Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια κοριτσια!προτασεις για εξωσωματικη Θεσνικη


Recommended Posts

παιδια καλησπερα,

το απογευμα παρελαβα τα αποτελεσματα σπερμοδιαγραμματος μετα απο 3μηνη θεραπεια του αντρα μου(καρνιτινης-εβιολ- nolvadex-d).

Παθαμε σοκ καθως ηταν τα χειροτερα απο τοτε που ξεκινησαμε να το παρακολουθουμε το σπερμα!!!!! απο 2,5 εκατομμυρια πηγαμε στα 6 και κατεβηκαμε.......στα 800.000!!!!!παιδια δεν υπαρχει !!επεσε η γη κατω απο τα ποδια μας ..η κινητικοτητα δε.....απο 50 % σε μολις 3%!!!!!!δεν εχω λογια να περιγραψω το ποσο χαλια νιωθει ειδικα ο αντρας μου αλλα και εγω.

Θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε καποιο κεντρο εξωσωματικης στη Θεσνικη και ονομα γιατρου που να εξειδικευεται και να αξιζει να παμε προκειμενου να μη χρειαστει να κατεβουμε Αθηνα. οι γιατροι ηταν καθετοι οτι η λυση ειναι μονοδρομος και πρεπει να εχω καλες πληροφοριες.Αθηνα ξερω και για τον Μαστρ... και Παντ... και Ματζαβ...

για Θενικη ομως κανεναν!

οποιες μπορειτε στειλτε μου pm γιατι δεν εμπιστευομαι να ρωτησω γιατρους!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...