Μετάβαση σε περιεχόμενο

kainourgio moro k megalitera paidakia


Recommended Posts

Geia sas ,

eimai manoula didimon koritsion 2misi eton k apoktisame k mia akoma mpempoula i opoia einai tora sxedon 3 minon. Prospatho na tin ensomatoso siga siga sto programma tou spitiou xoris na kano ipervoles aloste akoma neogennito tin les. Oi didimes to exoun dextei poli kala malon san megali koukla tin antimetopizoun .Ti na kano den xero .. pos tha katafero na deso k tis treis , na peraso tin mikri sto idio domation m'autes alla apo tin alli einai akoma noris ...Ti na kano..

manoules me gegalitera paidakia sos .Isos eimai ipervoliki alla mia simvouli tha itan idaniki... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα μου καλησπερα!!!να σου ζησουν οι κουκλιτσες σου!!!κ γω τρια παιδακια εχω!! :)

κοιτα οσο για το δεσιμο μεταξυ τους ερχεται μερα με τη μερα!!κ οσο μεγαλωνει η μικρουλα θ'ασχολουνται πιο πολυ μαζι της κ θα την απασχολουν!!!εμενα ο μικρος μου οταν κλαει,μολις πανε κοντα τα μεγαλα κ του μιλανε,του γελανε αμεσως ηρεμει κ τους χαμογελαει!! :)

τωρα οσον αφορα τη μεταβαση στο δωματιο των μεγαλυτερων παιδιων,εγω δεν τα καταφερα... :blink:

ευτυχως εχουμε τρια υπνοδωματια κ βρηκα την ηρεμια μου!! :woohoo:

τα μεγαλα,3 κ 2 χρονων κοιμουνται στο ιδιο δωματιο κ τα παιρνει ο υπνος μετα απο καμια ωρα,επειδη ολο γελανε κ χοροπηδανε... :lol:

ετσι κ προκειται ποτε να καταφερνα να κοιμισω εκει τον μικρο...ολο θα πεταγοταν με τη φασαρια τους...κ ετσι τον εβαλα στο μικρο δωματιο που εχουμε κ κοιμαται μια χαρα! :)

δεν ξερω τι χωρους εχεις,αλλα δυστυχως δεν εχω να σου δωσω καμια λυση για το πως θα τα καταφερεις να κοιμηθουν κ τα τρια μαζι :(

καποια αλλη κοπελα ισως σε συμβουλεψει καλυτερα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou manoula 3,

eyxaristo gia tin apantisi, sto thema tou pos tha katafero na enisxiso kai na edraioso to desimo metaxi tous mallon dikio exeis , eimai monaxopaidi vlepeis , o kalos mou to idio, opote to pedio auto einai ligo agnosto gia mena.

Toulaxiston eseis eixate xoro gia xoristo domatio sto mikrouli sas , emeis distixos oxi k auto einai ena thema ... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eva να σου ΄ζήσουν οι κορες σου! δεν σε βρισκω υπερβολική εχεις δικιο που ανησυχεις. τα διδυμα ειναι μικρα ακόμα και δεν μπορεις να ξερεις ακριβως τι αισθανονται. εννοώ ότι μπορει να ζηλευουν και να μην το δειχνουν οποτε εσυ μην τους εχεις πολύ εμπιστοσύνη. θα έλεγα να αναβάλεις για λιγο τη "συγκατοικιση". κρατα το μωρο κοντά σου για λιγο καιρο. όσο για την ενσωμάτωση, έχει δικιο η μανουλα θα έρθει με τον καιρο. ξέρω πως ειναι δυσκολο γιατι έχεις τρια πολύ μικρα παιδια, αλλά κανε λιγο υπομονή. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα μου αφου δεν εχεις διαθεσιμο δωματιο,κρατησε τη μικρουλα μαζι σου για καποιο διαστημα,οπως ειπε κ η μαρια!!!θα ερθει η στιγμη που θα καταλαβεις οτι ειναι ωρα να τα βαλεις ολα μαζι για υπνο!!θα ερθει απο μονο του!!θελει υπομονη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...