Μετάβαση σε περιεχόμενο

TIS EYXOYLES MAS STHN ROSE!!!!


Recommended Posts

FILENADA MOY GLIKIA EYXOMAI MESA APO TA VATHI THS KARDIAS MOU NA AKOUSOUME EYXARISTA NEAKIA KAI APO SENA!!!KSERW OTI EXEIS KATHISTERISI PRAGMA SPANIO GIA SENA!!!!!!!!!

KORITSIAA OSES EISTE EGKIOULES FISIKSTE ME OLHHHHHHH SAS THN DYNAMH PANW STHN ROSE!!!!!

GIA OSES DEN EISTE STEILTE PAAAAAAARAAA POLLES EYXOYLES!!!!!

Υ.Γ.niwthw pws eisai egkios...thimasai pou to eniwthes kai esy gia mena??? ;););)

ROSE mou afierwmeno.... ;)

http://http://www.youtube.com/watch?v=7AHYVFP5x9g

euxomai na zisete tin pio megali sas stigmi me ton antra sou!

akouse to...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλες πολλες ευχες και απο εμενα!!!!!

Μακαρι να ακουσουμε συντομα τα ευχαριστα!!!!

Εχεις ολη μου τη θετικη ενεργεια και σκεψη!!!!

Πολλα πολλα φιλια

:kiss: :kiss: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου,

σου εύχομαι και πάλι, (αν και είμαι σίγουρη), μέσα στην κοιλίτσα σου να έχει φωλιάσει ένα μπεμπάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η σκέψη μου μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμένουμε τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: μαρινιω μουυυυυυ τι ειναι αυτααα??πω πω τι μου κανεις πρωινιατικα με συγκινησες βρε δακρυσα.ποοοοσο σ'ευχαριστω καλη μου μαρινιω .μπηκα να σας πω τα νεα μου και επεσα πανω στο ποστ και τρελαθηκα!

marouli32 μου ευχαριστω πολυ!με το καλο το νινακι σου ολα καλα να σου πανε μεχρι τελος :kiss: η ευχουλα της εγκυου πιανει ε?αχ μακαρι!!! :kiss:

Jada,tinkerbel25,Kimon,ΕΦΣ σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου μακαρι να πιασουν οι ευχουλες σας :kiss::kiss::kiss:

λοιπον σημερα εκανα ενα τεστ και οπως παντα εδειξε αρνητικο :( εβαλα θερμομετρο αλλα στην μασχαλη και ειχα 36.4 :( αλλα βρε κοριτσια πιστευω οτι ειμαι εγκυος.σημερα ειναι 29η μερα δεν εχω ακομα καθυστερηση θα μπορεσω να πω οτι εχω μετα την 30η.παλια ερχοταν και την 30η αλλα τωρα τελευταια μεχρι την 28η μου ειχε ερθει!τωρα ομως εχω λιγο πρησμενο στηθος χθες πονουσα λιγο χαμηλα και οχι πονοι περιοδου αλλα σαν να πονουσαν τα οργανα μου,η μητρα μου να πω...δεν ξερω!ειχα και καουρες και δεν μπορουσα να κοιμηθω :blink: λεω την Πεμπτη να παω για χοριακη αν δεν εχει ερθει!αχ κοριτσια θα τρελαθωωωωω λετε να μην ερθει??? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou egw pisteuw oti DEN tha erthei..... :woohoo:

kai sto euxomai olopsixaaaaaaaa :woohoo:

min me euxaristeis...to eniwsa kai to ekana!!! :kiss::kiss:

einai akoma nwris gia test!!!

katse meta thn 30h mera,...min apogoiteuese!!!ok???? :woohoo:

afou to niwtheis...tha eisai,...kai egw to eixa niwsei!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO,Irene1,Ρουλακι μου σας ευχαριστω για τις ευχουλες.σιγουρα με τοση θετικη ενεργεια θελω να πιστευω οτι θα εχω ευχαριστα να σας πω σε λιγες μερες!

μαρινιω μου το πιστευω επειδη δεν ξαναειχα τετοια συμπτωματα οταν ηταν να ερθει.

πω πω δεν ξερω τι να κανω μια το πιστευω μια λεω και αμα ολα αυτα δεν ειναι τιποτα?κι αν το τεστ εδειξε σωστα? :( αυτα τα ρημαδο τεστ δεν θελουν με τιποτα να δειξουν θετικο :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά όλα τ' άλλα... τη θερμοκρασία από τη μασχάλη τι θέλεις που τη μετράς;;!;! Δεν είναι ο σωστός τρόπος μέτρησης αυτός.

Η μέτρηση πρέπει να γίνεται το πρωί, πριν σηκωθείς από το κρεβάτι, με κατεβασμένο από το βράδυ θερμόμετρο, στο στόμα!!

Μετρήσου τώρα από το στόμα και μετά από τη μασχάλη και θα δεις ότι έχει διαφορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Καλά όλα τ' άλλα... τη θερμοκρασία από τη μασχάλη τι θέλεις που τη μετράς;;!;! Δεν είναι ο σωστός τρόπος μέτρησης αυτός.

Η μέτρηση πρέπει να γίνεται το πρωί, πριν σηκωθείς από το κρεβάτι, με κατεβασμένο από το βράδυ θερμόμετρο, στο στόμα!!

Μετρήσου τώρα από το στόμα και μετά από τη μασχάλη και θα δεις ότι έχει διαφορά!!

xxaxaxaxxaxaxaxax h crazy mas ta xwnei kanonika!!!!

pestaaaa nteeeeeeeeeeeeeee :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ......ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΠΟΛΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!

....ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι μου μην με μαλωνεις :blush: ξερω τον σωστο τροπο για να μετρηθω αλλα ειπα πριν σηκωθω ας το βαλω στην μασχαλη ετσι να εχω μια ιδεα...ναι ναι και για τα τεστ το ξερω οτι ειναι παλιο τεστ :angry: :silly: ηξερα οτι δεν θα δειξει αλλα εγω το εκανα :silly: θα με φαει ο αντρας μου θα πει αμεσως να το κανεις μην χασεις :P θα κανω χοριακη την Πεμπτη και τελος.

:woohoo: και αλλη ευχουλα απο εγκυουλα :woohoo: didinoulis ευχαριστωωωωω με το καλο και εσυ να φερεις στον κοσμο το παιδακι σου γερο και δυνατο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι μεσα απο την καρδι'α μου να είσαι εγκυος.

Μην φοβάσαι όλα θα είναι θετικά για σενα απο δω κ πέρα!!!

ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε φιλενάδα :woohoo: από καρδιάς σου εύχομαι να μην την ξαναδείς την κακούργα για τους επόμενους 9 μήνες!!

Σου στέλνω πολλές ευχές και πολλή θετική ενέργεια για να πάνε όλα καλά και το μωράκι σου να είναι ήδη στην κοιλίτσα!!

ααααχχχχχ σε νιώθω :woohoo:! Κι εγώ αναμένω..!!!

Όλα καλά θα πάνε θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula,barb,morouli σας ευχαριστωωωωωω :kiss::kiss::kiss:

Κικιτσα22 να σαι καλα και σενα ευχαριστω πολυ.αχ ποσο χαιρομαι οταν μου στελνουν ευχουλες και οι εγκυουλες μας.φιλακια στην μπουμπουκα σου σας ευχαριστω και τις δυο σας :kiss:

milina μου ευχαριστωωωω μακαρι να ειμαστε και οι δυο εγκυουλες.τι γινεται εσυ κανα συμπτωμα εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου στελνω πολυ πολυ θετικη ενεργεια ευχομαι να μην ερθει η περιοδος,δεν ειμαι μανουλα ουτε εγκυουλα αλλα ειμαι πολυ χαλαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη και περιμενω οπως εσυ αποτελεσματα αλλα αργω ακομα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

μακαρι μακαρι μακαρι να εισαιιιιιιιιι :silly: :silly: :laugh: :laugh: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...