Μετάβαση σε περιεχόμενο

Provlima sth8ous meta apoapovolh...


Recommended Posts

Kalhmera koritsia.Den mpainw sth diadikasia na pw thn istoria mou pali giati pisteuw pws oi perisoteres 8axete diavasei to post mou sthn enothta tou foroum apwleies.

To 8ema einai allo.Shmera einai h tetarth mera pou eimai spiti.O giatros mou dwse na pairnw Nelabocin,Methergin kai Norpolac ena apo ta opoia einai anastaltiko galatos.

Alla apo x8es to vradu to sth8os mou exei ginei petra kai shmera to prwi auto sunexizetai kai ponaei.

Yparxei periptwsh na katevase gala akoma kai me ta anastaltika?Ti na kanw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krishna καλησπερα.

λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου :(

εγω επειδη ειχα γεννησει τον μπεμπη μου στις 38 εβδ. με καισαρικη και μετα τον εχασα ειχα κατεβασει αρκετο γαλα..ο γιατρος μου ειχε δωσει κατι χαπακια μικρα (το μπουκαλακι ειχε 2 μονο) και επαιρνα μισο πρωι-βραδυ. παρ'ολα αυτα ομως το πιεζα 2-3 μερες το στηθος μου για να βγει το γαλα απο μεσα για να μην πετρωσει γιατι μπορει να παθεις μεγαλο προβλημα απ'οτι εχω ακουσει.

καλυτερα να παρεις το γιατρο σου ενα τηλ να τον ρωτησεις να πας να σε δει αμα ειναι....

ευχομαι να βοηθησα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ιδια εχω περασει και εγω... λυπαμαι ειλικρινα. εμενα ο γιατρος μου μου εδωσε αυτα τα δυο χαπακια μετα που γεννησα και μετα απο 4 μερες ακριβως γεμισε το στηθος μου ποναγα υπερβολικα και μου εδωσε αλλα χαπια τα οποια τα επαιρνα για μια εβδομαδα αν θυμαμαι καλα. νομιζω πως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τον παρεις ενα τηλεφωνο μονο αυτος μπορει να βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia euxaristw polu gia tis apanthseis.

Telika ton phra thl kai me eide.Exw katevasei polu gala kai telka mou dinei kati xapia gia 15 meres kai mou eipe na ta denw polu sfixta kai auto kanw.

Apla ponaei kai vlepontas kai to gala h psuxologia skata.

Pou 8a paei 8a ta kataferoume kaimeis kapia mera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...