Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΤΡΟΦΕΣ


Recommended Posts

η μικρουλα μου πριν 7 μερες σταματησε τις στερρες τροφες και πινει μονο γαλα πλεον θηλαζουμε παλθ αποκλειστικα τις στερεες τροφες ουτε να< τις φτυσει μοιυ γυρναει τα μουτρα και κλαει αν προσπαθησω να την πιεσω

ειχαμε περασει μια ιωση πριν 5 μερες ελαφρια απο εκεινες των 3 ημερων αλλα τωρα ειναι καλα

μπορει να φταιει οτι βγαζει τα πανω δοντακια τωρα?????σας εχει συμβει??πως το αντιμετιπισατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τρωει τιποτα δηλαδη/

ποσο ειναι?

τα δοντια μαλλον ειναι

την περασαμε και εμεις αυτη την φαση

και τωρα παλι την περναμε

αλλα δεν ξερω γιατι ισως παλι δοντια

εσυ συνεχιζε να της προσφερεις φαγητο

κανε της κολπα μπας και ξεχαστει και φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχει συμβει σε εμας!

εγινε γυρω στους 9 μηνες , ηταν οταν ειχαμε ξεκινησει τις στερεες και εγω επεστρεψα στην εργασια μου....περασε μια ιωσουλα και εκανε αρνηση στις στερεες....μονο θηλαζε...κρατσε γυρω στο 1 μηνα και κατι!

ασε την χωρις να της προσφερεις στερεες θα δεις ξανα ποτε θα ειναι ετοιμη....θα ζητα οτα θα τρως εσυ....θα θελει φαγητο στο χερακι της....εμεις μετα την απεργια ξεκινησαμε δειλα δειλα με ψωμακι στο χερι, μπανανα.... εεεε και μετα δεν εφαγε ποτε πολτοποιημενο φαγητο....απλα ψιλοτεμαχισμενο!

το παιδι θα σε οδηγησει!

παρακολουθησε το και πραξε συμφωνα με το τι θελει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου τι κανεις?

λοιπον αν δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ γνωμη μου ειναι να παρεις το ΓΙΑΤΡΟ σας..

κ εγω οταν ειδα το ποστ να πω την αληθεια κατευθειαν στα δοντια πηγε ο νους μου!!κ εμενα αρχισε να μου κανει διαφορα(ζοριζεται,σφυγγει χερια ποδια κ κλαει)ενω πρωτα ετρωγε ολο το πιατακι σε 5 λεπτα χωρις κιχ!!κ ειναι σιγουρα απο δοντια γιατι ηδη εχουν ασπρισει(τα δυο πανω πλεον)

τωρα αν δε τρωει καθολου δε μπορεις να καθεσαι να περιμενεις...ισως να της ποναει το λαιμουδακι οταν κατεβαζει(απο την ιωση)παρε παιδιατρο να σε διαφωτισει ο ανθρωπος ;)

φιλακια στη κουκλιτσα σου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...