Μετάβαση σε περιεχόμενο

To πρωι 4ωρα, το βραδυ... ο ακαθιστος!


Recommended Posts

Ημουν βεβαιη απο τοτε που ηταν στην κοιλια μου οτι αυτο το παιδι δε θα μ αφηνε σε ησυχια! ειναι μολις 10 ημερων και ομως πως τα καταφερνει να μ εχει ηδη εξουθενωσει!!!

τι καλο παιδι το πρωι κοιμαται μεταξυ γευματων μεχρι και 4 ωρες σερι... ε, μολις γινει 12 το βραδυ γυριζει το ρολοι και το ρυθμιζει στο 2ωρο με το ζορι !!!!! :blink::blink::blink::blink:

ασε που δεν κοιμαται πουθενα αλλου παρα μονο στην αγκαλια μου, οποτε ολο το βραδυ τη βγαζω μισο-ορθια στον καναπε!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

λετε να ρεγουλαριστει ή πρεπει να κανω κατι διαφορετικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia καταρχην να σου ζησει το μωρακι σου.

Ειναι πολυ νωρις ακομη να μπει σε καποιο προγαμμα το μπεμπε, σιγα σιγα θα στρωσουν τα πραγματα και θα μπειτε σε σειρα, λιγο υπομονη...Θηλαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι να σου ζήσει!!!!!!!!

Ζόρικος ο μπέμπης;;;;;

Έκανε τη νύχτα μέρα μάλλον!!!

Φρόντιζε τη μέρα να επικρατεί φασαρία, πολύ φως και τη νύχτα απόλυτη ησυχία και σκοτάδι για να του γίνει αισθητή η διαφορά. Κάθιερωσε ρουτίνα ύπνου πχ μπάνιο,μασάζ,θηλασμός σε ήσυχο και σκοτεινό μέρος και μετά ύπνος.

Που θα πάει...

Θα επανέλθει!

Καλό κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ, ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΕ... ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΤΥ :)... ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΣΥΧΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΦΑΓΑΚΙ ΚΑΙ ΥΠΝΟ... ΧΑΜΗΛΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας :)

Αυτο κανω... τον εχω και ακουει καμπουρακη και καραμερο ολη μερα! δε χαμπαριαζει

το δε βραδυ, αφου κοιμηθει και η μεγαλη μου και ξεπερασουμε και κατι μικρα πονακια που μας πιανουν κοιμαται πανω στο στερνο και μολις παω να τον ακουμπησω στο κρεβατι.... ουααααα

ασε που αν ψιλοκοιμηθει και παω να τον αλλαξω ή να τον κανω μπανιο ξυπναει και θελει ξανα μανα ολη τη διαδικασια απο την αρχη!!!!

θα κανω υπομονη ... αντε να δουμε ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...