Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

:whistle:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΤΙΣ 20/04 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ 4ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ ΣΤΑ ΙΣΧΙΑ ΨΗΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ? ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΦΑΚΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :unsure:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairybaggelhs έγραψε:

:whistle:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΤΙΣ 20/04 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ 4ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ ΣΤΑ ΙΣΧΙΑ ΨΗΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ? ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΦΑΚΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :unsure:

Καλησπέρα και με το καλο!!! Και εγω είχα αυτά τα συμπτώματα λίγο πριν μπώ στο μήνα μου και δεν γέννησα νωρίτερα ;) . Αλλά για οτι συμπτώματα και φόβους έχεις μίλα καλύτερα με τον γιατρό σου. Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά!

Από προσωπική εμπειρία ( είμαστε τώρα 6 μέρες πριν την ΠΗΤ) είναι φυσιολογικοί τέτοιοι πόνοι, τους είχα και εγώ ιδιαίτερα στη μέση που έχω και δισκοκοίλες. Για καλό και για κακό μίλα με τον γιατρό σου όμως, είναι αλλιώς να σε καθησυχάσει εκείνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...