Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΌ ΤΟ ΠΟΔΙ


Recommended Posts

:(:angry: Κορίτσια ακλημέρα τα νέα από το πόδι μου που πήγα εχθές για την ακτινογραφία δεν είναι καλά. Δυστυχώς από την απέξω πλευρα του αστραγγάλλου που έχει γίνει και η περισσότερη ζημιά δεν δένει το κόκκαλο και αυτό σημαίνει ότι για αρχή πρίν τα τέλη Μαίου δεν θα περπατήσω και καταδεύτερον την μεγάλη δευτέρα θα ξαναπάω για ακτινογραφία για να δούμε αν αντέχει τότε το πόδι να βάλουμε τίποτα όργανα για να το δυναμώσουμε λίγο. Ρε κορίτσια έχω αρχίσει και πέφτω πολύ ψυχολογικά είμαι έτσι από 21 δεκεμβρίου πόσο να αντέξω?? και όσο σκέφτομαι ότι το έπαθα από το τίποτα και στο ίσιωμα τόσο ποιό πολύ νευριάζω τουλάχιστον όπως είπα και στον γιατρό να είχα μία αιτία ότι είχα πέσει από ένα μηχανάκι ή από μία σκαάλα να το καταλάβω. Συγνώμη καλέ κορίτσια γιατί σας έχω πρήεξει και εσας αλλά και εγώ θέλω κάπου να τα πώ>
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina kafira έγραψε:

:(:angry: Κορίτσια ακλημέρα τα νέα από το πόδι μου που πήγα εχθές για την ακτινογραφία δεν είναι καλά. Δυστυχώς από την απέξω πλευρα του αστραγγάλλου που έχει γίνει και η περισσότερη ζημιά δεν δένει το κόκκαλο και αυτό σημαίνει ότι για αρχή πρίν τα τέλη Μαίου δεν θα περπατήσω και καταδεύτερον την μεγάλη δευτέρα θα ξαναπάω για ακτινογραφία για να δούμε αν αντέχει τότε το πόδι να βάλουμε τίποτα όργανα για να το δυναμώσουμε λίγο. Ρε κορίτσια έχω αρχίσει και πέφτω πολύ ψυχολογικά είμαι έτσι από 21 δεκεμβρίου πόσο να αντέξω?? και όσο σκέφτομαι ότι το έπαθα από το τίποτα και στο ίσιωμα τόσο ποιό πολύ νευριάζω τουλάχιστον όπως είπα και στον γιατρό να είχα μία αιτία ότι είχα πέσει από ένα μηχανάκι ή από μία σκαάλα να το καταλάβω. Συγνώμη καλέ κορίτσια γιατί σας έχω πρήεξει και εσας αλλά και εγώ θέλω κάπου να τα πώ>[/quote

Καλημερα βρε Κατερινακι ..τι επαθε το ποδαρακι σου?Λυπαμαι για αυτο που σου συμβαινει..και ευχομαι καλη αναρρωση! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου γλυκό περαστικούλια σου!Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και να πάνε ολά καλά!

Δεν μας έχεις πρήξει...Μην το ξαναπεις!

Εχεις ένα πρόβλημα και θες να το μοιραστείς με τις mammyland φίλες σου...

Είμσστε εδώ να σε ακούσουμε και να σε κάνουμε μια μεγααααααλη αγκαλιτσα!!!

Μην στεναχωριέσαι θα δεις που το πόδι θα θρέψει γρηγορότερα απο οτι υπολογίζετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Έχω σπάσει το πόδι μου και έχω καθήσει στο κρεβάτι 6 μήνες και έκανα 9 μήνες να περπατήσω κανονικά και ήμουν και φοιτήτρια. Γι΄αυτό μην ανησυχείς. Έγώ από ένα σημείο και μετά το διασκέδαζα πολύ. Όλοι με περιποιόντουσαν, με φρόντιζαν, έχει και τα καλά του απ' την μια πλεύρα, αν το σκεφτείς. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να εκμεταλλευτείς την κατάσταση και να κάνεις πράγματα που δεν θα έκανες πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι υπομονη κοπελα μου

δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο...θα γινει καλα το ποδι σου μην στεναχωριεσαι

και θα περπατας και θα τρεχεις!!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου,το μόνο που μπορώ να σου πω

είναι να κάνεις λίγη ακόμη υπομονή!

Γιατί όμως αργεί τόσο πολύ να σου περάσει?

Μήπως κουράζεσαι?Μήπως δεν αναρρώνεις σωστά?

Τι να πω?

Περαστικά σου εύχομαι και σύντομα πάλι γερή και δυνατή!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κορίτσια τι κάνετε? σας ευχζριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας και το κουράγιο που μου δίνετε γιατί τόσος καιρός δεν περνάει εντομεταξύ μου τι σδίενι που βλέπω κσι τον άνδρα μου τώρα που είμαιε γώ έτσι και δεν τον νοιάζει το σπίτι ενώ όταν ήμουν καλά ήμουν υποχρεωμένη να τα έχω όλα στην εντέλεια και όχι μόνο αυτό όταν ήμουν καλά μου την έλεγε κιόλιας ενώ ΄τώρα δεν τον πειραζει τίποτα τιν απεί κανείς??
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου ευχομαι να αναρρωσεις γρηγορα...μη μου στεναχωριεσαι...ξερω ειναι δυσκολα οταν εχεις οικογενεια...αλλα δυστυχως συμβαινουν αυτα...

πολλα πολλα φιλακια και γρηγορη αναρρωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...