Μετάβαση σε περιεχόμενο

αλοιφές κατά της ακμής και θηλασμός


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα!ξέρει καμία ποια αλοιφή θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω κατά της ακμής κατά την διάρκεια του θηλασμού;έχω την brevoxyl και ενώ λέει ότι ενδείκνυται στον θηλασμό στο internet που το έψαξα σε ξένο site λέει πως δεν είναι απόλυτα ασφαλής οπότε και δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω.Εσείς χρησιμοποιείτε κάποια συγκεκριμένη για την ακμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxaxa και προσφατα διαβαζα οτι ετοιμαζονται καινουριες κρεμες για την ακμη...που περιεχουν μητρικο γαλα..μην το γελας, μου ειχε πει και η πεθερα μου οτι οι παλιες εβαζαν μητρικο γαλα στα μουτρα τουσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini έγραψε:

κορίτσια καλησπέρα!ξέρει καμία ποια αλοιφή θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω κατά της ακμής κατά την διάρκεια του θηλασμού;έχω την brevoxyl και ενώ λέει ότι ενδείκνυται στον θηλασμό στο internet που το έψαξα σε ξένο site λέει πως δεν είναι απόλυτα ασφαλής οπότε και δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω.Εσείς χρησιμοποιείτε κάποια συγκεκριμένη για την ακμή;

bembini καλησπέρα...

την ίδια αλοιφή χρησιμοποιούμε... :woohoo: :woohoo: απλά όταν και εγώ έμεινα εγκυος και για όοοσο καιρο θήλαζα ...ο δερματολόγος μου δεν με άφηνε με τίποτα να τις βάζω στο πρόσωπο..απλα πλύσιμο με ήπιο σαπουνάκι εγώ χρησιμοποιώ χρόνια το extra mild foam της frezyderm με ph 7 και ειμαι πολύ ευχαριστημένη...όσο για τα σπυράκια υπομονηηηηηηηηηηη .... :( μέχρι να σταματήσεις το θηλασμο....ασε τι έχω τραβήξει εγώ τόσα χρόνια.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini έγραψε:

χα,χα,χα οπότε τι μένει;θα κάνω κούρα ομορφιάς με μεμεδογαλατάκι!χι,χι!
:laugh: :) που ξερεις μπορει το μεμεδογαλατακι να ειναι το καλυτερο.... :woohoo:

φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...