Μετάβαση σε περιεχόμενο

αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!!!!!!!


Recommended Posts

οπως σας ειπα κ πιο πανω αυριο ειναι η μεγαλη μερα οχι μονο δικη μου αλλα κ της ζουμπι μας!θα παμε το πρωι για την 2η χοριακη εγω κ για την 3η η ζουμπι μας!!!!!!να σας πω την αληθεια εχω τωρα μια μικρη αγωνια αν θα εχει ανεβει κ αν ολα πανε κατ ευχην!!!!!!προσευχηθειτε μαζι μας να μας πανε μια χαρα κ να ναι καλα τα μωρακια μας!!!!!!!εγω εχω λιγο ροζ που κ που αλλα πολυ αχνο!πηρα την γιατρο κ μου πε ξεκουραση κ να αυξησω τα ουστροτζεσταν!ευχομαι ολα να μας πανε καλα!!!!!!θεουλη μου αν με ακους βοηθησε μας σε παρακαλω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα απο την καρδια μου κ στις 2 σας να πανε ολα καλα μεχρι το τελος.συμμεριζομαι την αγωνια σας γιατι κ γω εχω μια κορουλα στα 3 κ θελω ενα δευτερο.σταθηκα ατυχη 3 φορες αλλα δεν το βαζω κατω.καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχομαι να εχετε αυριο να μας πείτε τα καλύτερα αποτελέσματα κοριτσάκια. Να σας πάνε ολα καλά κ θα περιμενουμε να μας πειτε κ οι δυο σας τα ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!!!!!!προσευχηθητε μαζι μου να πανε ολα καλα!δωστ μας πραγματικες ευχουλες κ θετικη σκεψη!!1καλο σας βρδυ κ αυριο θα εχουμε τα νεα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας kalli ενα μεγαλο ευχαριστω που μεσα στη δικη σου αγωνια δεν ξεχασες κ μενα,αυτο δειχνει ποσο καλος κ ανωτερος ανθρωπος εισαι!!

Κοριτσια,ναι παμε ξανα για χοριακη,εγω βεβαια εκτος απο τη σημερινη θα κανω κ αλλη την Παρασκευη,αυτο που σε μενα δινει ελπιδες ειναι οτι τα συμπτωματα συνεχιζουν(πονος στο στηθος,κουραση,πρωινη αδιαθεσια).

Εγω θα πρεπει σημερα να εχω φτασει τις 200 μοναδες στη χοριακη,για να δουμε...το ελπιζω...

Φιλεναδα μου,ολα θα πανε καλα ο Θεος βλεπει ποσο πολυ τα θελουμε τα μωρα μας,ποσο καλες μανουλες ειμαστε κ θα μας βοηθησει μεχρι το τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουμπι μου!!!!!!!!μαζι αρχισαμε κ μαζι θα τελειωσουμε!δε κοιταξα ποτε μονο την παρτυ μου για να την κοιταξω κ τωρα γι αυτο κ σε εβαλα στις προσευχες μου!εμενα το ροζ αιματακι σταματησε κ εχω πολυ λιγο καφε!ευχομαι να ναι ολα καλα αυτη τη φορα κ να μην ειναι παλινδρομη!δεν θα το αντεξω!καλαη μας επιτυχια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ξυπνησα με πολλα χαμο ελα και σας στελνω πολλες πολλες ευχουλεσ να εχετε τεραστιες χοριακες και να σας πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

οπως σας ειπα κ πιο πανω αυριο ειναι η μεγαλη μερα οχι μονο δικη μου αλλα κ της ζουμπι μας!θα παμε το πρωι για την 2η χοριακη εγω κ για την 3η η ζουμπι μας!!!!!!να σας πω την αληθεια εχω τωρα μια μικρη αγωνια αν θα εχει ανεβει κ αν ολα πανε κατ ευχην!!!!!!προσευχηθειτε μαζι μας να μας πανε μια χαρα κ να ναι καλα τα μωρακια μας!!!!!!!εγω εχω λιγο ροζ που κ που αλλα πολυ αχνο!πηρα την γιατρο κ μου πε ξεκουραση κ να αυξησω τα ουστροτζεσταν!ευχομαι ολα να μας πανε καλα!!!!!!θεουλη μου αν με ακους βοηθησε μας σε παρακαλω!!!!!!!!!

Κορίτσια καλημέρα και από μένα!Εύχομαι οι χοριακές σας να είναι στα ύψη!!! Περιμένουμε τα νέα σας με αγωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή είσαστε και οι δυο σας γλύκες ο θεούλης θα σας βοηθήσει και τα μωράκια σας θα ερθουν σε λίγους μήνες όμορφα και ζωηρά!!!Κι αν ειναι και αντίθετου φύλου να γίνετε και συμπεθέρες!!!Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσάκια μου καντε τις εξετάσεις σας κ ενημερώστε μας αν κ ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ναι θετικά κ για τις ΄δυό σας. Αντε κοριτσακια μου μην μας ξεχάσετε. Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να χετε τα καλύτερα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΙ5,ΚΑΙ ΕΣΥ???ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΟΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΥΨΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλη επιτυχια!!!!! Να διπλασιαστουν καινα τριπλασιαστουν οι χοριακες σας!!!!!

Εδω μπορειτε να ελεγχεται ποσο ομαλη ειναι η αυξηση της χοριακης

http://babymed.com/tools/pregnancy/hcg/

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...