Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ Ή ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Recommended Posts

σε καταλαβαινω πως ειναι να τρελενεσαι πιστεψε με ...

σου ευχομαι αυτη η τρελα να κρατησει 9 υπεροχους μηνες..

να τα χασεις επιτελους τα μυαλα σου ,μετα απο 5 χρονια

γαμου ηρθε η ωρα να τα χασεις ...

τις ευχες μου φινακι μου μεσα απο την καρδια μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

Κοριτσια,

δεν εχω λογια να σας ευχαριστησω για την συμπαρασταση!!!!!!!!!!Πρωτη φορα αισθανομαι οτι με καταλαβαινει τοσος κοσμος!!!!!!!!

Σημερα ποναω λιγακι οπως οταν περιμενω περιοδο...αλλα εχω ακομα μια εβδομαδα για να κανω χοριακη!ανυσηχω γιατι δεν ειναι λιγο νωρις για τετοιους πονους.............

Καλημερα χαρα,

κι εγω ειχα πονους περιοδου προχτες κατα την διαρκεια της μερας!

Αντε λιγες μερες μας εμεινα ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop,

περιμένω πως και πως!αντε πρωτα εσυ!ευχομαι ολες να ειμαστε!!!!!!!!!!το στηθος σου ειναι πρησμενο και ποναει; εμενα οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα αν ειχε στομα το σουτιεν θα φωναζε :laugh:

Ειναι παρα πολυ πρησμενο κ ποναει πολυ.Οταν ερχεται η ωρα να κοιμηθω καταστρωνω σχεδιο για να δω πως θα ξαπλωσω. Ισως να ειναι απο τα φαρμακα...τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! κοριτσακια καλημερα! ειμαι κι εγω απο αυτες που "νομιζουν" οτι κατι υπαρχει στην κοιλιτσα τους...περιμενω 1 Απριλιου κι ευχομαι να μην μου ερθει!!!! εχω κι εγω πονους στην κοιλια και στη μεση αλλα το στηθος μου δεν με ενοχλει καθολου. :dry:

ψαχνω για συμπτωματα για να ειμαι ειλικρινης... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

stazioyla,

καλως ηρθες στο κλαμπ!ολες τα αντανακλαστικα μας ειναι τεντωμενα για να ανιχνευουν συμπτωματα!

καλως σας βρηκα!!! πραγματι, ετσι πρεπει να ειναι... :laugh: :laugh:

παντως δεν ειναι συνηθισμενοι οι πονοι που αισθανομαι. και νοιωθω καπως "βαρια" την κοιλια μου. Παντως, μας ευχομαι σε ολες να μαθουμε συντομα τα ευχαριστα!!!! :P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

lollipop,

utrogestan παιρνεις;ποσα την ημερα;εγω δυο την ημερα!παντως η αδελφη μου μου ειπε οτι τα utrogestan πρηζουν!

Αυτα χρησιμοποιω κ εγω (κολπικα) αλλα 6την ημερα :blink::blink: .Τωρα μαλλον εξηγειται το στηθος τουμπανο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Βρε κοριτσαι να ρωτησω κατι ακομα :blush: ?

Για χοριακη πρεπει να παω την Πεμπτη αλλα ειναι 25η Μαρτιου κ ειναι αργια :angry: , να παω μια μερα νωριτερα ή μια μερα αργοτερα? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xara mou arxika sou euxomai ola kala kai makari mesa apo thn kardia mou na einai auto pou po8eis.

Mia filh mou epiase me thn mia apo thn diadikasia pou ekanes kaisu kai eixan kai oi duo provlima....ekeinos sxedon anuparkto pserma kai keinh provlima me tis wo8hkes.

Oso gia ta ponakia,egw kai stis treis egumosunes mou eniw8a ponous periodou kai panta pisteua pws 8a adia8ethsw giato kai ka8usterousa panta na kanw to test.

Oso gia ta utrogestan pistepseme prizoun polu kai einai logikh afou milame gia ormones.

Thetikh skepsh kai na deis pou ola 8a pane kala....apla mh to skeftesai sunexeia kai agxwnesai...ase to swma sou kai to 8eo na kanoun thn doulitsa tous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα καλημερα!Καταρχας σου ευχομαι μασα απο την καρδια μου καλη,καλη,καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!

Διαβασα ολο το post σου κ συγκινηθηκα που μεσα στη χαρα σου θυμηθηκες κ εμενα.Ομως δεν θελω να στενοχωριεσαι για τιποτα...για τιποτα κ για κανεναν,στη φαση αυτη να εισαι ηρεμη κ χαρουμενη,να δημιουργεις; θετικη ενεργεια στον εαυτο σου.Ειναι κοινοτυπα αυτα που σου λεω,αλλα πιστεψε με ολο το νοημα ειναι εκει.

Δυο φορες εκανα σπερματεγχυση,δεν ειχα επιτυχια,αλλα τοτε δεν ειχε κανει ακομα την επεμβαση για την κυρσοκηλη το αντρουλακι μου κ ισως για αυτο δεν ειχαμε καλο αποτελεσμα.

Σε καταλαβαινω ομως πως νοιωθεις.Και να ξερεις αυτο που σου εγραψε μια οπελα πριν εχει 100% δικιο.Οταν με το καλο μεινεις εγγυος,θα το καταλαβεις,θα το νοιωσεις..ειναι ενα θαυμα δεν μπορω να στο εξηγησω..οταν το ζησεις θα με καταλαβεις,ισως να το ζεις κιολας! ;)

Τελικα ξερεις τι καταλαβα μετα απο ολα αυτα που εχω ζησει εδω κ 2,5 χρονια;

Πως για να γινει το ονειρο πραγματικοτητα θα πρεπει να το θελουμε πραγματικα πολυ,με την ψυχη μας κ το κυριοτερο..;;Να ζουμε κ να ρουφαμε την καθε μερα μας,με οτι αυτη μας φερνει.Να βιωνουμε τα παντα κ να χαμογελαμε ειτε καλα ειτε ασχημα..δεν εχει σημασια,εκει ειναι ολο το νοημα...να ζουμε.Να ευχαριστουμε τη ζωη κ το Θεο για οσα μας δινει κ για οσα αργει να μας δωσει.Οχι ο Θεος δεν περνει τιποτα,ουτε μας τιμωρει..μονοι μας το κανουμε αυτο,μονοι μας βαζουμε τον εαυτο μας στη διαδικασια αυτη.

Τα παντα ειναι στο χερι μας να συμβουν αρκει να τα κανουμε να ερθουν σε εμας.Πως..;;με θετικη σκεψη,με καθαρη καρδια,με χαμογελο κ αισιοδοξια.

Ολοι εχουμε μεριδιο στη χαρα,ολοι...αρκει να το πιστευουμε κ να κανουμε υπομονη...η μερα που θα ερθει κ η σειρα μας...οπου να'ναι ξημερωνει...

πολλα φιλια κ θα περιμενω κ εγω μαζι σου τα θετικα αποτελεσματα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...