Μετάβαση σε περιεχόμενο

mama xina !!**???


ΒΙΚΥ 2

Recommended Posts

καπου διαβασα οτι σου κατεβαζουν το καρμα !!!! ε και λοιπον εσυ τι στεναχωριεσαι ;; εγω ειμαι εδω !!!! θα σα φτασω στο 50 ! καθε 6 ωρες θα σε ψηφιζω χαχαχαχα μην ανυσηχεις για τιποτα !! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα καλε πλακα κανω κοριτσακι μου καλο!

μην φοβασαι εξαλλου για να ασχολουντε καθε εξι ωρες μαζι μου ατομα που δε με συμπαθουν σημαινει οτι κατι ξερω παραπανω!

μην κολλας κοριτσαρα μου εσυ και μην αφηνεις κανεναν να σε στεναχωρει!!!!!

ελα στο καφε,ετοιμαζουμε ταξιδι για θεσσαλονικη...κερναει το μανταρινακι!!!

χαχαχα σε εκαψα ελενη!

ελατε οοοολες την κυριακη στο σπιτι της!

οχι που θα σε αφησω να χαρεις τον αντρα σου!

βικυ...αρεσουμε γιαυτο μας μισουν!

ειδα αυτο που μου ειπες για την αδερφη σου και ειναι μια φωτο που ειμαστε ιδιες και επαθα τρελο σκαλωμα!χαχαχαχα λες να ειμαστε αδερφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα καλε πλακα κανω κοριτσακι μου καλο!

μην φοβασαι εξαλλου για να ασχολουντε καθε εξι ωρες μαζι μου ατομα που δε με συμπαθουν σημαινει οτι κατι ξερω παραπανω!

μην κολλας κοριτσαρα μου εσυ και μην αφηνεις κανεναν να σε στεναχωρει!!!!!

ελα στο καφε,ετοιμαζουμε ταξιδι για θεσσαλονικη...κερναει το μανταρινακι!!!

χαχαχα σε εκαψα ελενη!

ελατε οοοολες την κυριακη στο σπιτι της!

οχι που θα σε αφησω να χαρεις τον αντρα σου!

βικυ...αρεσουμε γιαυτο μας μισουν!

ειδα αυτο που μου ειπες για την αδερφη σου και ειναι μια φωτο που ειμαστε ιδιες και επαθα τρελο σκαλωμα!χαχαχαχα λες να ειμαστε αδερφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα βρε κορίτσια δεν είναι πολύ ελεεινό το σκηνικό με τα κάρματα? λες και είμαστε στο δημοτικό... δεν μου άρεσε η απάντησή σου σου κατεβάζω το κάρμα... δεν σε πάω σαν άτομο σου κατεβάζω το κάρμα... Ε Λ Ε Ο Σ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες που σου το ειπα ;;;; για τον κουμπαρο μου δεν ειπες τιποτα !!!!! εχει φιαξει ολο το τραγουδι στον υπολογιστη και τραγουδαει ο ιδιος !! χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an denn aresoumeee gia tous allous den tha mporesoume!!!!!ela kale egw ti na pw pou mou to xan kanei mion 1 xaxaxaxaxaxa san paidakia dimotikou!!!den pirazei egw tis agapaw oles..........

aaaa nata nata kai ta sogia lete to mammy na enwseii mia oikogeniaa xaxa oute to pame paketo na mastann!!!! ramona mouuuuu smoutsss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

ελα στο καφε,ετοιμαζουμε ταξιδι για θεσσαλονικη...κερναει το μανταρινακι!!!

χαχαχα σε εκαψα ελενη!

ελατε οοοολες την κυριακη στο σπιτι της!

οχι που θα σε αφησω να χαρεις τον αντρα σου!

χαχχαχαχα Ραμόνα τελάλη βάλε! χρειάζομαι πολύ κόσμο για να μαζέψουμε όλες μαζί το σπίτι! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θελω να μου το φτασουν μειον 10 και να μην μου μιλαει κανεις να νομιζουν οτι ειμαι κακια!!!θελωωω τελειο????

την εχουν δει οτι κατι ειναι το καρμα!

εγω θα σας πω τι ειναι ομως: ΑΣΤΕΙΟ!

βικυ τον ειδα ειναι κουκλος σαν τοντσιμιτσαγκα απο την πολυκατοικια!!!!!

χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ με τον πατερα που εχω προσεχε μην εισαι κ εσυ αδερφη μου!

κρατηστε ενα σημειοματαριο: εκανε εμενα στον αγιο δομινικο,μετα την αδερφη μου,υστερα εκανε ενα παιδι στο πουερτο ρικο οπου ειχε παει για να περασει τα συνορα για αμερικη,οταν περασε τα συνορα εκανε ενα παιδι στην αμερικη με μια ιταλιδα και μετα οταν γυρισε αγιο δομινικο εκανε τον αδερφο μου τον μικρο!

μετα αναρωτιεστε αν ειμαστε αδερφια?για κοιταξτε τα διαβατηρια των μαμαδων σας!

κοριτσια εμενα ο πατερας μου ειναι 42 τον μαιο θα γινει 42!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ 12 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΑΝ ΚΑΤΩ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ?πραγματικα εχετε το θαρος?το λεω γιατι ειναι λιγο αστειο απο9 τη μια και απο την αλλη ας πουμε οτι σας προκαλλω! ναι σας προκαλλω να φυγετε πισω απο το δακτυλο σας και να μιλησετε σαν ενηλικες γυναικες!εστω και μια φορα!

μην το δειτε σαν παραπονο πολυ που με ενοιαξε αλλα σας προκαλλω να δουμε αν ειστε αρκετα μαγκες!υποτιθετε το κατεβαζουμε το καρμα οταν καποιος λεει κατι που δεν συμφωνουμε...εσεις καθεστε ανα 6ωρες το λιγοτερο και παιζετε σαν 12χρονα ...δεν νομιζω να φοβαστε την προκληση...ε κοριτσια μεγαλα?

υγ πραγματικα μην το ανεβασετε γιατι νομιζετε οτι κανω ναζια απλα θελω να δω ποσο μαγκες ειναι που απο ενα περιστατικο και μετα ασχολουντε μαζι μου!!!!

τα φιλια και την αγαπη μου...περιμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα εχεις...το κοιτας αλλα δεν απαντας γιατι φοβασαι μην καταλαβουν και αλλοι ποσο υποκριτρια εισαι...και ποσο ψευτικα ειναι τα γλυκολογα και τα χαιδεματα σου!

ελα ρε συ μην κολλας απαντησε...αλλου ξερεις να μιλας ασχημα τωρα δεν μπορεις να πεις τιποτα?και μην πεις οτι εισαι υπερανω γιατι δε μασαει η κατσικα ταραμα!

θεωρω πολυ παιδιαστικο αυτο που κανεις οποτε αν θελεις να δειξεις οτι δεν εισαι οτι να ναι...πες "ναι εγω το κατεβαζω για τον χι ψι λογω!" εκει θα σε παραδεχτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα εχεις...το κοιτας αλλα δεν απαντας γιατι φοβασαι μην καταλαβουν και αλλοι ποσο υποκριτρια εισαι...και ποσο ψευτικα ειναι τα γλυκολογα και τα χαιδεματα σου!

ελα ρε συ μην κολλας απαντησε...αλλου ξερεις να μιλας ασχημα τωρα δεν μπορεις να πεις τιποτα?και μην πεις οτι εισαι υπερανω γιατι δε μασαει η κατσικα ταραμα!

θεωρω πολυ παιδιαστικο αυτο που κανεις οποτε αν θελεις να δειξεις οτι δεν εισαι οτι να ναι...πες "ναι εγω το κατεβαζω για τον χι ψι λογω!" εκει θα σε παραδεχτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink::blink::blink: εγώ που δεν έχω καταλάβει το νόημα του κάρματος είμαι χαζή??????????? :S

.....ούτε την ύπαρξή του δεν είχα παρατηρήσει, όσπου κάποια κοπέλα το ανέφερε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ουτε αυτες που ασχολουντε με αυτο εχουν καταλαβει τι ειναι! καθοντε σε μια πολυθρονα και μας κραζουν και νομιζουν οτι θα το ανεχτουμε για πολυ!τι μικροτητες ντιαρ γκοντ!

τουλαχιστον να ειχαν την μαγκια να πουν ναι ρε στο κατεβαζω γιατι δεν μου αρεσει η φατσα σου...αλλα το μυαλο τους δε φτανει μεχρι εκει εχουν μεινει στα 12!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη ροδο ντιαρ χελεν!!!!! θα φυγουμε 24 και θα φτασουμε 25!!!!!μπαι δε σι!χαχαχαχαχα

ασχετο τελειως εεΕ???

εγω παντως περιμενω να απαντησουν! γιατι ξερουμε να κατηγορουμε αλλα δεν δεχομαστε τα δικα μας λαθη μονο στα πριβε μιλαμε οπως ειμαστε...αλλου ειμαστε τοσο μα τοσο γλυκες!πιο γλυκες και απο την αποτυχημενη ζαχαροπαστα που εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οουυυυυυυυυυυυ!!!!

Καθολου ασχετο my dear!

Ειμαι απο Ροδο και ζω τα τελευταια 31 χρονια εκει! :laugh:

Αν εχεις ορεξη για ροδιτικο καφε, να τα πουμε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

μα ουτε αυτες που ασχολουντε με αυτο εχουν καταλαβει τι ειναι! καθοντε σε μια πολυθρονα και μας κραζουν και νομιζουν οτι θα το ανεχτουμε για πολυ!τι μικροτητες ντιαρ γκοντ!

τουλαχιστον να ειχαν την μαγκια να πουν ναι ρε στο κατεβαζω γιατι δεν μου αρεσει η φατσα σου...αλλα το μυαλο τους δε φτανει μεχρι εκει εχουν μεινει στα 12!!!

Απ' ότι κατάλαβα τα χεις πάρει άγρια!!!

Παρόλα αυτά δεν καταλαβαίνω, πως σου ανεβάζει ή κατεβάζει ο άλλος το κάρμα??? Και στην τελική, τι νόημα έχει αν το κάρμα σου φτάσει π.χ στο 50??? :dry:

Μήπως εμένα που είναι 0 με απασχολεί νομίζεις ή με κάνει λιγότερο έξυπνη???

Μην ασχολείσαι και χαλάς την ζαχαρένια σου, δεν αξίζει!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα αυτο ειναι το θεμα οτι δεν θελω να χαλαω τη ζαχαρενια μου και θελω να μου πουν καποια ατομα στα ισα τι παιζει γιατι εχουν καταντησει τοσο ανοητες και μικρες!

μην λες ζαχαρενια και σκασει μυτη η κιτρινη φατσουλα!!!χαχαχαχαχα που ειναι αυτη η ψυχη καλεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

σοβαρα στη ροδο μενεις?

εννοειτε οτι θα τα πουμε!!

ξερεις το avra beach resort?

ειναι κοντα σε σενα??????????????????

Ραμονα μου, λιγο μακρια ειναι, αλλα μικρη η Ροδος!

Με το καλο να ερθετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...