Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ CLEAR BLUE ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΧΝΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ??? ΣΟΣ


mairi2

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΤΟ CLEAR BLUE ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΧΝΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ. τΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ (32 Η ΜΕΡΑ.). εΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ 19Η ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩς ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΔΗΛ Ή ΈΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ Ή ΘΑ ΓΊΝΕΙ ΑΥΡΙΟ. ηΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ - 19Η γιατι εχω μεγαλο κυκλο(35 μερες).Και σημερα λεω δεν κανω ενα να δω που βρισκομαι, αν και δεν εχω επισημα καθυστερηση. Ρε κοριτσια, ειναι η πρωτη φορα που φαινεται αχνη η καθετη γραμμη. Οσες φορες στο παρελθον το εκανα , ητ;αν ξεκαθαρα αρνητικο. τωρα η καθετη φαινεται απαλα από πισω. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΜΩ.!ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

e afou einai axno sigoura 8a ginei k edonooooo sou efxomai ta kalitera kane ena akomi an k ego 8a sou elega na pas gia mia xoriaki alla logo to oti avrio einai kleista kane ena akomi pou leei k i filh mas irenevaladia

kalh epityxia !!!! :) ax ante k sta dika mas oi ypoloipes :)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη δεν ηθελα και πολυ να ουρησω , δεν ειχα πολλα(συγγνωμη κιολας.)θα περιμενω κανα δυο μερες ακομα. αλλα ισχυει το αχνό? καποια κοπελα το χε γραψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να γινει εντονο σε λιγες μερες? αφου κατι δειχνει τωρα, ισως φανει περισσοτερο. αυτη η σκεψη μου δινει ελπιδα και υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairi2 κανε αλλο ενα οπως σου ειπαν και τα κοριτσια και την παρασκευη πρωι-πρωι βουρ για χοριακη (οπως κι εγω ;) )

ευχομαι τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΗΝ 28Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ!ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΟΠΩς ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΙΔΑ ΣΟΥ!!!ΕΤΣΙ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ,ΣΑΝ ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ Αργυρω μου, με γεμιζεις με αισιοδοξια. Τωρα που το ξαναειδα , οσο παει και ξεθωριαζει η καθετη. εχω τρελλαθει. θα παω σινεμαδακι σε λιγο και θα ξεχαστω. θελω να σιγουρευτω και μετα να το πω στον αντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γραμμη θα ξεθωριαζειιι!!εκανα το ιδιο τεστ κι εγω !της ιδιας εταιριας και αμα διαβασεις τις οδηγιες,το αποτελεσμα δεν ερμηνευεται σωστα αμα περασει 10λεπτο.κι εμενα μετα δεν φαινοτανε σχεδον!αλλα την αλλη μερα ηταν τελεια η γραμμουλα οταν ξαναεκανα τεστακι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairi etoimasou,auto exw na pw egw.h dikh mou empeiria den einai me to clear blue alla me to predictor.to ekana thn 31h mera tou kuklou mou.eixa adia8ethsei 23/10 kai ekana to test thn 23/11 kai edeikse axno 8etiko!kuklos 31 hmerwn.to axno 8etiko egine 21 evdomadwn kai 3 hmerwn ws twra...euxomai na exeis ta idia apotelesmata k su!!!!pou afou edeikse axno 8a ginei kai entono!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εισαι εγκυουλα!!!συγχαρητηρια!!!

κανε καλυτερα μια χοριακη την παρασκευη...ουτως η αλλως ο γιατρος σου θα σου την ζητησει...

ευχομαι τα καλυτερα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αχνο θετικο δυσκολα αλλαζει..........εισαι εγκυοοοοοοοοοοοοοοος

συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!

κανε και την χοριακουλα σου και περιμενουμε να ακουσουμε επισημα πλεον για το σπορακι σου!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια , θα παω την Παρασκευη να κανω χοριακη απευθειας. παντως οι πονοι σαν περιοδο συνεχισζονται καθημερινα. το στηθος πρησμενο.θα δουμε την παρασκ τι θαγινει. Σας ευχαριστω παρα πολυ, κοριτσια, ακομα δεν εχω μπει στην ιδεα της εγκυμοσυνης για να μην απογοητευτω μετα. Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!και σε οσες προσπαθουν ευχομαι το συντομοτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti mou thimises??????itan axno k den iksera ean eprepe na xaro? telika xarika poli i deuteri beba mou ine 6 minon...Sunxaritiria ise egios!!!!!ante me to kalo k kseanxosou....kane k tis ipolipes eksetasis k meta fonakseto se olous!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι, εκανα το clear blue 2 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου και η γραμμουλα η καθετη ισα που φαινοταν (επρεπε να ξεστραβωθεις για να την δεις) παντως ηταν εγκυρο το αποτελεσμα αφου η μπουμπου μου τωρα ειναι σχεδον 10 μηνων....

Το συγκεκριμενο τεστ το εμπιστευομαι με κλειστα ματια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο, το εκανες και πιο νωρις απο οτι περιμενες οποτε ναι εισαι εγκυος και οσο περνανε οι μερες το αχνο θα γινει κανονικο θετικο, περιμενε και κανε ενα μεθαυριο και θα δεις διαφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia με συγκινειτε! αφου σε ολες σας σχεδον εχει συμβει αυτο το αχνο και εισασταν, τοτε αρχιζω και το συνειδητοποιω! και μαμα μου μου πε πως ειναι νωρις γιαυτο και δεν δειχνει καλα. αυριο θα παω για χοριακη και το απογευμα θα σας εχω νεα!!!!!!σας ευχαριστω για την εμψυχωση και ευχομαι και γω ο,τι ποθειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ εγω ετσι νομίζω και στο 1 μου παιδι και τώρα που είμαι έγκυος το clear blye η καθετη γραμμή ήταν αχνή. εισαι σιγουρα έγκυος. αντε θα ειναι τα μωρά μας αν όλα πάνε καλά στο τέλος φθινοπώρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...