Μετάβαση σε περιεχόμενο

απο ποτε;


Recommended Posts

απο ποτε αρχισατε να νιωθετε το μωρακι σας;εγω οταν εχω το χερι στην κοιλια μου αισθανομαι καποιες φορες σαν κυματακια!καλα μπορει να ειναι και ιδεα μου δεν λεω!στο πρωτο εφτασα 21 για να αισθανθω κατι απαλο,αλλα ηταν και αδυναμο το γιαβρι μου...τωρα σε αυτο δεν ξερω...ρωτησα την γιατρο και μου πε μετα την 16η στα δευτερα,τοσο πολυ θελω να το νιωσω που το φανταζομαι τελικα; :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster mou emena h maia mou eipe pws 8a arxiseis na to niw8eis apo thn 16h evdomada sthn ka8'oti einai h prwth sou egkumosunh alla egw to eniwsa nwritera.sthn arxh den katalavaina ti htan auto pou eniw8a kai elega pws h' einai to enteraki mou h' to mwraki mou..

telika htan to mwraki mou..twr eimai sthn 19h evdomada kai kati kai trww kanonikotates!!!kai den tis trww apo twra!arxisa arketa nwris na to niw8w..anupomonousa..kai san prwth egkumosunh!!einai zwhroula h mpempoula mou!

esu ema8es ti mporei na einai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pi8anothta la8ous panta uparxei!kai ws to telos mporei na exei giagnws8ei koritsi kai na einai agoraki kai antistoixa!to shmantiko einai na einai kala ta mwrakia mas..ola t'alla perisseuoun!euxomai grhgora na tis fas tis klwtsitses sou! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i koumparoula mou pou nai egguos arxise na to niwthei apo 3 misi minwn...auto pu les..stin arxi kati kumatakia ...twra einai 6 misi minwn kai tn exei taraxei sto klotsidiiii......afou mou lei popo oli mera gurnaeiiii kai oli nuxta!!kai einia agori!!!nomize exei koritsaki k oloi auto niwthame wspou o giatros eide ena tsoutsounaki eheh tis to lei kai lei giatre apoklieteee egw koritsi exw xaxa eixe pli plaka!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASTER ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!

ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΥΡΩ ΣΤΗ 19Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΗΤΑΝ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ ;)

Κ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ,ΣΑΝ ΚΥΜΑΤΙΣΜΟ...ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΕΡΙΑ :P Η' Ο ΜΠΕΜΠΗΣ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ στην 19η εβδομάδα το ένιωσα το μωράκι μου και στην αρχή ήταν πολύ ανεπαίσθητο, τώρα μερικές μέρες με ταράζει στην κλωτσια αλλες πάλι είναι πιο ησυχούλης και απλά κάνει τούμπες!!!! πάντως είναι μια τέλεια αίσθηση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 μηνών και 22 ημερών αισθάνθηκα τη δική μου μπουμπουλίνα.

Δεν ήταν ανεπαίσθητο, ήταν τράνταγμα ολόκληρο, 3 φορές την ένιωσα απανωτά, τόσο που το εμπέδωσα... Δεν είχα αμφιβολίες δηλαδή, αν ήταν κλωτσιά του μωρού, ή τα εντεράκια μου... :P

Με το καλόοοοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα θελω να ειναι γερο και να μεγαλωνει αυτο το μωρακι μου,παντως πιστευω οτι τα κυματακια ειναι αυτο :woohoo: !καλα και η μητρα που μεγαλωνει κατι παρομοιο κανει ,αλλα οτι μας συμφερει αχαχαχα!ολα καλα να μας πανε κοριτσια και να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα μωρακια μας και να τα δουμε να μεγαλωνουν υγειεστατα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...