Μετάβαση σε περιεχόμενο

kelosoft k thilasmos


Recommended Posts

i kelosoft einai mia krema gia tis ragades!!mirizei san prasino sapouni k epeidi exo ragades sto stithos mipos xerete an kanei na tin exo efarmosei sto stithos k na thilazo to moraki mou??dn vazo pano stis thiles mou giro apo tis thiles vazo!!kanei na tin anapneei??k an tin exete valei exei apotelesma??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την εβαζα στην κοιλια και μου ειχαν πει οτι επρεπε να το κανω αφου σταματησω να θηλαζω...ποσο μαλλον κατευθειαν στο στηθος..

μιλα καλυτερα με τον γιατρο σου θα ξερει γιατι η kelosoft ειναι πολυ γνωστη κρεμα...

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popo:O

sovara??eytixos exo valei mono dio meres!!pali kala!!tha erthei o paidiatros mallon simera katse na rotiso ayton na doume ti tha mou pei!!eyxaristo mitsi mou!!poso kairo tin evazes??efigan ta simadia tis egkimosinis sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ έβαζα στην κοιλια και στο εσωτερικό των μηρών για ενα μήνα και, δεν ήξερα οτι δεν κάνει αλλά στο στήθος σίγουρα όχι γιατί όσο και να μην βάλεις στη θηλή θα μεταφερθεί απο μόνη της είτε με ιδρώτα είτε με το στηθοδεσμο οπότε βάλε οταν αποθηλάσεις, όσο για τα αποτελέσματα ετσι κι αλλιώς με τον καιρό οι ραγάδες ασπρίζουν και δεν φαίνονται τόσο έντονα, στην κοιλιά που έβαζα κελοσοφτ είδα πολύ γρήγορα διαφορά πάντως, να ξέρεις οτί για να δεις τα καλύτερα αποτελέσματα πρέπει να βάζεις τρεις μήνες συνεχόμενα.

Να χαίρεσαι το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα ρωτησει την παιδιατρο και μου ειχε πει οτι στην κοιλια δε πειραζει να

βαζει οταν θηλαζεις γιατι ειναι φυτικη και επιδερμικη δεν παει στο αιμα για το στηθος δεν ξερω να σου πω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena manoula έγραψε:

ok ma k ego paratirisa pos mirizei san prasino sapouni k leo dn mporei apo tin alli o farmakopoios xerei pos tora gennisa an itan kati tha to elege nomizo:O

eyxaristo poly maggy mou!!

Τιποτα καλε σιγα

δεν θελω να σε απελπισω αλλα δεν κανει τιποτα εμενα ακομη ειναι κοκκινες μετα απο

1 μιση χρονο χθεδον και εχω βαλει τα παντα :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena manoula έγραψε:

popo:O

sovara??eytixos exo valei mono dio meres!!pali kala!!tha erthei o paidiatros mallon simera katse na rotiso ayton na doume ti tha mou pei!!eyxaristo mitsi mou!!poso kairo tin evazes??efigan ta simadia tis egkimosinis sou??

την εβαλα για κανα 2 μηνες αν θυμαμαι καλα, μετα τα παρατησα...οποτε λογικο ειναι που δεν εχουν φυγει τα σημαδια:silly:

εχω ακουσει οτι αυτη την δινουν οι χειρουργοι μετα απο επεμβασεις για να το βαζουν στην τομη...εχει πολυ καλα αποτελεσματα αλλα χρειαζετε να την βαζεις για αρκετους μηνες!ειναι και πανακριβη! :ohmy::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to xero mitsi mou:(

ti na kano omos pou eimai molis dekaoxto??na afiso ton eafto mou apo tora??amartia einai etsi to vlepo toulaxiston!!ti na kanoume prepei na figoun ego tha kano tin prospatheia k tha stenefto kapou allou gia na tin vazo!!an pali dn figoun kala na einai to moraki mou k ola ta alla ta afino piso:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω θελει 6 μηνες να την βαζεις για να δεις αποτελεσματα

δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις κατι αλλα για μενα αφου το θελεις κοιτα και για λειζερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...