Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ν Τ Ρ Ο Π Η..


annaki!!

Recommended Posts

ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΠΟΛΛΕΣ ΜΕ ΕΚΡΙΝΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ Κ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ:angry:ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ,ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ-ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ Κ ΑΥΤΕΣ.ΑΠΛΑ ΕΧΑΣΑ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΑΙΣΧΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ,ΕΔΩ ΕΙΠΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΑ Κ ΤΟΣΑ ΧΥΔΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ.ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Κ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΗΓΑΖΟΥΝ ΑΠ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..-ΓΙΑ ΟΠΟΙΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ-ΑΥΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ 'ΕΚΤΡΩΣΗ'Κ ΔΙΑΒΑΣΕ
Αννακι κοίταξε ναδεις μάλλον φάνηκε περίεργο το γεγονός ότι άνοιξες ένα θέμα το οποίο το είχαμε ήδη θίξει και συζητήσει αρκετά και έγινε και καυγάς. Οπότε κάποια κοπέλα που ξανανοίγει ένα θέμα τέτοιο και ίσως οτρόπος που είπες ότι θα ακολουθήσουν και άλλα τέτοια παρέπεμψε στο γεγονός ότι αυτή η κοπέλα μάλλον το κάνει σκόπιμα. Δεν θέλω να πιστεύω κάτι τέτοιο όμως έτσι φάνηκε. Αν δεν ήταν αυτός ο σκοπός σου,τότε πρόσεχε τι θέματα ανοίγεις γιατί δεν το έχουν και σε πολύ να ξεκινήσει καυγάς.:side:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ 'ΕΚΤΡΩΣΗ'Κ ΔΙΑΒΑΣΕ
Αννακι κοίταξε ναδεις μάλλον φάνηκε περίεργο το γεγονός ότι άνοιξες ένα θέμα το οποίο το είχαμε ήδη θίξει και συζητήσει αρκετά και έγινε και καυγάς. Οπότε κάποια κοπέλα που ξανανοίγει ένα θέμα τέτοιο και ίσως οτρόπος που είπες ότι θα ακολουθήσουν και άλλα τέτοια παρέπεμψε στο γεγονός ότι αυτή η κοπέλα μάλλον το κάνει σκόπιμα. Δεν θέλω να πιστεύω κάτι τέτοιο όμως έτσι φάνηκε. Αν δεν ήταν αυτός ο σκοπός σου,τότε πρόσεχε τι θέματα ανοίγεις γιατί δεν το έχουν και σε πολύ να ξεκινήσει καυγάς.:side:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ 'ΕΚΤΡΩΣΗ'Κ ΔΙΑΒΑΣΕ
Αννακι κοίταξε ναδεις μάλλον φάνηκε περίεργο το γεγονός ότι άνοιξες ένα θέμα το οποίο το είχαμε ήδη θίξει και συζητήσει αρκετά και έγινε και καυγάς. Οπότε κάποια κοπέλα που ξανανοίγει ένα θέμα τέτοιο και ίσως οτρόπος που είπες ότι θα ακολουθήσουν και άλλα τέτοια παρέπεμψε στο γεγονός ότι αυτή η κοπέλα μάλλον το κάνει σκόπιμα. Δεν θέλω να πιστεύω κάτι τέτοιο όμως έτσι φάνηκε. Αν δεν ήταν αυτός ο σκοπός σου,τότε πρόσεχε τι θέματα ανοίγεις γιατί δεν το έχουν και σε πολύ να ξεκινήσει καυγάς.:side:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ...

ΟΠΟΥ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΖΙ, ΟΛΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΕΥΚΟΛΑ!

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM

ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΑΓΚΙΑ...

ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.

CALM DOWN ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ANNAKI ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ...

ΟΠΟΥ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΖΙ, ΟΛΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΕΥΚΟΛΑ!

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM

ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΑΓΚΙΑ...

ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.

CALM DOWN ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ANNAKI ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ...

ΟΠΟΥ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΖΙ, ΟΛΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΕΥΚΟΛΑ!

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM

ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΑΓΚΙΑ...

ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.

CALM DOWN ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ANNAKI ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΑΝΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΩΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ..........ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ

ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΑΝΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΩΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ..........ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ

ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΑΝΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΩΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ..........ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ

ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΟΠΗ ΣςΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΑΠΑΝΤΗΣΩ??ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ:blink: ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Κ ΑΣ ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΕΔΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΟΠΗ ΣςΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΑΠΑΝΤΗΣΩ??ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ:blink: ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Κ ΑΣ ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΕΔΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΟΠΗ ΣςΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΑΠΑΝΤΗΣΩ??ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ:blink: ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Κ ΑΣ ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΕΔΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...