Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧ..... ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

Ήταν ένα ήσυχο βραδάκι

Που μιλούσα με το έτερο μου ημισάκι

Πόσο η ζωή μας άδεια ήτανε λέγαμε

Κι όνειρα για ένα μωράκι όλο κάναμε

Κι αμέσως προσπάθειες για νινί αρχίσαμε

Την ευτυχία κι ολοκλήρωση αναζητήσαμε

Γονείς να γενούμε κι εμείς θελήσαμε

Κανέναν και ποτέ μας δε ρωτήσαμε

Μα ο καιρός γρήγορα επέρασε

Νινί δυστυχώς ποτέ δεν έφθασε

Γιατρό τρέξαμε τότε να βρούμε

Ποιος ο λόγος άλλο ν’ αγωνιούμε

Εξετάσεις μας έβαλαν να κάνουμε

Την αιτία & το γιατί να εντοπίσουμε

Με όλες μας τις δυνάμεις να τα πολεμήσουμε

Τις αγκαλιές μας μάνι-μάνι με το θαύμα μας να γεμίσουμε!!!!

Δρόμο έχουμε πολύ μπροστά μας

Θέλει όρεξη & σκέψη αστείρευτα αισιόδοξη

Μα θα τα καταφέρουμε γιατί πιστεύουμε σ’ εμάς

Και στο τέλος θα έρθει η δικαίωση που θα είναι σκέτη άνοιξη!!!!

Ψηλά το κεφάλι κορίτσια!!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες μία μέρα!!!!

Όλες!!!!!!

Υ.Σ.: Όποτε μπορέσω θα «ξαναμπώ»!!!!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!!

Κάντε κάτι να μην κολλάει………………………………

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα σε καλο σου....οσο διαβαζα μου ερχοντουσαν εικονες απο το δικο μας "ταξιδι" κ συγκινηθηκα............

Την Παρασκευη θα κανω την χοριακη μου κ θελω να ελπιζω ;)

Η επιστημη το εβαλε το χερι της, ας το βαλει και η Παναγιτσα μπας κ ζησουμε κ εμεις κ ολες εσεις το θαυμα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apla uperoxo!vlepw th 8elhsh sou pipitsazouzouna kai pragmatika euxomai na er8ei suntoma kai eimai sigourh pws 8a gineis uperoxh manoula! :):):):):)

lollipop euxomai na exeis mia terastia xoriakh!!!!!!na pane ola uperoxa+na zhseis to 8aumataki pou toso epi8umeis!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρα μουυυ!

Τωρα το ειδα! :blush:

πολυ ωραιο το ποιηματακι σου.

Ευχομαι, οπως λεει και η Ιφιγενεια το επομενονα ειναι για το μωρακι σου που θα ερθει.

Σε φιλω! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na xereis oti den eistai to monadiko zeygari poy sas simvenei auto oloena kai prissotera zeygaria stis meres mas exoyn provlima...mou aresei pou eisai para poli aisiodoxi kai na sinexiseis etsi mono etsi tha kratiseis stin agkalia sou to mwro sou.sou to eyxomai mesa apo tin kardia moy...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου……

Και μπορώ να πω πως…….. «ψεύδεστε ασυστόλως!!!!!!!»

Έχω πάρα πολύ άγχος……

Και καθόλου αισιόδοξη δεν είμαι…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι..Χαλάρωσε,έχε πίστη κ είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια...Ο Θεούλης θα σ αφήσει να..ζήσεις το θαύμα,ακριβώς γιατι το θέλεις τόόόσο πολύ!!Φιλάκια πολλά να προσέχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι σιγουρη οτι γρηγορα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα....μην εχεις αγχος και θα δεις που θα ερθει απο εκει που δεν το περιμενεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ...ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ,ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΚΤΛ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ!ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΙΤΙΔΑ,Κ ΤΑ ΔΥΟ Νο1 ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ Κ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΣΕΡΙ ΛΕΓΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΕΝΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ,ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΗ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε πιπιτσακι πολυ συγκινιτικο!!!!!!!!!

το ιδιο εκανα και γω οταν εμαθα για τα δικα μας προβληματακια

τον πρωτο μηνα εκλαιγα ασταματητα μετα αφου στερεψαν τα δακρυα με επιασε το καλλιτεχνικο μου και ετσι αρχιζα να γραφω......

μετα βεβαια εκλαιγε ο αντρουλης μου καθε φορα που του διαβαζα και απο ενα ποιηματακι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχίν και σύντομα να κάνετε το όνειρό σας πραγματικότητα!!!

Αλήθεια η δίαιτα πως πάει???

Να είσαι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...