Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποια η γνωμησας για το σελφ κλιαρ?


voula25

Recommended Posts

κοιτα εγω το ειχα κανει 7 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και ειχε δειξει αρνητικο...μετα απο 2 μερες,δηλαδη 5 μερες πριν την περιοδο εδειξε θετικο..ελπιζω απλα να κανει λαθος και να εισαι εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou voula25. koita apo proswpiki peira den kserw alla apo mia polu kali mou fili kserw oti xwris kanoniki sexoualiki epafi(pisteuw katalavaineis ti ennow) emeine egkuos me ta pro ugra(den kserw an to lew swsta). Apo tin alli egw to self clear to empisteuomoun para polu giati eixa akousei polu kala logia. Apo proswpiki peira pali exw na sou pw oti prin apo ena xrono peripou pou to ekana mou vgike thetiko enw den imoun egkuos. Alla pali o kathe organismos... den kserw ti na pw.. den thelw na se fovisw.. pigaine na kaneis mia xoriaki na eisai sigouri k elpizw na vgei to apotelesma pou epithumeis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω ειχα 3 θετικα σελφ κλιαρ και αρνητικοτατη αρνητικη!και μετα καταθλιψη.μου πηρε 2 μηνες να συνελθω.ΜΑΚΡΥΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ennow oti tote pou eixa kanei to self clear k itan thetiko eixa tromaksei giati den imastan polu kairo me ton antra mou k den imastan proetoimasmenoi gia kati tetoio..

twra pali pou ksana ekana vgike arnitiko enw i xoriaki itan thetiki. xamili vevaia alla thetiki...

k oso gia twra nai mallon eimai egkuos tha eimai sigouri 100% aurio.

telos pantwn to thema einai na min empisteueste ta test giati ap'oti vlepw den eimaste liges autes pou exoume kaei apo dauta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανε κατευθιαν στο γιατρο και γω αυτο εκανα,δεν εκανα κανενα τεστ και αυτο γιατι καποια γνωστη μου εκανε βγηκαν και τα 3 θετικα και μετα οταν πηγε στο γιατρο ουτε εγκυμοσηνη ουτε μωρακι.περιμενε λιγο ακομα και αν δεν αδιαθετισεις πηγενε γιατρο για να εισαι και σιγουρη πλεων 100%.αντε και καλα αποτελεσματα. ;);):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακρια απο αυτο το τεστ εχω την ιδια εμπειρια με την κελλυ ειναι εντελως αναξιοπιστο!!! παντως σου ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που θελεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα τα τεστ ΔΕΝ είναι ότι πιο έγκυρο υπάρχει για να σου δώσουν 100% έγκυρο αποτέλεσμα...

Προσωπικά πάντως, έκανα το self clear μία εβδομάδα ΠΡΙΝ την αναμενόμενη περίοδο και το αποτέλεσμα ήταν ...ολόσωστο! Θετικό , θετικότατο και μάλιστα δεν το έκανα καν με πρωινά ούρα!

Οι γραμμούλες, 15 μήνες μέτα είναι ακόμα εκεί... και το μωρό στην αγκαλιά μου!

Σου εύχομαι το επιθυμητό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...