Μετάβαση σε περιεχόμενο

ξαναρχιζω ξανα να προσπαθω!ολα ειναι οκ!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!ναι οπως διαβασατε..μολις γυρισα απο την γυναικολογο μου κ ολες οι εξετασεις μου κ υπερηχογραφικα μετα απο την παλινδρομη τωρα ολα ειναι οκ!θα παρω τα φαρμακακαι μου κ μετα απο την περιοδο θα ξαναρχισω απο την αρχη κ παλι περνοντας σερπαφαρ!μιας κ με αυτα εμεινα κ πριν εγκυος!!!!!μακαρι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα κ ν ερθει γρηγορα το μωρακι μας κ να μεινει!!!!!!!!!!θα πηγαινω 3 φορες το μηνα στην γιατρο να με παρακολουθει κ να προλαβω να αρχισω προγεστερονη που ειναι το μεγαλυτερο μου προβλημα!!εχω πολυ πεσμενη σε μοναδες την προγεστερονη κ εκει οφειλεται ο λογος που τα χανω!!!!!!απλα αυτη τη φορα αργησα να το μαθω!γι αυτο κοριτσια να μην χανεται χρονο......ολα να μαθαινονται γρηγορα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλη....καλη αρχη κοριτσαρα μου! να μας κρατας ενημερες!!!!

ευχομαι να ερθει γρηγορα η στιγμη που θα μας ανακοινωσεις οτι το πιασαμε το μικρουλακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου!Μακαρι να γινει μεσα στο καλοκαιρι ...μιασ κ θα χω πολυ βοηθεια απο την μανουλα μου με την μικρη μου κ δεν θα κουραζομαι τους πρωτους μηνες!!!!θα παω αυτη τη βδομαδα κ στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου να φαω κ γω το μηλαρακι της !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι τα καλυτερα!το αξιζεις!

φροντησε να εχεις καλη ψυχολογια! πιστη εχεις και ευχομαι να ακουστουν οι προσευχες σου και να μεγαλωσει κ αλλο η οικογενεια σας!!!

φιλια και στη μπουμπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω πολυ ραμινακι μου!!!!!!!εχω πολυ καλη ψυχολογια εδω κ μια βδομαδα κ ολα μου φαινονται τελεια!!!!!!!κ γω ευχομαι να ακουστουν οι προσευχες μου κ να τα καταφερουμε αυτη τη φορα!θελω τοσο πολυ να τους κανω ευτυχισμενους!!!!!!η κορουλα μου κ ο αντρας μου ειναι το παν για μενα κ θα τους το προσφερω αργα η γρηγορα!!!!!!κ ξερω μεσα μου οτι θα ναι πολυ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια καλλιτσα μου!!!!!!!ελα να γραφτεις στην λιστα και πολυ συντομα αμεσως δηλαδη να δεις που θα ερθει το νινακι σου και θα μεινει!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!!!!ρεμπεκα μου δεν θα γραφτω στην τυχερη λιστα του μαμμυ για να μην ανχωθω!!!!!!!!θα ποβαλωτο ανχος απο πανω μου κ ολα θα γινουν!!!!ο αντρας μου ειναι πολυ χαρουμενος που θα ξαναρχισουμε προσπαθειες κ τωρα που θα φυγουμε κ τριημερο στην υδρα θα του δωσω να καταλαβει !!!!!!μου χει υποσχεθει στην επετειο μασ στις 8 μαιου να φυγουμε ενα τριημερο μονοι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!!!!ρεμπεκα μου δεν θα γραφτω στην τυχερη λιστα του μαμμυ για να μην ανχωθω!!!!!!!!θα ποβαλωτο ανχος απο πανω μου κ ολα θα γινουν!!!!ο αντρας μου ειναι πολυ χαρουμενος που θα ξαναρχισουμε προσπαθειες κ τωρα που θα φυγουμε κ τριημερο στην υδρα θα του δωσω να καταλαβει !!!!!!μου χει υποσχεθει στην επετειο μασ στις 8 μαιου να φυγουμε ενα τριημερο μονοι μας!

αχου τι τελεια!!!!να πατε και να περασετε τελεια!!!και αν σε ανχωνει η λιστα φτου κακα μην μπεις καλλιτσα μου :laugh: :laugh: :laugh:

σου ευχομαι τα καλητερα γρηγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε κουκλιτσα,αντε με το καλο.Η επομενη θα ειναι κ η τυχερη!!Πολλα φιλια!!!

......Εγω εδω θα ειμαι,θα σε περιμενω...που ξερεις..;μπορει να τα καταφερουμε μαζι παλι.... ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια ευχαριστω κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!μου δινεται ακομα πιο πολυ δυναμη με τα λογια σας!!!!!!νιωθω μεσα μου μια τεραστια γαληνη κ ηρεμια!!!ζουμπι μου μακαρι να μεινουμε ξανα μαζι εγκυουλες κ να μοιραζομαστε τις αποριες μας!!!!ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!!!!που τελικα ολα ειχαν αισιο τελος κ δεν χρειαστηκε να κανω αποξεση κ να δημιουργηθει καποιο προβλημα!!!!ευχομαι να χει τριτωσει το κακο κ το μμηλαρακι της αγιας ειρηνης να μου φυτρωσει κ μενα ενα σπορακι!!θελω πολυ να παω σε αυτο το μοναστηρι κ να μιλησω σε καποια μοναχη ,,,να γαληνευσει η ψυχη μου!!!!κ θα παω συντομα αρκει να μην εχει πολυ δουλεια το αντρακι μου το σαβ/κο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συντομα σου ευχομαι με ενα πανεμορφο, υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!Μετα απο οσα περασες το αξιζεις πραγματικα!!!!!!!!!!Και πηστεψε με δεν θα αργησει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα τον επόμενο μήνα να φυτρωσει το σποράκι σας στην κοιλίτσα σου και μετά από 9 μήνες να το κρατάς στην αγκαλιά σου υγιέστατο!!!

Και δεν το εύχομαι μόνο.... το πιστεύω!!

Και επιχειρηματολογώ... ;)

1. Δεν σε βλέπω αγχωμένη... απεναντίας χαρούμενη και αισιόδοξη!! (Να ξέρεις βοηθάει πάααααααρα πολύ)

2. Βρήκατε το πρόβλημα και το συγκεκριμένο δεν είναι δύσκολο να αντιμετωπιστεί... Δύσκολλο να βρεθεί, ίσως, αλλά εσείς το βρήκατε και το μόνο που μένει είναι να το παρακολουθήσετε από την αρχή!!

3. Θα πας στην Αγ. Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντω.. Δε φαντάζεσαι πόσες κοπέλες συνέλαβαν αφου έφαγαν το μηλαράκι της (Καλό είναι να εξομολογηθείς και να νηστεψεις 3 μέρες πριν το φας)

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου κοπέλα μου!

Φιλιά πολλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 σου εύχομαι και εγώ μέσα από την καρδιά μου γρήγορα να έρθει το μωράκι που τόσο επιθυμείς! Σου δίνω όλη την θετική μου ενέργεια και στο εύχομαι ολόψυχα γιατί το αξίζεις! Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου! Γρήγορα θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Θα το δεις... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!χιλια ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!!!eva25 σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!μου δινεται ακομα πιο πολυ δυναμη να προχωρησω!!!οσο για το μηλαρακι θα νηστεψω πρωτα κ μετα θα το φαω !!!!!!!!!!!κ οντως ειμαι πολυ αισιοδοξη αυτη τη φορα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) :) :) :) :) :) !!!!!!!!!!!!πολλα χαμογελα απο δω κ περα κ ευχομαι ποτε να μην ξαναδακρυσουν τα ματια απο θλιψη!μονο απο χαρα κ απο γελια να δακρυζουν!!!!!!καλα ειναι η μικρουλα μου ραμονα μου!!σχολειο!σε λιγο θα παω να την παρω!!αρκετα ησυχια ειχα!!!!καιρος για ζπουζουνιες!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μεγαλωσε το μωρακι σου κορίτσι μου μια χαρά είναι 😊 Κορίτσι μου ο πλακούντας γερνάει σε όλες μας  έτσι είναι γίνετε όσο πλησιάζει ο καιρός να γεννήσουμε ωριμάζει είναι φυσιολογικό αυτό απλά οι γιατροί κοιτάνε μην ωριμάσει πιο γρήγορα από αυτό που θελουμε  ο πλακούντας είναι αυτός που τρέφει το μωρο… όσο γερνάει γερνάει ο πλακούντας, το μωρο πέρνει όλο και λιγότερο βαρος για αυτό προς το τέλος μειώνετε και η μεγάλη αύξηση βάρους του μωρού  Ο γιατρός θα το παρακολουθεί το Doppler σου σε κάθε εξετάσει και αν χρειαστεί να θα σε ξανά στείλει να την ξανά κανείς  τωρα αν δουν ότι μωρο δεν πέρνει άλλο βαρος δεν έχει νοημα να το αφηνουν μέσα στην κοιλιτσα σε βάζουν να γεννήσεις ώστε να αρχίσει να παίρνει βαρος τρώγοντας αυτό δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα γεννήσεις πρόωρα μπορεί όταν λένε νωρίτερα να εννοεί πχ 37 εβδ αντί για 39-40.. σε ένα μήνα σκέψου μπαίνουνε στο μήνας μας 🥳 παντως δεν είναι κάτι αγχωτικό γιατί το μωρο σου έχει είδη καλό βαρος 🥰
    • Εννοείς ότι καταλαβαίνεις αν είναι με το κεφάλι κάτω από τα εξογκώματα ;; Έχω την Τρίτη τώρα που μας έρχεται και μπαίνω 35η 
    • Εγω 29 εβδ & 5 που είχα πάει ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ήταν νωρίς ακόμα  η αλήθεια είναι πως βλέπω εξογκώματα από τον οφαλο και προς τα πανω αλλά δεν ξέρω αν είναι ακόμα με το κεφάλι κάτω και τα εξογκώματα που βλέπω είναι πόδι 🤷‍♀️ 8/7 έχω ραντεβού ξανα εσυ ποτε έχεις επόμενο ραντεβού ; 
    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...