Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγωνια μεγαλη,αλλα τελος καλο!


Recommended Posts

κοριτσια απο χθες ειχα παρατηρησει το στηθος μου καπως πιο μαλακο,σαν να ειχε ξεπρηστει...

ακομα δεν εχω συμπτωματα με ναυτιες κλπ,παρα μονο ζαλαδες ολη την ημερα...

ενεσεις κανω κανονικα,τα χαπια μου κανονικα στην ωρα τους,δεν κουραζομαι στο σπιτι,αν και ολη μερα στο γραφειο δεν ειναι και το καλυτερο για την μεση μου...

τηλεφωνησα στον γιατρο,γιατι το στηθος μου θυμιζε την καλοκαιρινη μου περιπετεια με την παλλινδρομη.. απαντησε αμεσως στο κινητο,του ειπα τι νιωθω και ειπε οτι δεν πιστευει οτι θα περασω παλι τα ιδια,αλλα να πηγαινα να με εβλεπε για παν ενδεχομενο...πηρα αδεια απο το γραφειο και το μεσημερι με εξετασε στο ιατρειο του...ολα καλα!! ειδα την καρδουλα να χτυπαει,ειπε οτι αναπτυσσεται κανονικα και το στηθος τελικα δεν ειναι κατι που τον απασχολει...

κοριτσια ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...το πρωι ενιωθα τοσο ματαια!!ενιωσα μια απο τα ιδια με περυσι το καλοκαιρι...

ηταν μια ανακουφιση η επισκεψη στον γιατρο..αλλα το αγχος και η κακη εμπειρια του παρελθοντος δε θα με αφησουν να απολαυσω αυτο το θαυμα που μεγαλωνει μεσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινουλα,Ο.Κ. ολα καλα!!χαλαρωσε λιγο...ξεκουρασου,λογια κλισε,το ξερω αλλα ετσι ειναι!Ευχομαι να πανε οοοολα τελεια!!Φιλια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κουκλάρα μου γιατί γεμίζεις

με άσχημες σκέψεις το μικρό σου μυαλουδάκι :P ?

Όλα καλά θα πάνε αυτήν τη φορά.

Μην ανησυχείς για τίποτα.

Απόλαυσε το θαύμα που γίνεται μέσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου σε νιώθω απόλυτα. Την ίδια αγωνία έχω κι εγώ... Μέχρι την επόμενη Τετάρτη που έχω ραντεβού με το γιατρό μου φαίνεται αιώνας...

Ακριβώς όπως το λες, η κακή εμπειρία του παρελθόντος.. μας κρατάει προσγειωμένες... Αλλά το σημαντικό είναι να προχωράνε τα πράγματα καλά κι ας είμαστε και λίγο (λέμε τώρα..) αγχωμένες...

Όλα να πάνε καλά!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Μαρίνα μου σε νιώθω απόλυτα. Την ίδια αγωνία έχω κι εγώ... Μέχρι την επόμενη Τετάρτη που έχω ραντεβού με το γιατρό μου φαίνεται αιώνας...

Ακριβώς όπως το λες, η κακή εμπειρία του παρελθόντος.. μας κρατάει προσγειωμένες... Αλλά το σημαντικό είναι να προχωράνε τα πράγματα καλά κι ας είμαστε και λίγο (λέμε τώρα..) αγχωμένες...

Όλα να πάνε καλά!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

με το καλο το επομενο ραντεβου με τον γιατρο!!

βλεπω οτι εχουμε μια ημερα διαφορα στις επισκεψεις...εγω παω παλι την επομενη Τριτη(το σημερινο ηταν εκτακτο)...εσυ Τεταρτη...

πριν δυο εβδομαδες οταν εκανα τεστ,την επομενη ημερα πηγες εσυ στον γιατρο!!

πλακα εχει!!

ολα καλα και σε εσενα Crazy!!

Κοριτσια σας ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο να κανεις τετοιες σκεψεις,οταν πισω υπαρχει μια ασχημη εμπειρια,δυστηχως η αγωνια κ ο φοβος υπαρχουν..σε καταλαβαινω.

Παντως να ξερεις οτι αυτες οι διακυμανσεις στο στηθος ειναι φυσιολογικες.Πολλες κοπελες κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης,τα νοιωθουν αυτα.Εγω οταν ειμουν εγγυος στην κορη μου,καθ'ολη τη διαρκεια δεν ειχα καμια,μα καμια ενοχληση στο στηθος.Το μονο οτι μεγαλωσε 2 νουμερα,αλλα ουτε πονο,ουτε φαγουρα τιποτα.

Ολα θα πανε καλα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να σου ευχηθω 9 υπεροχους μηνες!!!

με αμετρητες κλωτσιες χιχι

ολα θα πανε καλα...πιστεψε το και καθε φορα που θα νιωθεις καπως..ιασε την κοιλιτσα σου,χαιδεψε το μωρακι σου και παρε δυναμη.

σου ευχομαι τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

θελω να σου ευχηθω 9 υπεροχους μηνες!!!

με αμετρητες κλωτσιες χιχι

ολα θα πανε καλα...πιστεψε το και καθε φορα που θα νιωθεις καπως..ιασε την κοιλιτσα σου,χαιδεψε το μωρακι σου και παρε δυναμη.

σου ευχομαι τα καλυτερα!!

σε ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...