Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΣΤΟΝ 4ο ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ. ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 11.30 ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΙΣ 7-7.30 ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ.

ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΟΜΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΥΠΕΡΣΙΤΙΣΜΟΣ,ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΦΤΕΙ ΒΑΡΥ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ.

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΣΕ 4.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ "ΔΕΙΞΕΙ" ΤΙ ΘΕΛΕΙ.

ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου τα εσβησε γκρρρ, λοιπον ο παιδιατρος και εμενα 5 γευματα μου ειχε πει στην ηλικια σας, οτι η μικρη βγαζει γουλιες ειναι φυσιολογικο τα περισσοτερα μωρακια το κανουν, καθε ποση ωρα την ταιζεις; εμενα ας πουμε ηθελε στο τετραωρο και οχι στο τριωρο, παντως οταν εδινα τεσσερα γευματα γιατι κοιμοταν μετα ξυπναγε μεσα στην νυχτα να φαει και το πεμπτο, καλη επιτυχια σου ευχομαι, το μωρακι σιγουρα ειναι αυτο που θα σου δειξει τι θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΑΝΤΑ!

ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑ 4ΩΡΟ, ΔΗΛ.07.30 - 11.30 - 15.30 - 19.30 - 23.30.

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ - ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΑΝΤΙΑΝΑΓΩΓΙΚΟ ΓΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ - .ΠΡΟΤΙΜΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ ΚΛΠ. ΠΑΛΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Η ΠΙΝΕΙ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ??ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 15 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑΡΙΟ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΠΟΤΕ!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

και εμενα ο παιδιατρος μου εχει πει 4με5 γευματα την μερα.

επισης μου ειπε να μην τον πιεζω οσο θελει να φαει και οποτε θελει ουτε να τον ξυπναω απο μονος του το εχει ρυθμιση και τρωει ανα τρεις με τεσσερις ωρες. το τελευταιο κατα τις 10 το βραδυ και μετα το πρωι οποτε ξυπνηση.

μην στεναχωριεσαι ειναι στον μηνα που μονο του θα σου δειξει ποσο θελει να φαει. εμενα τρωγε πολυ ειχα αρχισει να φοβαμαι αλλα με το που μπηκε στον τεταρτο το ρυθμισε και τρωει φυσιολογικα.

και φυσικα το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο.

αυτα δεν ξερω αλλα να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempakos έγραψε:

καλησπερα

και εμενα ο παιδιατρος μου εχει πει 4με5 γευματα την μερα.

επισης μου ειπε να μην τον πιεζω οσο θελει να φαει και οποτε θελει ουτε να τον ξυπναω απο μονος του το εχει ρυθμιση και τρωει ανα τρεις με τεσσερις ωρες. το τελευταιο κατα τις 10 το βραδυ και μετα το πρωι οποτε ξυπνηση.

μην στεναχωριεσαι ειναι στον μηνα που μονο του θα σου δειξει ποσο θελει να φαει. εμενα τρωγε πολυ ειχα αρχισει να φοβαμαι αλλα με το που μπηκε στον τεταρτο το ρυθμισε και τρωει φυσιολογικα.

και φυσικα το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο.

αυτα δεν ξερω αλλα να σου πω.

σε ευχαριστώ πολύ!

προς το παρον αφήνω τα 5 γεύματα και ίσως μειώσω λίγο την ποσότητα για να μη βαρυστομαχιάζει! θα δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...