Μετάβαση σε περιεχόμενο

exei kanei tin mera nixta o mpempoulis....


Recommended Posts

ta xo paixei...exo kanei ta panta..einai 2 minon.exei tim kaki sinithia 3 ta ximeromata afou pieei ti galataki tou na thelei na einai orthios k na kovoume voltes sto spiti....den antexo allo konteuo na lipothimiso...klaiei mesa sto krevataki tou klaiei k an apla ton exo agalia,thelei orthios ka na perpatao,eleos!!!k tin mera arxise na mi kathetai monos...exthes ton afisa na klaiei 40 lepta mesa sto krevati tou.k eklaiga k go....to xei perasei kammia?kapoia simvouli re koritsia...eimai se apognosi....den kano kati sosta?ti ginetai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο κουραγιο...

ο δικος μου γιος μου εκανε τα ιδια αλλα ξερω πλεον οτι ηταν κολικοι ή πεινα... στην περιπτωση του κολικου εκλαιγε και μελανιαζε οποτε του ετριβα την κοιλια ή τον κρατουσα μπρουμητα στο ενα μου χερι ετσι ωστε να πιεζει η παλαμη μου την κοιλια του με αποτελεσμα να ¨αερίζεται¨και να ηρεμεί. επισης του εδινα χαμομήλι...

οταν απλα γκρινιαζε, του εβαζα το παιχνιδι που κρεμοταν στην κουνια του να παιζει μουσικη και ψιλοηρεμουσε...

πιπιλιτσα έχετε?

γιατι ο δικος μου δεν πηρε ποτέ, οπότε δεν ειχε ούτε αυτο για να παρηγορηθεί καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα του μωρου σχετικα με το κλαμα θα φτιαξει οταν φτιαξει η δικη σου ψυχολογια βγες με το μωρο εξω πηγαινε σ μια φιλη σου ξεσκασε και η ψυχολογια σου θα ανεβει και το μωρο θα ειναι ευτιχιμενο μαζι σου

η δικη σου χαλια ψυχολογια επηρεαζει το μωρο

για να αντεχεις να τον αφηνεις να κλαει 40 λεπτα και να κλαις και εσυ σημαινει οτι το προβλημα δεν το εχχει το μωρο αλλα εσυ

καλο θα ηταν να πας σε ενα ψυχολογο αν δεν εχεις διαθεση για τιποτα με την δικαιολογια του μωρου ποτ ειναι μικρο και δεν μπορεις να κανεις πολλα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...