Μετάβαση σε περιεχόμενο

endokolpika h afxenikh?


Recommended Posts

Καλημέρα maniania!!!!

Εάν είναι λίγο παχουλή και έχει δηλαδή παχύ κοιλιακό τοίχωμα (όπως λένε οι γιατροί), είναι λογικό να έκανε ενδοκολπικό.

Επίσης το κάνουν όταν το μωρό δεν είναι στη σωστή θέση για να γίνει η μέτρηση, για να μην περιμένουν το πότε θα αλλάξει θέση το μωρό που μπορεί να τους πάρει ώρα.

Εύχομαι να είναι όλα καλά πάντως!!!!!!!!!!

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι!

Και από οτι βλέπω θα είναι το 4ο ε;;; Να τα χαίρεσαι καλή μου τα παιδάκια σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 έγραψε:

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι!

Και από οτι βλέπω θα είναι το 4ο ε;;; Να τα χαίρεσαι καλή μου τα παιδάκια σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να μην είχε καλή θέση το μωρό γι αυτό έγινε και ενδοκολπικά..Πάντως στην αυχενική απ ότι ξέρω οι περισσότεροι υπέρυχοι γίνονται διακοιλιακά.

με το καλό και το 4ο και χαρά στο κουράγιο σου!!!!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανυσηχεις και εμένα την αυχενική μου την εκαναν ενδοκολπικά γιατί ο μπεμπάκος μου ηταν λίγο πιο μικρός παό όσο επρεπε!!!! δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο!!!! από την αρχη της εγκυμοσύνης μου ο μπέμπηςηταν λίγο πιο μικρός από όσο επρεπε (μια εβδομάδα) αλλά τωρα στον τελευταιο ηπέρηχο όλα διορθωθηκαν... η φυση ξέρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα προχτες αυχενικη απο πανω κ μετα κ με κολπικο υπερηχο...εμενα η γιατρος μου ειπε οτι το κανει για να μετρησουν τον τραχηλο.παντως καμια σχεση ο απο πανω ο υπερηχος με τον κολπικο...με τον κολπικο φαινοταν πολυ καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...