Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΩΡΑ ΣΤΑ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΙΑ


manoula2

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΙΚΡΕΣ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΕς ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΗς ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΚΤΟς ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!ΡΩΤΗΣΑ ΤΗς ΚΟΥΜΠΑΡΕς ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΙΣΩς ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ............. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !

εγώ εχω μια μικρή βαφτιστήρα.

δεν εχω μεγάλη εμπειρία από παιδάκια αλλα θα σου πρότεινα, αφού και οι μαμάδες τους προφανώς εχουν ικανοποιήσει τις απαιτήσεις των παιδιών τους ήδη, να τους πάρεις από ενα απλό και οικονομικό παιχνιδάκι από πολυκατάστημα παιχνιδιών αλλα να δώσεις βαρύτητα στη συσκευασία !

Δηλαδή πάρε κουτιά πολύχρωμα και συσκευασε μόνη σου τα δώρα, ετσι ωστε μετα τα βαφτιστήρια σου θα μπορέσουν να χρησιμοποιήσουν τα κουτιά και τις κορδέλες για παιχνίδι ή για να αποθηκεύσουν αλλα παιχνίδια τους κλπ.

καλή επιτυχία ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κι εγω μια μικρη βαφτιστηρα.συνηθως τις παιρνω το Πασχα πεδιλακια lelly kelly.ξετρελαινεται γιατι εχουν πολλα μπιχλιμπιδια πανω σαν παπουτσακια χαντρες κλπ και συνηθως μαζί εχουν και δωρακι γυαλια κλπ.κυμαινονται γυρω στα 50 Ε.Επισης μια χρονια της ειχα παρει απο βιβλιοπωλειο ενα τεραστιο κουτι με χειροτεχνιες που μεσα ειχε χαντρες,κορδονακια κλπ για κοσμηματα, χαρτονια και αυτοκολλητα για ζωγραφικη, και πηλό, και αυτο το χαρηκε.και για αυγο πασχαλινο της παιρνω το μεγαλο αυγο κιντερ εκπληξη που εχει looney tunes μεσα.αυτά απο την εμπειρία μου ως νονά, ελπιζω να σε βοηθησα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι επειδή είμαι λίγο της παράδοσης

θα πρότεινα λαμπάδα,παπουτσάκια και σοκολατένιο αυγό!

Φέτος αφού τα έχει πάρει όλα η μαμά,θα ήταν πολύ ωραίο να

πάρεις αυτό που σου πρότεινε η Gianna με το κουτί χειροτεχνίας!

Από του χρόνου πες στη μαμά οτι θα θελες εσύ να παίρνεις τα παπούτσια το Πάσχα για το παιδί!Ε? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...