Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΖΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ.ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΔΥΟ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ;ΟΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΜΦΥΤΕΥΟΝΤΑΙ , ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΒΑΖΟΥΝ; ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΑ, ΔΙΟΤΙ 3 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ, ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ , ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΙΔΡΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ ΔΥΟ ΤΥΠΟΙ ΥΠΟΠΤΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ , ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΠΟΔΙΣΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΘΕΟΔ ΝΑ ΕΜΦΥΤΕΥΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΑΚΙΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ.ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΑΖΗ ΑΠΟΡΙΑ , ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ; ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ ΠΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ , ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΒΕΒΑΙΑ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑ , ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩς ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΕΜΕΝΑ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ 14 ΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η 10 ΜΕΡΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα συννεφακι

και γω χθες έκανα εμβρυομεταφορά 3 εμβρύων

εύχομαι να μας είναι καλοστέριωτα.

Δεν ξέρω να σου απαντήσω στις ερωτήσεις σου γιατί για μένα είναι η πρώτη φορά και ελπίζω και η τελευταία.(το ίδιο εύχομαι και για σένα).

να σε ρωτήσω κάτι;

εμένα δηλαδή που ήταν εμβρυα 2 ημερών πότε γίνεται η εμφύτευση;

και επίσης είναι φυσιολογικό που νιώθω τούμπανο;

υπερβολικα πρισμένη κοιλιά και στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ ΜΟΥ , ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η 3 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ.ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΙΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ ΡΟΛΟ.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΩς ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ, ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ , ΟΥΤΕ ΠΡΗΞΙΜΟ , ΤΙΠΟΤΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩς ΨΑΧΝΩ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΙΣ 2 ΒΔΟΑΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΚΥΤΑΡΡΙΚΗ ΡΟΥΣ ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΣΟΥ.ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΟΛΛΗΘΟΥΝ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΖΗΤΙΑΝΟΥΣ ΤΑ ΤΑΡΑΞΑ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ , ΤΑ ΠΑΙΞΑ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ; ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι μου καη σου επιτυχια κοπελα μου!!!Μακαρι αυτη η προσπαθεια να ναι και η τελευταια!!!!!

Καταρχην πρεπει να χαλαρωσεις κοπελα μου δεν κανει τοσο αγχος..το ξερω ειναι δυσκολο αλλα πρεπει να προσπαθησεις..διαβασε κανα βιβλιο παιξε κανα παιχνιδι στο ιντερνετ δες καμια ταινια κλπ

Τωρα δεν φευγουν και τοσο ευκολα τα σπορακια..αν ειναι δυνατον με ο παραμικρο να την κανουν..λογικα θες κανα δυο μερες για την εμφυτευση μπορει και μια..λογω βλαστοκυστης!!

Ηρεμησε και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια ευχαριστω για την συμπαρασταση.Σου ευχομαι ολοψυχα ο,τι επιθυμεις .Αυτο προσπαθω να κανω , αλλα πιστεψε με μου φαινεται η αναμονη χειροτερη και απο τις ενεσεις.Τελικα αν θελουν αυτα θα κατσουν.Αν παλι οχι, τι να κανουμε υγεια να εχουμε να το παλευουμε.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφάκι μου! εγώ δεν έχω εμπειρία από εξωσωματικές, αλλά είχα 2 αποβολές και έχω τώρα 3 παιδάκια. Οι εγκυμοσύνες μου ήταν full από προβλήματα από την αρχή τους.. οπότε καταλαβαίνεις τί άγχος είχα.. τα σκέφτομαι και τρελαίνομαι.. :ohmy: ΄Κάτσε στο κρεβάτι και δες tv ή ιντερνετ, αλλά μη διαβάζεις και πολλά γιατί θα αγχωθείς περισσότερο. Καλά κάνατε και δεν το είπατε πουθενα. Κανένας δε θα σε καταλάβει, αν και νομίζω πως η μανούλα σου έπρεπε να το ξέρει, για να σε στηρίξει και να σε ανεβάσει λίγο ψυχολογικά.. ;) μην το σκέφτεσαι κοριτσάρα.. η θετική σκέψη μόνο να βρίσκεται στο μυαλό σου.. ο Θεός να σε βοηθήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΣ. ΜΙΛΑΜΕ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΑΣΕ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ , ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΧΩ ΚΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ;ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΣ. ΜΙΛΑΜΕ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΑΣΕ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ , ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΧΩ ΚΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ;ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΤΕ;

συννεφακι, εγω ειμαι στην 6η μερα εμβρυομεταφορας !!! εκατσα 5 μερες ξαπλα !!! φρικαρααααα !!!

η εμφυτευση γινεται 2-3 ημερες μετα την εμβρυομεταφορα αλλα συνηθως οι γιατροι λενε 5 ξαπλα για να ειναι μεσα!!

μερικες φορες ειναι πιθανο να υπαρχουν καποια μικρα συμπτωματα εγκυμοσηνης στην αναμονη, που μπορει να εμφανιζονται και να εξαφανιζονται!! αλλα δυστυχως τα συμπτωματα ειναι ιδια με της περιοδου ...οποτε δεν μπορεις να καταλαβεις τιποτα!!

σε πολλες ομως περιπτωσεις τα συμπτωματα μπορει να αργησουν πολυ να ερθουν π.χ μετα απο ενα μηνα. και καποιες δεν εχουν και καθολου συμπτωματα!!

εγω ειχα και εχω πονους περιοδου απο την πρωτη μερα της εμβρυομεταφορας και ο γιατρος μου ειπε πως ειναι απολυτα φυσιολογικο και πως να οφειλετε στο πρηξιμο των ωοθηκων μετα την ωοληψια!! σημερα 6η μερα καπως μου περασανε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra μου εγω σημερα ειναι η 3 μερα και αυριο βγαινω απο το σπιτι πριν λαλησω.χαρα στο κουραγιο σου που καθησες ξαπλα 5 μερες.Καλη μας επιτυχια.Εγω θα κανω χοριακη την αλλη Παρασκευη.Μακαρι θεουυλη μου να τελειωσουμε και οι δυο και να εχουμε αισιο αποτελεσμα.Να ξερεις οτι σε νιωθω απολυτα , αυτη την στιγμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σινεφακι , ειναι η πρωτη σου εξωσωματικη???

ποσα εμβρυα σου βαλανε??

εγω αυτες τις μερες δεν, φτανει που ειμουν ξαπλα, ειχα παθει και γαστρεντεριτιδα, εμμετο και διαροια και στομαχι !!! τα νευρα μου ηταν τσαταλια!! πολυ κλαμα!! στην αρχη νομιζα πως ηταν απο τα φαρμακα!! αλλα ειχα φαϊ κατι απ'εξω και με πειραξε!! φρικαρα εντελως!!

σημερα βγηκα βολτα και μαλιστα πηγα και ψωνισα ρουχα!!

ειμουν τοσο συνηθησμενη στην βολτα που επαθα καταθλιψη. εγω με τον αντρα μου ειμουν σχεδον καθε μερα για φαγητο για καφε και για ποτο!! τι να στα λεω !!

συνεφακι πονους περιοδου εχεις η' οχι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dhmhtra εχω κανει 2 αποτυχημενες εξωσωματικες , μια λαπαροσκοπηση, μια θεραπεια για ενδομητριωση , μια επεμβαση κυρσοκιλης ο αντρασ μου και τωρα βαλαμε 2 κατεψυγμενες βλαστοκυστες που ειχαν περισσεψει απο τη 2 εξωσωματικη.Να σου πω την αληθεια με ολα αυτα που εχω τραβηξει εχω χασει πια το κουραγιο μου και συνεχεια σκεφτομαι πως ειναι αδυνατο να μου κατσει και εμενα.Τι να πω πρεπει να ειμαο πολυ ατυχη.Απλως αυτη η αναμονη ως την αλλη Παρασκευη ειναι γεματη με αρνητισμο, μετα απο ολα αυτα που εχω περασει μου φαινεται σαν να μη με θελει καθολου.Τελοσπαντων για να μην τα πολυλογω εχω γινει τελειως κυκλοθυμικη, αλλα ευχαριστω το θεο γιατι εχω τον πιο ΤΕΛΕΙΟ αντρα του κοσμου και το εννοω , με στηριζει παρα παρα πολυ.Και αν δεν πετυχει λεει θα συνεχισουμε οσο χρειαστει, μονο να μαστε γεροι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...