος είναι...Τί σημασία έχει που δεν είχε γεννηθεί ακόμα...

Αλλά ήμαρτον!!!!!Δε φταίνε οι άνθρωποι επειδή δούλευαν..Ούτε ο Βγενόπουλος που δεν εκλεισε η τράπεζα..Οι ανεγκέφαλοι, οι τάχα ιδεολόγοι που πέταξαν τις μολότοφ φταίνε...Αν ήταν μάγκες, να πήγαιναν στη Βουλή να πετάξουν και να κάψουν τους 300 που έφεραν σε αυτό το χάλι την Ελλάδα....Αλλά δυστυχώς μάλλον πρόκειται για προβοκάτσια....

Διαβάζω ότι φωτιάμ έχει πιάσει και σε ένα γραφείο του Υπ.Οικονομικών που όλως τυχαίως βρίσκονται έγγραφα για υποθέσεις που ερευνώνται...όπως φοροδιαφυγάδες κλπ....όλως τυχαίως....Ελλάς το μεγαλείο σου!

shmfwnw apolita probokatsia htan .

oi adikimenoi den xtipane tous upalilous alla aytous poy tous ftene .

ola ta upolipa xtipimata einai probokatorika kai tromokratika ,entexnos upokinoumena apo politika shmferonta .

lipame poli gia tous anthropous pou pigan gia douleia kai brikan ton thanato .

oloi autoi oi koukouloforoi pou ta spane kai ta kaine den einai aganaktismenoi polites alla probokatores kai pliromenoi pou ta kanoun ayta gia na amayronoun pories kai na fobate o kosmos na diadilosei .h opos akousame oloi na ta rixnoun se kapoio koma oti aytoi ta upokinoun .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω στενοχωρηθει τοσο πολυ. γιατι δεν μπορουν να κανουν μια πορεια ειρηνηκη? τι φταιει ο απλο κοσμος????γιατι αυτη η κοπελα να βρει τετοιο φρικτο θανατο στην καλυτερη στιγμη της ζωης της? το λεω και κλαιω ειναι αδικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι,εμείς οι ηλίθιοι οι Ελληνες έτσι ξέρουμε να αντιδράμε!

Σκοτώνοντας συνανθρώπους μας και σκορπίζοντας τον πόνο!

Αμα θες ρε φίλε,μην πας να τους ψηφίσεις στις επόμενες εκλογές!!!!

Τι αρματώνεσαι τις μολότοφ και όποιον πάρει ο Χάρος????????

Ημαρτον δηλαδή!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το να κανω πορεια διαμαρτριας ειναι αναμφισβητητο δικαιωμα μου να νιωθω αγανακτισμ απο αυτο πο γινεε αλλα δνε μπορω να υποχρεωσω και τον άλλον να με ακολουθησει τι δημοκρατια εχουμε ; υποτιθετε οτι αντιδρουμε για το καλο της ελλαδος καιτι κανουμε σκοτωνουμε ελληνες καικαιμε την ελληνικ περιουσια πο με κοπο καποιοι εκαναν συγνωμη αλλολοι αυτοι δνε ειναι καλυτεροι απο τους 300 της βουλης αυτους αλλωστε τους ξερουμε δνε κρυβονται πισω απο μια κουκουλα .Τι να πω εγω σημερα στηδασκαλα του γου μου επειδη εργαζοταν οταν εκοψαν και σε αυτη αλαλ ακι στον ανρα της τα επιδοματα πο ειχαν γυρω στα 500 ευρω συνολικα και εχει 4 παιδια τη να της πω; κανε διαδηλωση ; γιατιθα κερδισει τιποτα ; ολα αυτα το μονο που κανουν ειναι να γινομαστε για μια ακομα φορα στο στοχαστρο ακουσατε τι λενε οι βουλγαροι :μην πατε γα διακοπες στη ελλαδα αυτ θελουμε ; να εχομε μονιμα ενα σωρο ξενους αλλοδαπους αλλα οχιτουρισμο ; ντροπη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΙΚΗ ΦΡΙΚΗ ΦΡΙΚΗ...... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Καμια φορα δοξαζω το ΘΕΟ που ζω στο νησι...τι φταιει τοσος αθωος κοσμος;;;θα σφαχτουν ζωντανοι καμια ωρα....πικρα :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ ΄Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.3 ΑΝΘΡΩΠΟΙ(Ή ΜΑΛΛΟΝ 4) ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ???????????????ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΑΔΙΚΙΑ ΠΙΑ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΕΚΑΙΓΑΝ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ(ΓΙΑΤΙ ΤΟ 99% ΕΙΝΑΙ)ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ.ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε για μεταναστευση!

τελος!

δεν υπαρχει αυτη η χωρα!

η χωρα που διδαξε τη δημοκρατια κ τον πολιτισμο πεθανε προ πολλου!

αμφιβαλλω πολυ αν ειναι υποκινουμενες οι ενεργειες απο ελληνες

απλα νομιζω οτι βρηκανε την ευκαιρια να μας διαλυσουνε

κριμα ,κριμα!

πηγανε ετσι αθωοι ανθρωποι!

κ ο θεος να βαλει το χερι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα κριμα κ αδικο....χαθηκαν 3 αθωες ψυχες...κ το απογευμα εμαθα οτι χαθηκε κ μια παιδικη ψυχουλα .....ουτε να ανοιξει τα ματακια του δεν προλαβε,ουτε να γεννηθει το καημενο....πω πω εχω λυπηθει φοβερα.....η κοινωνια μας εχει γινει δολοφονικη κ πολυ φοβαμαι για το μελλον..... :(

κ με αποτελειωσε κ μια φωτογραφια που εβαλαν στο facebook με την εγκυο γυναικα νεκρη.....ειναι φοβερο......δεν αντεχεται αυτο που συνεβη....δεν μπορω να το πιστεψω....

κ μετα με κοροιδευουν κιολας οταν λεω οτι ειναι βλακεια να πολεμας για την ''πατριδα'' κ τα ιδανικα της......βρε δεν προκειται να κουνησω ουτε το μικρο μου δαχτυλακι κ ας τα παρουν ολα.....ετσι κ αλλιως ειναι ολα ισοπεδωμενα μεσα μου.....δεν εχουν αφησει πια την παραμικρη ουσια στην ελλαδα.....κριμα που καποτε καποιοι πολεμησαν κ θυσιαστηκαν γ'αυτη τη χωρα για να ζουμε εμεις τωρα με αξιοπρεπεια......κ αυτη την καταπατησαν.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερωποιος φταιει πιο πολυ για ολο αυτο το σκηνικο ο πολιτικοι ; εμεις που ψηφιζουμε τους πολιτικους η ελληνικα φιλοσοφια οτι παιδι μου θα ψηφισεις το ταδε κομμα γα να μπεις στο δημοσιο δηλαδη αυτο θελον απο τα παιδια τους να ειναι σε μια καρεκλα για καποιες ωρες και να μην κανουν τιποτα ; να πουλανε πνευμα και να σου τη λενε ; ποιος απο ολους αυτους αγαπησε την δουλεια του ; δεν ξερω εχω ενα γιο ο οποιος θα μεγαλωσει και ειμαι απογοητευμενη με ολο αυτο το σκηνικο το παιδι μο εχει ονειρα μπορει και ονειρευετ εγω οχι πια .και απο την άλλη εχεις και καποιους πουκρυβονται πισω αποτην ανωνυμια να πετανε μολοτοφ και να κλεινουν σπιτια με ποιο δικαιωμα ; που ειναι το κρατος να πιασει τους υπευθυνους ; να παταξουν θελουν τη διαφθορα ετσι λενε και εμεις τους πιστευουμε και τελιακ τιεχουν καταφερει ; να βγαζουν εγκληματιες και ηθελα να ξερω πως θα μπορεσουν να ζησουν αυτοι που εριξαν τις μολοτοφ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...