Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΧΕΝΙΚΟ,ΕΥΘΕΙΑΣΜΟΣ,ΜΥΙΚΟΣ ΣΠΑΣΜΟΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ???!!


Recommended Posts

κοριτσια οσες εχετε αυτα τα προβληματα πεστε μου κανατε παιδακι?

εχω ολα τα παραπανω χρονια τωρα, περιπου 7

εχω κανει ενα σωρο εξετασεις αλλα τιποτα εμαθα να ζω με το προβλημα,μου εχουν δωσει φαρμακα τεχνικες διαφορες,φυσικοθεραπειες, τιποτα!!!

τωρα τις τελευταιες μερες ειναι σε εξαρση ποναει ενα μερος του αυχενα το οποιο με χτυπαει στο ματι ειμαι σαν κοτοπουλο συνεχεια,τι θα κανω πια??

δεν θελω να παω πισω στις προσπαθειες ια νινακι!!!!στεναχωριεμε λεω να ξαναπαω σε ιατρους αλλα πιστευω τα ιδια θα μου πουν,χαλαρωσε κανε ασκησεις παρε φαρμακα κτλ

ειχε καμια το ιδιο προβλημα???εκανε κατι διαφορετικο?να κανω ομοιοπαθητικη?βελονισμο??να κανω προσπαθειες ια νινακι???να παλι εχθες μεσουλιντ πηρα ια τον πονο.και περνω και αντιβιωση ια το δοντι ουφφφφφφφφφ αμαν πια ολο κατι να υπαρχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που δεν απαντησε καμια ιατι αυτο σημαινει οτι καμια δεν υποφερει απο το παλιοαυχενικο!!!!!!!!!

αλλα μηπως ξερετε αλλες περιπτωσεις?πως το ξεφορτωθηκαν?

καλημεεεεεερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου δεν εχω ιδεα!! Δεν ξερω ουτε κατα ποσο θα μπορουσε αυτο να επηρεασει τις προσπαθειες σου για μωρακι! Το μονο που σου ευχομαι ειναι να γινεις συντομα μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω καλη μου,δεν νομιζω να επηρεαζει απλα θα πρεπει να αντεχω τους πονοκεφαλους και πονους του αυχενα και να μην περνω παυσιπονα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

Οπως και να εχει εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ζορι με το αυχενικο.. καλο κουραγιο μελλουσα μανουλα!

ναι ειναι λιγο στραβα να κατσεις η λιγο αερακι να σε χτυπησει πονας για μερες!!!!

εψαξα για ομοιοπαθητικη αλλα εχει καποιες παρενεργειες που δεν θα ηθελα!!

τωρα θα κοιταξω για βελονισμο!!ευτηχως ο αντρουλης μου μου κανει μασαζ καθε μερα με ενα λαδακι ειδικο και με κανει και νιωθω καλητερα!!επισης το ανχος επιδηνωνει την κατασταση γιαυτο και γω ειπα τελος το ανχος και αν ειναι να ερθει μωρακι θα ερθει!!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ,ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ,ΑΛΛΙΩς Ας ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ!!!!

μαρεσει που με λες μελλουσα μανουλα τι γλυκια που εισαι σ ευχαριστω!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι εχς το ιδιο προβλημα και εγω.Αθτο το κολοαυχενικο πολθ προβλημα σε καταλαβαινω!!!!!

Λοιπον ακου μην το σκεφτεσαι και βαλε μπροσ για παιδακι...εγω εχω ενα αγορακι 19 μηνων και σε πληροφορω σε ολη την εγκυμοσυνη δεν με επιασε ουτε μια φορα....Γι αυτο σου λεω βαλε μπροςςςς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου έλεγα να μην αποκλισεις την ομοιοπαθητική γιατί ίσως είναι μια λύση, τουλάχιστον μέχρι να αποκτήσεις μωράκι - α και μετά βλέπεις πως θα το αντιμετωπίσεις και μέσω της κλασσικής ιατρικής.

Όπως και να έχει πάντως περαστικά και σύντομα ΜΑΝΟΥΛΑ! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa έγραψε:

Κοριτσακι εχς το ιδιο προβλημα και εγω.Αθτο το κολοαυχενικο πολθ προβλημα σε καταλαβαινω!!!!!

Λοιπον ακου μην το σκεφτεσαι και βαλε μπροσ για παιδακι...εγω εχω ενα αγορακι 19 μηνων και σε πληροφορω σε ολη την εγκυμοσυνη δεν με επιασε ουτε μια φορα....Γι αυτο σου λεω βαλε μπροςςςς!

καλη μου εσυ εκανες καμια θεραπεια?κανενα tıp?

ελπιζω να μην εχω προβληματα αν μεινω εγκυουλα σαν εσενα σευχαριστω πολυ!!εχω βαλει μπρος ηδη :laugh:

αν περιμενω να περασει το αυχενικο δεν θα κανω ποτε παιδακι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα φυσιοθεραπειες και επαιρνα παυσιπονα αλλα τα εκοψα ολα οταν εμεινα εγκυος ουτως η αλλως δεν τα χρειαζομουν χιχι....Ειμαι σιγουρη οτι το ιδιο θα γινει και με εσενα...Με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!Και μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...