Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια του 2007 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 610
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια [smilie=icon_santa.gif] Τι κάνετε? Εδώ σήμερα ο καιρός είναι βροχερός και μ' έχει πιάσει μια μελαγχολία..

Χτές γιόρταζε το ένα απ' τα δύο μου μωράκια, (*) ο Στεφανάκος μου (*) και είχαμε γιορτούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

Κυριακή μου χρόνια πολλά και στον Στέφανο σου!!Να τον χαίρεστε!!

Εγώ η κακούργα μάνα ξέχασα το παιδάκι μου :oops: καλά που πήρε η μαμά μου τηλέφωνο το μεσημέρι να μου ευχηθεί για την Χριστιάνα μου!!!!

Με τις βόλτες και την παρέα ξεχαστήκαμε!!! 9 ατομα στο σπίτι και κανένας δεν το θυμήθηκε!!!!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα αυτές τις μέρες και να περάσετε ακόμα πιο όμορφα την πρωτοχρονιά!!!

Εμεις κάναμε την πρώτη οικογενειακή εξόρμηση και στέφθηκε με επιτυχία!!Περάσαμε πολύ ωραία και το καταχαρήκαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή να χαίρεσαι τον Στέφανο ......και όλες οι μανούλες τα παιδάκια μας!!!

Αλήθεια αυτόν είχες στο νοσοκομείο??? Ξανακάνατε εξετάσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα ..

κυριακη να χαιρεσαι τον Στεφανακο σου εστω κ καθυστερημενα .. :oops: Ευχομαι να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις κ αυτον αλλα κ τον αδερφουλη του ..

Καραμελενια η εξορμηση η οικογενειακη ηταν με πληρη εξαρτηση? εννοω οοοολοι μαζι ? Εγω ακομα το φοβαμαι να παω καπου διημερο η τριημερο κ με τις τρεις ..Ευελπιστω το καλοκαιρι να τα καταφερουμε που θα ειναι κ η Αριαδνη λιγο μεγαλυτερη..

Μελαγχολικος καιρος σημερα στα μερη μας , εκανε μια δυνατη μπορα πριν λιγο ..Ομως μ'αρεσει απιστευτα ..

Αληθεια κοριτσια τι θα κανετε την πρωτοχρονια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Εύα καλησπέρα!!!

Χρόνια πολλά και πάλι…Εμείς πρωτοχρονιά έχουμε καλέσει τους συγγενείς, όπως πάντα άλλωστε. Προτιμώ αυτή τη μέρα να έρχεται κόσμος στο σπίτι μας, παρά να πηγαίνουμε εμείς. Μου είναι πιο εύκολο με τα παιδιά, παρόλο που το βάρος της μαγειρικής πέφτει πάνω μου.

Το κακό είναι ότι δουλεύω ακόμα και Παρασκευή, αλλά θα με βοηθήσει πολύ και η μητέρα μου….

Εσείς τι θα κάνετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω ..ουτως η αλλως οπως λες κ συ ειναι λιγακι δυσκολο με τα παιδια να παμε εμεις καπου ..Οποτε για παραμονη πρωτοχρονιας μας βλεπω στο σπιτακι μας ..Την ημερα της πρωτοχρονιας θα φαμε ολοι οικογενειακως στην μαμα μου κ ισως επισκεφτουμε για καφε το απογευμα τους νονους των διδυμων ..Θα δουμε πως θα μας παει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Ευα ναι όοολη η οικογένεια μαζί είμασταν!!Μείναμε στο σπίτι της κουνιάδας μου και ήταν πιο ευκολο, είχα και μπολικη βοήθεια απ'όλους. Βέβαια κουβαλήσαμε όλη την προίκα μας 2 παρκοκρέβατα, καρότσι,μπιμπερο ,κρέμες, γάλατα,ένα σάκο ρούχα,σεντόνια κουβέρτες κ.λ.π.

Την πρωτοχρονιά θα μείνουμε σπίτι μας όποιος θέλει να έρθει καλώς, αλλιώς μόνοι μας!!!!Ετσι και αλλιώς τόσοι που είμαστε κάνουμε πάρτυ απο μόνοι μας!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....εμένα πρωτοχρονιά μου αρέσει στο σπιτάκι μου.

Προτιμώ να έρχετε κόσμος παρά να πηγαίνω εκείνη την μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα! Ευχαριστώ για τις ευχές σας για το Στεφανάκο μου :)

Άσπα μου ναι το Στέφανο είχα στο νοσοκομείο. Χτές μάλιστα πήγαμε για επανέλεγχο και μου είπαν ότι το αυτάκι του μέσα είναι ακόμη ερυθρό και τους δίνει την εικόνα σα να ξεκινάει μια και καινούργια ωτίτιδα.. :? . Μου δώσαν λοιπόν ωτικές σταγόνες να βάζω τοπικά και να καθαρίζω καλά τη μύτη.

Εγώ αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι το πώς είναι δυνατόν να ξεκινάει μια καινούργια ωτίτιδα αφού μίξες τώρα δεν έχει, παιδικό έχει ένα μήνα να πάει και έπινε και αντιβίωση μέχρι τη Τρίτη το βράδυ!!!!!

Πάντως οι αιματολογικές του εξετάσεις ήταν πολύ καλές και δείχνουν ότι έχει περάσει πλέον η λοίμωξη #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε βρε κοριτσια? ξεκουραζεστε?πως περασατε τη πρωτοχρονια?εμεις πολυ καλα.καναμε αλλαγη του χρονου στο σπιτι μας φετος με τα πεθετικα μου,την μαμα μου,τα αδερφια μας κ τα ξεδερφια του αντρα μου απο αθηνα.παρολι την κουραση κ τις ετοιμασιες το καταευχαριστηθηκα.μας εφερε κ ο αη βασιλης το τρενακι μας εξω απο την πορτα κ η μικρη τρελαθηκε απο την χαρα της...κ το αλλο πρωι αφησε κατω απο το δεντρο κ αλλα δωρα.το κακο ειναι οτι καθε μερα η μικρη μου ψαχνει δωρα κατω απο το δεντρο...αλλα ελπιζω να τις περασει.ανημερα φαγαμε στην μαμα μου κ γενικα ολες αυτες τις μερες γυρνουσαμε στις βολτες κ καφεδες.

το ελεγα εγω οτι αυτες οι γιορτες θα ειναι γεματες κ διαφορετικες δεν το ελεγα?....οπως βλεπεται το τικερακι μου εχει αλλαξει....που σημαινει....οτι το σισουλινι μου θα αποκτησει αδερφακι...πρωτα ο θεος ολα καλα να πανε...σημερα το εμαθα κ το ξερουν μονο τα κοριτσια εδω στο φορουμ...κ φυσικα κ ο αντρας μου.ακομα δεν λεμε τιποτα μεχρι να παμε στο γιατρο.ουτε στην μικρη μου εχουμε πει τιποτα γιατι ως γνωστο...απο μικρο κ απο τρελο...ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη την φορα κ η οικογενεια μας να μεγαλωσει...σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα

καλη χρονια για αλλη μια φορα !

σισσυ μου συγχαρητηρια κοπελα μου !!Σου ευχομαι ολοψυχα με το καλο το καινουργιο μωρακι !! Να απολαυσεις μια τελεια εγκυμοσυνη κ να ερθει στην αγκαλια σας το θαυματακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και καλή χρονιά να έχουμε!!

Εμείς τη παραμονή της Πρωτοχρονιάς τη βγάλαμε στο σπίτι παρέα με το Ρουβά :lol: (που να τρέχεις άλλωστε με δύο μικρά παιδιά μέσα στο κρύο :roll: ).

Την ημέρα της Πρωτοχρονιάς ήρθαν τα αδέρφια του άντρα μου με τις οικογένειές τους και φάγαμε και το απόγευμα κράτησε η μαμά μου τα παιδιά και πήγαμε για ένα καφεδάκι με τους κουμπάρους μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα, πωπω μια λιακάδα που έχει!!!!

Σήμερα αργήσαμε να ξυπνήσουμε, διότι αργήσαμε να γυρίσουμε εχθές από το πάρτυ που πήγαμε!!! Ωραία που περάσαμε..... :!:

Κι εμείς από Δευτέρα επιστροφή στο σχολείο....ανυπομονή η δικιά μου, της έλειψε.

Θα επανέλθουμε στους ρυθμούς μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα!!Κι εμείς σήμερα εκμεταλευτήκαμε τη λιακάδα και πήγαμε βόλτα με τα παιδιά [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] και τώρα το βράδυ περιμένω τους κουμπάρους μου.

Εμείς δυστυχώς δε γυρίζουμε αύριο στο σχολείο :cry:

Ο παιδίατρος με συμβούλευσε για λίγο διάστημα ακόμα να κρατήσω το Στέφανο στο σπίτι γιατί το αυτάκι του δεν έχει επανέλθει ακόμη πλήρως και με τη πρώτη ίωση που θα κολλήσει στο σταθμό είναι πολύ πιθανόν να τον ξαναπιάσει πάλι. Το ζήτημα όμως είναι ότι μοιραία πρέπει να κρατήσω και τον Σταύρο στο σπίτι γιατί μπορεί κι αυτός πηγαίνοντας στο σταθμό να κολλήσει κάτι και μετά να το κολλήσει και ο Στέφανος :roll::roll: ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μανούλα μου κατέβηκε για τις γιορτές και τελικά αποφάσισε να κάτσει λίγο παραπάνω για να έχει τα παιδιά όταν αρρωσταίνουν γιατί αλλιώς θα πρέπει εγώ να σταματήσω από τη δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά πήγαμε κι εμείς!!!! Αν και την σήκωσα αρκετά νωρίς την καημένη, γιατί την πήγα εγώ, δεν διαμαρτηρήθηκε....σηκώθηκε ορεξάτη.

Βέβαια όταν την άφησα άρχισε λίγο τα δικά της..."μαμά κάστε λίγο κι εσύ" , αλλά ευτυχώς το ξεπέρασε γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες....!!!!!

Δεν θυμάμαι αν σας ευχήθηκα οπότε το κάνω τώρα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ - ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!

Τα κεφάλια μέσα λοιπόν...ο δικός μας ο σταθμός τις εργάσιμες μέρες ήταν ανοιχτός και τον έστειλα τον μικρό 4-5 μέρες...όποτε ήθελα δηλαδή να κάνω κάτι και δεν ήθελα να φορτώσω γιαγιάδες με 3 παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...