Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοήθεια!


Recommended Posts

Aδιαθέτησα τελευταία φορά 2-2-2010.Την Παρασκευή 5-3-2010 είχα ελάχιστο αίμα αλλά συνήθως έτσι έχω την πρώτη μέρα κ δεν μου φάνηκε περίεργο.Το Σάββατο η κατάσταση συνεχίστηκε,σχεδόν μόνο όταν πήγαινα τουαλέτα κ το ίδιο κ την Κυριακή.Σήμερα όλη την μέρα τίποτα.Τι λέτε κ εσείς κορίτσια;Το έχει πάθει καμιά σας;Να ανησυχώ; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni86 έγραψε:

ψευτοπερίοδος=εγκυμοσύνη;

και στα 2 μου παιδιά 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο

είχα λίγο αίμα. Μια ερχοταν μια σταματούσε. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προσπαθούσαμε για μωράκι κορίτσια,αν έγινε κάτι θα έγινε με τα προ-σπερματικά υγρά.

Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ.Θα περιμένω λίγες μέρες κ θα κάνω ένα τεστάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.. κ εγω ειχα τελευταια περιοδο 2-2 κ περιοδο ειχα παλι την παρασκευη... οπως κ εσυ.. σημερα δεν εχω σχεδον καθολου αλλα παντα ετσι ημουν οσον αφορα την διαρκεια της περιοδου μου... μονο ο κυκλος μου δεν ειναι σταθερος..τωρα μονο εσυ μπορεις να γνωριζεις αν ειδες κατι διαφορετικο αυτη την φορα κ οσο αφορα την περιοδο σου κ οσο αφορα το σωμα σου...φιλακια κ μακαρι ολα να ειναι οπως επιθυμεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά είχα πάντα 5-6 μέρες αίμα κ τις πρώτες μέρες την δεύτερη κ την τρίτη πολύ.Δεν ξέρω,δεν θέλω να το σκέφτομαι,ούτε να προβληματιστώ.Αν είναι να έρθει ας έρθει η αγκαλιά μας κ η αγάπη μας είναι μεγάλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως στη θέση σου θα το έψαχνα άμεσα.

Αν είσαι έγκυος, καλό είναι να το ξέρεις για να πάρεις οδηγίες από το γιατρό σου. Φιλισίν κλπ.

Αν πάλι δεν είσαι, τότε θα πρέπει να δεις γιατί δεν είχες κανονική περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω απολυτα με την crazy. Θα πρεπει να το ψαξεις αμεσα..

Επικοινωνησε με το γιατρο σου κ θα σε κατευθυνει αυτος ! Δε μπορω να καταλαβω το λογο που το καθυστερεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy

καλησπέρα.κ εγώ θα το ψάξω άμμεσα,μέσα στην εβδομάδα θα επισκεφτώ την γυναικολόγο μου.

έχω πολυκιστικές ωοθήκες κ ίσως για αυτό,παλιότερα η γυναικολόγος μου μου είπε ότι ο κύκλος μου μπορεί να είναι μέχρι κ 45 ημέρες.

θα σας ενημερώσω κοριτσάκια μου ότι κ αν είναι,σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena.

Arxika mhn panikovalesai apla eimai tis gnwmhs na pareis kapio test kai na mhn perimeneis meres kai gia na niw8eis kai pio sigouria sumvoulepsou ton gunaikologo sou.Ena thl den einai kako na rwthseis.

Kane to test giati exw ksanakousei periptwseis san kai auth.

Mh fovasai ola 8a pane kala,apla kane ena test gia na hremhsei h psuxoula sou kai na ksereis ti ginetai.

Sou euxomai ola na pane opws epi8umeis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,όλα πήγαν καλά ευτυχώς,εγκυμοσύνη δεν υπάρχει ούτε κάποιο άλλο γυναικολογικό πρόβλημα.Έκανα όλες τις τυπικές διαδικασίες στο ιατρείο κ τώρα περιμένω κ τα αποτελέσματα του τεστ παπ την Δευτέρα.Ηρέμησα πάντως.

Επειδή είμαι σε καλή ηλικία η γιατρός μου πρότεινε να κάνω το εμβόλιο για τα κονδυλώματα.Γίνεται στο μπράτσο σε τρεις δόσεις μ ου είπε.Το έχει κάνει καμιά σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!συγνωμη που σου απανταω λιγο αργα,αφου εχεις παει στον γιατρο εννοω.Εμενα μου ειχε τυχει κατι τετοιο και τελικα δεν ημουν εγκυος.αυτο πιστευω να ειναι και κρυοματα.φυσικα τοτε εγω νομιζα οτι ημουν εγκυος γιατι προσπαθουσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!συγνωμη που σου απανταω λιγο αργα,αφου εχεις παει στον γιατρο εννοω.Εμενα μου ειχε τυχει κατι τετοιο και τελικα δεν ημουν εγκυος.αυτο πιστευω να ειναι και κρυοματα.φυσικα τοτε εγω νομιζα οτι ημουν εγκυος γιατι προσπαθουσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!συγνωμη που σου απανταω λιγο αργα,αφου εχεις παει στον γιατρο εννοω.Εμενα μου ειχε τυχει κατι τετοιο και τελικα δεν ημουν εγκυος.αυτο πιστευω να ειναι και κρυοματα.φυσικα τοτε εγω νομιζα οτι ημουν εγκυος γιατι προσπαθουσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...