Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ....;;;;


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γι ακομη μια φορα θα σας πρηξω λιγουλακι.....!

Ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που 4 μερες πριν την περιοδο δεν εχω πονους στην κοιλια....η μεση μου ποναει υπερβολικα και το στηθος δεν ειναι ιδιαιτερα πρησμενο,μια μικρη ενοχληση στις θηλες εχω...

λετε να ειναι μπεμπακι;;;μου φαινεται παρα πολυ περιεργο που η κοιλιτσα μου δεν ποναει καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου στο εύχομαι ολόψυχα! :)

Τα συμπτώματα δεν είναι αξιόπιστα. Συνήθως μας μπερδεύουν, μας ξεγελάνε!

Αρκεί να σου πω ότι αυτήν τη φορά δεν είχα κανένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ξαναγράφω την απάντησή μου γιατί πριν (έγραψα στη "Γρήγορη Απάντηση") δεν δημοσιεύτηκε... Είμαι και καινούργια!

Λοιπόν σου έλεγα ότι έχω ακούσει τα ίδια συμπτώματα τόσο από έγκυες όσο και από γυναίκες που δεν ήταν έγκυες τελικά. Τα συμπτώματα τείνουν να μπερδεύουν δυστυχώς, το μόνο που σου μένει είναι να περιμένεις και να ελπίζεις. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να είσαι πάντως! Κι εγώ περιμένω σήμερα, δεν έχει έρθει ακόμα, δεν έχω τα συνήθη συμπτώματα της περιόδου και ελπίζω να είμαι. Βέβαια επειδή δεν κρατήθηκα έχω κάνει τεστ και έχει βγει αρνητικό, αλλά μέχρι να "την" δω, ελπίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυος!!

αυτη την φορα δεν ειχα καθολου πονο στην κοιλια,παρα μονο μικρα τσιμπηματα εδω και μια εβδομαδα,μια αριστερα και μια δεξια χαμηλα...

α! και το στηθος με εκαιγε απιστευτα...και οπως και στην προηγουμενη φορα με ποναγαν τα ποδια μου και κυριως κατω απο τα γονατα...τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΜΟΝ,αυτο σκεφτομαι κι εγω ολη μερα σημερα αλλα λεω κατσε να γραψω στις φιλεναδες μου μηπως και με ηρεμησουν λιγο...ουφ!

Crazy,εσυ τι λες;;;μη με μαλωσεις πολυ!συγχαρητηρια απο εδω και για το μπεμπακι σου,με το καλο. :):) για πες,ουτε πονακια στην κοιλια ειχες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Μαρινα και μενα πονανε τα ποδια μου,οι γαμπες δηλαδη αλλα δε το συσχετισα,ειπα οτι ειναι απο την αλλαγη του καιρου.λες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις σποράκι στην κοιλίτσα σου. Για μένα καλύτερα να πας να κάνεις μια β' χοριακή για πιο σίγουρα αποτελέσματα κ καλύτερα να κάνεις υπομονή λίγο ακόμα...

Περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon σε βλέπω!!!! :P :laugh: :laugh:

Λοιπόν, δεν είχα πονάκια περιόδου καθόλου. Αυτό που λέει η Μαρίνα για τα γόνατα κάτι μου θυμίζει, αλλά ούτε εγώ το'χα συσχετίσει με την εγκυμοσύνη. Μπορεί!

Γενικώς, δεν είχα τίποτα ιδιαίτερο εκτός από... καθυστέρηση!

Πάντως, να πω πως αν έχεις σκοπό να κάνεις τεστ τότε σίγουρα να πάρεις το self clear που δείχνει από τις 10 μονάδες και πάνω. Αν και να σου πω την αλήθεια, αν ήμουν στη θέση σου κι ήθελα να δω τι γίνεται νωρίτερα από την αναμενόμενη ημερομηνία, τότε σίγουρα θα πήγαινα για χοριακή που δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου δείξει, έστω και λίγο.

Μακάρι!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα βρε κιμονακι,ο,τι εχει γινει εχει γινει τι να το μαθω τωρα τι σε 5 μερες,τοσες απογοητευσεις εχω φαει και τοσες μα τοσες φορες σας εχω πρηξει,μια ποναει το ενα μου,μια το αλλο μου,απορω κιολας που μου απαντατε ακομα,αλλα αν δεν ειχαμε την ιδια τρελα δε θα υπηρχε το μαμμυ!!!!!!!!!!

cRAZY εσυ που εισαι οπαδος της χοριακης,πρεπει να την κανω πρωι;;;απο νεα σμυρνη δεν εισαι η κανω λαθος;;;να παω στη δικη σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι! Αν πας πρωί, μέχρι τις 8-8.30, θα σου πει το αποτέλεσμα 11.30-12.00. Εννοείται δε χρειάζεται να'σαι νηστική, αλλά φαντάζομαι το ξέρεις αυτό.

Είναι η κα Αθανασία Μάντιου-Χατζηθεοδώρου.

Ελ. Βενιζέλου 43, 210-9323716

Βολεύει η στάση του τραμ που είναι στην πλατεία της Νέας Σμύρνης - το εργαστήριο είναι περίπου απέναντι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω σε αναμμενα καρβουνα καθομαι!!!!!!!!!!!

εχω την πεμπτη ενα ιδιαιτερο στη νεα σμυρνη,κρατησα τα στοιχεια της,σε ευχαριστω,θα παω.

ουφ!θα σας ενημερωσω ομορφες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω γλυκουλακi αλλα δεν πηγα......μου παει ''να''

χθες μαλιστα ημουν εξω απο ενα φαρμακειο και φοβηθηκα να μπω μεσα να παρω τεστ......ουφ!!!!!!!ειμαι στην αναμονη!

συνεχιζω παντως χωρις πονακια στην κοιλια και με ακομα πιο ευαισθητο στηθος!πρωινη θερμοκρασια 37.3

πεθαινω απο αγωνια κι ειχα πει ρε γαμωτο οτι δε θα αγχωθω ξανα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε όργιο!!! Τι είπαμε;;;

Δεν είπαμε δε φοβόμαστε τα τεστ και τις χοριακές;;;;

Δεν είπαμε ΚΑΤΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ;;;;;;

Για συγκεντρώσου παρακαλώ!!! Για σύνελθε!!!

Άντε γιατί πολύ χαλαρά σας έχω τώρα τελευταία και πρέπει ν' αρχίσω να μαλώνω πάλι!!!! :P :p :laugh: :P :laugh:

Πάντως, από συμπτώματα μια χαρά τα πας... ΜΑΚΑΡΙ!!!!! ;) ;) :)

Κι επειδή δε σε βλέπω να την παλεύεις όλο το σ/κ, άντε παιδάκι μου αύριο και κάνε μια χοριακή... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...