Μετάβαση σε περιεχόμενο

THELW PAIDAKI.


RENA55

Recommended Posts

KORITSIA SAS XREIZOMAI.EIMAI KAINURGIA STO FORUM.EIMAI PADREMENH EDW KAI DYO XRONIA.EDW KAI ENA XRONO PROSPATHUME GIA PAIDAKI ALLA TIPOTA.EXW KANEI EKSETASEIS KAI OLA KALA.BEBAIA EXW POLYKYSTIKES KAI O KYKLOS MU EINAI POLY MEGALOS 45/50 MERES ALLO OLA TA ALLA KALA.ENA XRONO TWRA NA MIN SAS PW PSEMATA ERXOMASTAN MIA FORA TO MHNA SE EPAFH ALLA YPHRXAN MHNES PU EIKSERA POTE IMUN GONIMOI KAI KANAME TOTE.I GYNAIKOLOGOS MU MU EIPE OTI THELEI SYXNOTERES EPAFES.AYTON TO MINA KANUME MERA PARA MERA.LETE NA GINEI TIPOTA?APADISTE MU SAS PARAKALW!THELW POLY ENA PAIDAKI! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες καλη μου!!!!μην ανχωνεσε αφου οπως λες κανατε μια φορα τον μηνα μονο ηταν δυσκολο μπορει να μην επεφτες πανω στις μερες της ωορηξιας!!!τωρα αν το βαλατε σκοπο και μετρησεις και ποτε εχεις ωορηξια θα τα καταφερεις ομως χαλαρωσε!!!!!!!σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες ρένα.Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά δεν πιστεύω να είσαι μεγάλη ώστε να έχει μειωθεί η γονιμότητα σου!Με μια φορά το μήνα δεν γίνεται δουλειά!Θέλει συχνές επαφές σχεδόν κάθε μέρα!Ο άντρας σου έχει κάνει εξετάσεις;αν ναι κ όλα καλά κ μ αυτόν βουρ για σεξ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα καλησπερα και καλως ηρθες στη παρεα μας!

καταλαβαινω το αγχος σου αλλα πριν σου απαντησω θα ηθελα να σε ρωτησω σχετικα με τις εξετασεις!Τι εξετασεις εχεις κανει?και αν εχει κανει και ο συζυγος τις απαραιτητες εξετασεις!!ποσα χρονια εχεις προβλημα με τις πολυκυστικες σου?γιατι αυτο το συνδρομο..παιζει βασικο ρολο στην υπογονιμοτητα των γυναικων..παγκοσμιως!Κανεις καποια θεραπαια γιαυτες?

Ποσο καιρο εχετε σταθερες και συχνοτερες επαφες?Η αληθεια ειναι οτι οσο συχνοτερες ειναι οι επαφες τοσο μεγαλωνουν και οι πιθανοτητες της συλληψης,εχει δικιο η γιατρος σου..αλλα..θελει κιαυτο το χρονο του!Ευχομαι οι προσπαθειες σας να ποιασουν τοπο κοπελα μου ..τουλαχιστο απολαυστε αυτο που κανετε "χωρις ΑΓΧΟΣ""

Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις..αλλα περασα και εγω καποια πραγματα..και αν μπορω να φανω χρησιμη..αν θες μιλαμε και στο ονλαιν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA EFXARISTW PU ENDIAFERESTE!LOIPON EXW POLYKYSTIKES ALLA DEN EXW KANEI KAMIA THERAPEIA,OPOTE EIXA MEGALI KATHYSTERISI OI GYNAIKOLOGOS MU EDINE PRIMOLUD.PRIN KANA DYO XRONIA EIXA MIA MEGALH KYSTH 4,5 EKATOSTA PU TELIKA EFYGE MONH THS.EKANA ORMONIKES KAI EINAI STA ORIA PROS YPSILES.O ADRAS MU DEN EXEI KANEI TIPOTA.

I GYNAIKOLOGOS MU EIPE AMA THELW NA PAW NA PARAKOLUTHEISUME TON KYKLO MU NA DUME POTE SPAEI TO WARIO GIA NA ERTHW SE EPAFH.ALLA EGW DEN THELW NA BW APO TWRA S'AFTHN THN DIADIKASIA.THELW TO MWRAKI NA ERTHEI APO MONO TU.A KAI EIMAI 25 STA 26. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καταρχας μην ανχωνεσαι!Απο τη στιγμη που θελεις τοσο πολυ ενα παιδακι το αγχος πρεπει να βγει απο τη ζωη σου για αυτο λοιπον ηρεμησε.Μην απογοητευεσαι,μπορει να μην ετυχε τοσο καιρο γιατι πολυ απλα δεν ειχες τοσο συχνα επαφη με τν αντρα σου,τωρα που εχεις λοιπον μερα παρα μερα οι πιθανοτητες αυξανονται.καλη τυχη κ γρηγορα με ενα μπεμπε!κ μην ξεχνας ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΣΥΛΙΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ.ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΕΠΕΡΝΑ ΤΑ PRIMOLUT.ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΧΑΠΙΑ SERPAFAR+OUTROGESTAN.ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΩΑΡΙΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ 6 ΜΗΝΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ Κ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΣΟΥ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΡΩΤΑ ΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ..

ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ..ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ!

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕς ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΕΔΙΩΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ..

ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΙΑΖΕΙ ΠΑΝΤΩΣ..ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ..ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΔΙΚΑ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera εισαι ακομα μικρη για να αγχωνεσαι.πολλες γυναικες ειναι γονιμες καθολη την περιοδο τους.ψαξε να δεις τις μερες σου αναλογα με τον κυκλο σου.κανεις καποια θεραπεια,πηρες καμια φορα αντισσυληπτικα για να εξαφανιστουν οι κυστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Rena55!! Tha sou po ki ego me ti seira mou na min agxonesai. To xero einai dyskolo. Auto pou exo akousei einai na eisai se apoxi kapoies meres prin apo tis gonimes kai meta na ta dosete ola dynamika. Rota kai ti giatro sou omos prota. Euxomai ola na sou pane kala. xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA PRIN POLLA XRONIA PEIRA ANTISYLIPTIKA GIA NA MU STATHEROPOIHSUN TIN PERIODO.AFTO TIPOTA ALLO.EGW STEENAXWRIEME GIATI PRIN KANA DYO MHNES EKANA TO PSIAFIAKO TEST PU SU DIXNEI TIN WORIKSIA KAI DYO MERES PU EBGALE TO XAMOGELAKI EIRTHA SE EPAFH ALLA TIPOTA.I GYNAIKOLOGOS MU EIPE OTI AFTA TA TEST ANIXNEBUN TIN WORIKSIA ALLA DEN EINAI SIGURO OTI TO WARIO EXEI SPASEI OPOTE DEN EINAI AKSIOPISTA.ISXYI KATI TETOIO?ENTOMETAKSY EKNEBRIZOMAI GIATI EXUME KATADISEI TIN EPAFH ME TON ADRA MU SAN AGARIA.KATHE DYO MERES PAEI POLY.ESEIS TI LETE NA KANW?OSO GIA TO ANXOS EXW GENIKA STIN ZWH MU KAI DEN BORW NA TO KATAPOLEMISW. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θα σου απαντησω σαν "γιατρος" αλλα σαν...ανθρωπος...:ναι μπορεις!θα γινουν ολα!πιστη και ηρεμια!προσπαθησε!

οπως και να γινει...υπομονη!!!

τα φιλια και την αγαπη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το αγχος μια απο τα ιδια.οταν θα ειναι η πρωτη μερα που θα εχεις ωορρηξια πανε κανε εναν κολπικο υπερηχο ο γιατρος θα δει το ωαριο κ θα σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RENA55 έγραψε:

KORITSIA PRIN POLLA XRONIA PEIRA ANTISYLIPTIKA GIA NA MU STATHEROPOIHSUN TIN PERIODO.AFTO TIPOTA ALLO.EGW STEENAXWRIEME GIATI PRIN KANA DYO MHNES EKANA TO PSIAFIAKO TEST PU SU DIXNEI TIN WORIKSIA KAI DYO MERES PU EBGALE TO XAMOGELAKI EIRTHA SE EPAFH ALLA TIPOTA.I GYNAIKOLOGOS MU EIPE OTI AFTA TA TEST ANIXNEBUN TIN WORIKSIA ALLA DEN EINAI SIGURO OTI TO WARIO EXEI SPASEI OPOTE DEN EINAI AKSIOPISTA.ISXYI KATI TETOIO?ENTOMETAKSY EKNEBRIZOMAI GIATI EXUME KATADISEI TIN EPAFH ME TON ADRA MU SAN AGARIA.KATHE DYO MERES PAEI POLY.ESEIS TI LETE NA KANW?OSO GIA TO ANXOS EXW GENIKA STIN ZWH MU KAI DEN BORW NA TO KATAPOLEMISW. :S

ναι μπορει και να ισχυει αυτο για τα τεστ..ενα θα σου πω..πριν δυο χρονια εκανα τεστ ωορηξιας και εδειχνε φατσουλα 13η 14η μερα !!!και πριν μερικους μηνες παλι τα ιδια εδειξε..Προσεξε τι θα σου πω τωρα..οταν εκανα ελεγχο ωορρηξιας στο υπερηχο του γιατρου..εδειχνε 10η 11η μερα..Πιστευω 70% ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟς ΜΕΡΕς ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕς..εΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ 7Η 8Η 9Η 10Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑς ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ..τι γραφω η γυναικα βραδιατικα!!)ΕΕΕ ναι λοιπον αυτον το μηνα δεν καταφεραμε επαφη (13η 14η )αλλα 15η αργα το βραδυ..Κι ομωσ..τα πονακια στο στηθος ειχαν ηδη αρχισει..Δεν περιμενα να εχω μεινει "γιατι δεν ειχα επαφη τις γονιμες"" αλλα τελικα ΗΜΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες τις μερες χαχαχαχχαχα δεν βαζεις φρενο!!!!οποτε εχεις ορεξη εσυ και ο αντρουλης!!!μην το κανετε αγγαρεια!!!η καλητερη περιοδος τις ζωης σου εις διπλουν!!!αφθονο σεξ και αναμονη εγκυμοσυνης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 έγραψε:

καλησπερα κατρινα θεκω να σε ρωτησω ποναει η εξεταση που εκανες στις σαλπιγγες?ειναι να την κανω κ γω.ευχαριστω

523 μου να μη σου κρυψω εμενα με πονεσε αυτη η εξεταση..και δε θελω να σε τρομαξω..λενε οτι σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα.!!Αλλες λενε δεν ποναει..εγω τα ειδα ολα..και ειχα παρει και παυσιπονα οπως μου ειχαν πει!!εμενα ηταν βουλωμενη η μια σαλπιγγα και δυστυχως..ηταν λιγο..καπως..ο πονος!Ειναι σαν εντονοι πονοι περιοδου!!Ενα εισαι προετοιμασμενη ..κοριτσακι μου..γιατι εμενα μου ειχαν πει .."δεν ποναει βρεε..."και μετα οταν τους την ειπα μου απαντησαν.."εε τι ηθελες να σε τρομαξουμε?""Στο ΜΗΤΕΡΑ το εκανα 165 ευρω!Καλο ειναι να εχεις και καποιον παρεα σου!ευχομαι να ειναι ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 έγραψε:

καλησπερα κατρινα θεκω να σε ρωτησω ποναει η εξεταση που εκανες στις σαλπιγγες?ειναι να την κανω κ γω.ευχαριστω

εμενα εκανε η αδερφη μου και μου ειπε πως ειναι οπως οι πονοι περιοδου αν εισαι λιγο χαλαρη ειπε δεν πονας πολυ αλλα οπως λεει και το κατρινακι διαφερει απο γυναικα σε γυναικα!!μια ψυχη που νε να βγει ας βγει αλωστε να γεννησουμε θελουμε!!!!αυτο ποναει πιο πολυ νομιζω!!!υπομονη και κανε την για να αποκτησεις το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την κανω γιατι ειχα παλινδρομες κυησεις μετα την κορη μου.παντως οσες ρωτησα μου ειπαν οτι ποναει.δεν ξερω τι να κανω ολοι μου λεν να την κανω.θα παω στο παπαγεωργιου κ κοστιζει 100 ευρω με δαπανη στο ικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γεννησει με καισαρικη εκει τα ειδα ολα.μπηκα στο χορο θα χορεψω.αλλο ειναι το προβλημα εμενα αυτο που εγραψα για τα εμβολια αιματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 έγραψε:

εχω γεννησει με καισαρικη εκει τα ειδα ολα.μπηκα στο χορο θα χορεψω.αλλο ειναι το προβλημα εμενα αυτο που εγραψα για τα εμβολια αιματος

και εγω καισαρικη εκανα πριν 10 χρονια ουτε που τη θυμαμαι..καλα λενε οτι τα ξεχνας!Τοτε ελεγα δεν θα το ξεχασω ποτε..σαν εμπειρια..ουτε να γελασω δεν μπορουσα!!

Η rebbeka εχει δικιο..Υπομονη για το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το κανω η πριν το πασχα η μετα ευχαριστω για τις πληροφοριες.καλη εγκυμοσυνη.τωρα παρουσιαστηκε αυτο με τις σαλπιγγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Βρήκες γιατρό δηλαδή να σε αναλάβει ;  ποιος ξέρει εσυ να κανείς οτι σου πουν οι γιατροί  Θα ρωτήσω και εγω αν μπορω αλλά να πω την αλήθεια στην εγκυμοσύνη δεν πολύ μπαίνω στην θάλασσα έτσι και αλλιώς 
    • Καλά και εγω δεν θα το είχα σκεφτεί στην πράξη όμως το κατάλαβα είμαστε ακόμα στην δάση που ανοίγουμε ντουλάπια για εξερεύνηση να δω ποτε θα περάσει αυτήν φάση  εμάς εδώ απεργία από όσο ξέρω δεν έχουν κάνει τα μικροβιολογικά θα βόλευε καλύτερα από θα πήγαινες και γιατρό αλλά δεν πειράζει 
    • Δεν ξέρω πόσες μερες θα κάνουν βγουν αύριο που θα πάω θα ρωτήσω  ετσι και αλλιώς ο γιατρός θα τα δει σε ένα μήνα όποτε δεν τα βιαζομαι 
    • Καλησπέρα κορίτσια, καλό υπόλοιπο κυριακής εύχομαι!!  εμείς σήμερα σηκώσαμε χαλιά και μαζέψαμε χειμωνιάτικα και βγάλαμε τα κολακαιρινά... ήταν δουλειές που έπρεπε να γίνουν και τις σκεφτόμουν συνέχεια... ππφφ.. αλλά μηδέν χρόνος... πως περνάτε την κυριακή σας;;  @Girly κ @marinamanoulitsa να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! πολύχρονα να είναι!! 
    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...