Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOLLE ΧΥΛΟΙ ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ? ΕΡΩΤΗΣΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ..ΕΧΩ ΤΟ ΧΥΛΟ ΝΤΙΝΚΕΛ ΒΡΩΜΗΣ ΚΑΙ 3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ..ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΥΡΕΔΕΣ Η ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΧΟΥΜΕ 2 ΧΥΛΟΥΣ ΜΑΖΙ?ΠΧ ΤΗ ΒΡΩΜΗ ΜΕ ΤΟ ΝΤΙΝΚΕΛ?Η ΤΑ 3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΕ ΤΗ ΒΡΩΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΙΝΚΕΛ?ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΠΕ ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΑΖΙ?ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΨΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΒΛΕΠΩ 7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΑΖΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τους εχω χρησιμοποιησει μεμονομενα αλλα δε βλεπω λογο να μη ν κανεις μειξη .ο δικος μου που ειναι πια 11 μηνων εχει να φαει πολυ καιρο τετοιες κρεμες του δινω το μεσημερι απο αυτο που μαγειρευω για εμας χωρις μπαχαρικα ,αλατι και το απογευμα το δικο του πουρε λαχανικων ή κρεασ με λαχανικα , επισης εδω και καιρο βρωμη απο αυτη που τρωω εγω τοστ κ.α το δικο σου θυμησε μου ποσο ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glaykh moy einai 9 μιση μηνων...του δινω κολοκυθα γλυκοπατατα γλυκοπατατα μηλο 2 μερεσ λαχανικα και τισ υπολοιπες 3 βαζω κολοκυθα η γλυκοπατατα με τους χυλουσ μαζι μεμονομενα α και μια μερα με το γαλα του αυτα ειναι τα απογευματινα μας..με φοβισε λιγακι ο τυπος αυτος και του λεω στισ συμβατικεσ κρεμες πως εχουν 7 μαζι?και δεν ηξερε να μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...