Μετάβαση σε περιεχόμενο

nan 1 kai elafria diaria


Recommended Posts

prin liges meres alaksame to gala se nan 1(opos mas eipe o paidiatros)alla exo diapistosei oti to moro mou kanei kaka tou 2-3 fores tin imera kai einai sxedon san diaria.mipos xreiazetai xronos na prosarmostei sto neo gala?einai ok na kanei 2-3 fores?mexri tora ekane mia kai prasinopa.exei dokimasei kamia sas afto to gala h sas exei simvei me kapoia alagi pou kanate eseis? :blink:

post-12378-13873934778652_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!

Καταρχήν να σου ζήσει!

Για να πω την αλήθεια ,αυτό το γάλα δεν το εχουμε δοκιμάσει.

Φυσιολογικό είναι να κάνει 2 και 3 φορές την ημέρα κακάκια απλα

λες οτι είναι σχεδόν διάροια...Δεν ξέρω να σου πω κάτι,απλα εγώ στη θέση σου θα συμβουλευόμουν και τη γνώμη της παιδιάτρου μου!!

Μην ανησυχείς όμως!Αυτα διορθώνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΝΑΝ 1 ΓΙΑΤ ΑΠΟ ΤΟ ALMIRON ΕΙΧΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΝΑΝ 1 ΕΚΕΝΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ - ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΚΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΕΡΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΝΑΝ ΓΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙΑ-ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΔΗΛ.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ??"ΤΡΕΧΟΥΝ" ΣΑΝ ΖΟΥΜΙ ΔΗΛΑΔΗ??ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΙ,ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΠΙΣΤΕΥΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αλαγη γαλατος το κανει αυτο, ο παιδιατρος μου μου εχει πει για να κρινεις ενα γαλα πρεπει να πιει ολο το κουτι πρωτα και ειδα οτι ειχε δικιο, εμεις καναμε κακα παντα 1 φορα την ημερα και δυσκολα, οταν αλαξα γαλα τις πρωτες μερες το παιδι στουμπωσε(γιατι μπορει να συμβει και αυτο αντι να κανει συνεχεια) εντομεταξυ οσοι περναν αυτο το γαλα λεγαν οτι τα μωρα τους κανουν κακα συχν γιατι βοηθα και εγω ειχα απελπιστει τελικα μετα απο 10 μερες που επινε την επιασε το γαλα και πηρε φορα και η δικια μου μας ειχε καταχεσει ε τωρα πια, κανει φυσιολογικα μια ή δυο μερες, ολα τα παιδακια οταν αλαζουν γαλα το παθαινουν αλλα στουμπωνουν και αλλα κανουν συχνα, θελει το χρονο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas efxaristo oles koritsia gia is efxes sas!episis na xaireste ta morakia sas!!! :kiss: prin mas valei sto nan1 trogame kai emeis afto gia evesthita stamaxakia kai den eixame kanena provlima-apla afto einai ligo neroulo kai den xortaine to mikro mou.eixate dokio pou grapsate oti thelei xrono na prosarmostei.idi kontevoume to proto kouti kai estrosan ta kakakia tis bebas mou.lete se ena mina pou molis tha to exoume sinithisei to neo galataki, na mas valei se nan2? :huh: tha ta parei i beba kai tha xei kai dikio!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...