Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι πιο ομορφες ποζες των παιδων μας


eirinig

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 329
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άννα μου, τί κούκλα που είναι η Νεφελίτσα σας!!! Τί πανέμορφα και πανέξυπνα μάτια!!! Να τη χαίρεσαι και γρήγορα να της γνωρίσεις και τις αδερφούλες της!!!

Argi μου, γλύκα η κοράκλα σου!!! Και τί όμορφο όνομα!!! Να σας ζήσει κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου, τί κούκλα που είναι η Νεφελίτσα σας!!! Τί πανέμορφα και πανέξυπνα μάτια!!! Να τη χαίρεσαι και γρήγορα να της γνωρίσεις και τις αδερφούλες της!!!

Argi μου, γλύκα η κοράκλα σου!!! Και τί όμορφο όνομα!!! Να σας ζήσει κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi είναι τόοοοσο γλύκα η ζουζουνίτσα σας!!!Να τη χαίρεστε!!!!!!

Αnna μου η Νεφέλη σας είναι σαν ψεύτικη κουκλίτσα!!!!!

Πενέμορφη!!!

Η Παναγίτσα να σας τα προσέχει μια ζωή!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi είναι τόοοοσο γλύκα η ζουζουνίτσα σας!!!Να τη χαίρεστε!!!!!!

Αnna μου η Νεφέλη σας είναι σαν ψεύτικη κουκλίτσα!!!!!

Πενέμορφη!!!

Η Παναγίτσα να σας τα προσέχει μια ζωή!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • σε άλλα νέα κορίτσια η γυναικολόγος μου ακύρωσε το ραντεβού για α΄υριο 💔 της έτυχαν 2 γέννες εκτάκτως, και ακύρωσε όλα τα ραντεβού της για αύριο 🥲 Το θέμα είναι ότι μετά δεν η ίδια έχει ραντεβο΄υ μέχρι τις 2/07 που εγώ ούτως ή άλλως έχω την αυχενική στη 1/07.... δε ξέρω, κάπως στεναχωρέθηκα γιατί περίμενα πώς και πώς να πάω αύριο για την ηρεμία της ψυχής καταλαβαίνετε, αλλά απ την άλλη δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να πάω και σ αυτήν μετά την αυχενική. Πφφφφ  Στην αρχή είπα μήπως και πάω σε κάποιον άλλο έτσι για να πάρω την επιβεβαιώση, αλλά το πιο κοντινό ραντεβού είναι 25/06 που πάλι είναι πολύ κοντά στην αυχενική. Ο σύζυγος λέει να έχουμε εμπιστοσύνη και πίστη και η 1η Ιουλίου δεν είναι μακριά ούτως ή άλλως 😫 Να σκάσω μύτη στα επείγοντα;;;!! 🤪
    • Τί καλά @Raf123  Μεγαλώνουνε σιγά σιγά τα μικράκια
    • Στην Πορτογαλία μένω! είναι πολύ κοντά στον ελληνικό τρόπο ζωής, αν και πιστεύω ότι οι Ισπανοί τελικά είναι ακόμα πιο κοντά σε εμάς, ειδικά στους τρόπους διασκέδασης και μαγαζιών. Κέρκυρα ε; έχω πάει με γονείς όταν ήμουν 11 και δε θυμάμαι πολλά, αλλά πολύ καλή επιλογή! έχει πολύ ενδιαφέρον σαν νησί και αρκετά γραφικά τοπία 😍
    • @Elli13 συμφωνώ απόλυτα με την Θέτις! Όλα θα μας πάνε καλά γλυκιά μου!! Όλα θα μας πάνε καλά!! ❤️❤️❤️😘😘😘😘 Τι ώρα έχεις την αυχενική;;;
    • @Elli13μπράβο στη μαμά που ανέλαβε αμέσως δράση! Τώρα όσο για τα πεθερικά συμφωνώ Κ εγώ με τα κορίτσια... όσο μπορείτε από μακριά και να μην έχεις καμιά προσδοκία από αυτούς. Πιο εύκολο θα σου είναι!!  @Θέτις Κ.που μένεις?? Σε ποια χώρα? Να ζηλέψουμε λίγο...  Τώρα για το baby moon τι να πω ? Ωραία είναι κ η Κέρκυρα !!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...