Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΚΟ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ??????


Recommended Posts

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΨΙΛΟΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΑΚΚΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΠΙΟ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Μην ανυσηχεις, νομιζω έτσι γίνεται. Πρώτα το σακουλάκι και μετα το εμβρυάκι. Υπομονή μέχρι την επόμενη εξεταση, Καλά να σου πάνε όλα, συγχαρητηρια!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριεσαι καλη μου :) Και εγω στην 5η εβδομαδα ειδα μονο μια μικρη μουτζουριτσα που ο γιατρος μου ειπε ηταν μαλλον ο σακος.Και ξαναπηγα στην 7η εβδομαδα κ ειδαμε καθαρα κ το σακο κ το σπορακι μου!Ολα θα πανε καλα,θα δεις, μην αγχωνεσαι αδικα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου μια χαρα ειναι το εμβρυακι σου...ειναι πολυ νωρις ακομα για να δεις κατι...παλι καλα που ειδατε και αυτο...

χαχαχα εχεις πολυ γελιο ομως 5 τικερακια εγκυμοσυνης :laugh: :P:cheer:B) :silly: :woohoo: :blink::huh::lol:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου θα συμφωνήσω με τα κορίτσια..ειναι πολύ νωρίς ακόμη!!!συνήθως 6-7 εβδομάδα ακούς καρδούλα!!μην ανησυχείς και να δεις που στο επόμενο ραντεβού θα ακούσεις καρδούλα και όλα θα είναι μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι και στενοχωριεσαι...και εμεις στην αρχη μονο σακο ειχαμε δει και οταν ημουν 7-8 εβδομαδων ακουσαμε καρδουλα...ολα πανε μια χαρα....με το καλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι , καλέ!Καλά σου λένε τα κορίτσια είναι νωρις ακόμα και εγω στην 5η εβδομάδα είδα μόνο σακουλάκι.Καρδούλα ακούσαμε την 7-8η(και το μωράκι ήταν μια φακίτσα!!).Μην ανησυχείς καθόλου!Την άλλη φορά θα ακούσεις καρδούλα και άπό εκεί και πέρα.... σε περιμένει ένα όμορφο "ταξιδακι".

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις! :):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι!

Έτσι είχα ανησυχήσει κι εγώ, όταν στην πέμπτη βδομάδα δεν είδαμε τίποτα, αλλά όλα καλά μετά!

Να απολαύσεις την πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι εγω την 5η εβδομαδα ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΥΤΕ ΣΑΚΟ!!!!!!!! :woohoo:

ειχα παθει σοκ!!!!ξαναπηγα στην εκτη εβδομαδα και ειδαμε το σακουλακι,ωραιοτατο...και την καρδουλα την ακουσα στην 8η εβδομαδα!!!!

οποτε,δεν υπαρχει κανενα προβλημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου μην αγχώνεσαι!! Εγώ την 5η δεν είδα απολύτως τίποτα και τώρα που πήγα στην αρχη της 7ης αναγκαστηκε ο γιατρός να μου κάνει κολπικό υπέρηχο γιατί φαινότανε ακόμη μόνο ο σάκος και όχι το σποράκι! Οπότε είναι απολύτως φυσιολογικο που είδες μόνο σάκο! Μην ανησυχεις γιατί ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ! Ολα θα πάνε καλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κορίτσια !

και να εχετε όλες καλή εγκυμοσύνη !

η αδελφή μου πήρε κάτι περίεργα νέα όπως αυτά που περιγράφετε και αυριο πρωί πρωί θα πάει στη δική της γιατρό (είδε αιματάκι και πηγε σε εφημερεύον νοσοκομείο, χθες) και ανησυχήσαμε όλοι...

αλλα απ ότι φαίνεται ακόμη υπάρχει ελπίδα !!!

είναι περίπου στην 5 εβδομάδα και είδαν μόνο κουκούλι -λένε οι γιατροι στα εφημερεύοντα...

για να δούμε για να δούμε... !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mhn anyshxeis katholoy kai ego eimai sthn pempth vdomada kai thn paraskeyh phgame ston giatro kai mono ton eidame se dio vdomades omos poy tha ksanapame tha exoyn ginei toses allages poy mexri kai thn kardoyla toy tha akoysoyme...opote kane ligaki ypomonh..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα !

εισαστε ΑΠΑΙΚΤΕΣ !! ειχατε απόλυτο δίκιο !

το σάββατο είχε πάει η αδελφή μου (πρίν 1 εβοδμάδα είχε μάθει οτι είναι εγκυος, αλλα είδε αιματάκι) σε εφημερεύον νοσοκομείο και της είπαν ΟΧΙ μονο οτι βλέπουν μόνο σάκο, αλλα οτι πρέπει να κάνει και απόξεση.... σούπερ ηλίθιοι ??????

ΑΛΛΑ !! πήγε σήμερα πρωί πρωί στη γιατρό της και ευτυχώς μαθαμε οτι είναι όλα ΤΕΛΕΙΑ (είναι 6 εβδομάδων) !!!

και κάτι ακόμα γιατί η εγκυμοσύνη που της συνέβη είναι <θαύμα> :

δεν είχε περίοδο από τον Σεπτέμβρη !

ΚΑΜΙΑ σας να μην απογοητεύεται... τα λουλούδια ανθίζουν την κατάλληλη στιγμή !

ολα είναι πιθανά !

λοιπόν με το καλό να γίνω θεία και στα δικά μας...χιχιχι... (εγώ ελπίζω να σας πω καλά νέα το σαβ/κο για μένα - μου ευχομαι καθυστέρηση ...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα !

εισαστε ΑΠΑΙΚΤΕΣ !! ειχατε απόλυτο δίκιο !

το σάββατο είχε πάει η αδελφή μου (πρίν 1 εβοδμάδα είχε μάθει οτι είναι εγκυος, αλλα είδε αιματάκι) σε εφημερεύον νοσοκομείο και της είπαν ΟΧΙ μονο οτι βλέπουν μόνο σάκο, αλλα οτι πρέπει να κάνει και απόξεση.... σούπερ ηλίθιοι ??????

ΑΛΛΑ !! πήγε σήμερα πρωί πρωί στη γιατρό της και ευτυχώς μαθαμε οτι είναι όλα ΤΕΛΕΙΑ (είναι 6 εβδομάδων) !!!

και κάτι ακόμα γιατί η εγκυμοσύνη που της συνέβη είναι <θαύμα> :

δεν είχε περίοδο από τον Σεπτέμβρη !

ΚΑΜΙΑ σας να μην απογοητεύεται... τα λουλούδια ανθίζουν την κατάλληλη στιγμή !

ολα είναι πιθανά !

λοιπόν με το καλό να γίνω θεία και στα δικά μας...χιχιχι... (εγώ ελπίζω να σας πω καλά νέα το σαβ/κο για μένα - μου ευχομαι καθυστέρηση ...... ;)

Μπραβο στην αδελφουλα σου και με το καλο τα νεα σου!! ;);););)

(καλα αυτοι οι γιατροι..στεκουν???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...