Μετάβαση σε περιεχόμενο

bourique ακουει ;;;;;


Recommended Posts

γεια σου !! δεν πρεπει να εχουμε ξαναμιλησει αλλα διαβασα καπου οτι χρειαστηκε να κανεις καποια επεμβαση με ολικη ναρκωση και ηθελα παρα πολυ να με βοηθησεις !! εχω μια πετρα στην χολη την οποια ανακαλυψα στον 8ο μηνα της δευτερης εγκυμοσυνης μου ! απο τοτε εχει περασει 1,5 χρονος και καποια στιγμη θα πρεπει να αφαιρεσω την χολη με χειρουργιο !! δεν θελω να σταματησω να θηλαζω γιατι την πρωτη μου κορη την θηλασα 2,5 χρονια και δεν σταματησα ουτε στην εγκυμοσυνη και το δευτερο παιδακι μου θα το θηλασω οσο θελει !! απλα ξερεις αν αρχισει να με ποναει η χολη θα πρεπει να παω να την αφαιρεσω και τρεμω στην ιδεα γιατι καπου καπου με πιανει και κανω την κινεζα για να μην πω τιποτα αλλο !! δεν σκεφτομαι οτι θα κανω ολοκληρο χειρουργιο οσο οτι μπορει να σταματησω να θηλαζω !!! αν μπορεις πες μου εδω η σε pm αν πηρες φαρμακα αν ζητησες απο τον αναισθησιολογο καποια σιγκεκρημενη ναρκωση μετα απο ποσες ωρες θηλασες κλπ!! σε ευχαριστω εκ των προτερων !! :blush::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: bourique ακουει!!!!!!!!!!1 :P:P:P:P

λοιπον η δικια μου επεμβαση κρατησε περιπου μιση ωρα...και θηλασα μετα απο 3 ωρες κανονικα...

ο τυπος ναρκωσης δεν παιζει ρολο δηλαδη το φαρμακο(συνηθως ολοι τα ιδια χρησιμοποιουν)αλλα η ωρα της ναρκωσης....

οπως και να εχει τοτε το εψαξα και ειχα βρει ενα ποστ που ειχε απαντησει η αγλαια σε μια κοπελα που θα εκανε ενα χειρουργειο στο στηθος και της ειχε πει οτι δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα και οτι μπορει να θηλασει ακομα και αμεσως μετα απο την επεμβαση αν εκεινη μπορουσε....

οσο για φαρμακα πηρα αντιβιωση μετα και φαρμακα που σταματουν την αιμορραγια....

μην αγχωνεσαι...μια χαρα μπορεις να θηλασεις μετα το χειρουργειο...

φιλια πολλα και ελπιζω να μην χρειαστει τελικα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερεις πως περιμενα την απαντηση σου !!!!! δεν ξεκολησα απο τον υπολογιστη χαχα!!!! να σου πω κατι ;; μια γνωστη μου ειχε διαγνωσει την πετρα στην χολη το 1998 και τελικα την αφαιρεσε το 2006 ειναι ποτε θα σε πιασει ο πονος καταλαβες ;; το μονο καλο ειναι οτι η δικη μου πετρα ειναι μεγαλη 1,2 εκ και δεν μπορει να φραξει τα σωληνακια που περνανε τα χοληφορα και μου ειπαν να το αφησω και να μην παω να κανω χειρουργειο στα καλα καθουμενα !! βεβαια εκανα καισαρικη και δεν μπορουσα να κανω κι αλλο χειρουργειο μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα εκτος απροοπτου φυσικα και φανταζεσαι ποσες προσευχες εκανα !! οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ !! μακαρι να μη με πιασει και παω τωρα και για τα επομενα 6 χρονια τουλαχιστον χαχαχα παιρνω το θαρρος αν με πιασει τιποτα να σε ξαναενοχλησω καθως και αν μπορω να σε βοηθησω σε κατι και εγω με μεγαλη μου ευχαριστηση !! το ενα χερι νυβει το αλλο !! χαχα σε ευχαριστω παλι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ με εκανες και γελασα :laugh: :laugh: :laugh:

εννοειται οτι μπορεις να με ενοχλησεις οποτε θελεις...βεβαια δεν ειναι ενοχληση...εξαλλου γι αυτο ειμαστε εδω...για να βοηθαει η μια την αλλη...

πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...