Μετάβαση σε περιεχόμενο

ax vre koritsia...mia voithia...


Recommended Posts

liponn koritsakia mou...gia na sas pw ti mou sumvenei mpas kai xerei kamia..triti prwi mou erxete periodos me kathisterisi 3 imerwn...triti prwi mexri triti vradu elaxisto roz aima...triti vradu poli skouro kokkino san poli vrwmiko....tetarti prwi mono kafe....terti vradu pali skouro ...pempti oli mera kafe kai to vradu ligo roz ..paraskeui elaxista kafe kai to vradu meta sex...roz stagones st o xarti..savvato oli mera tpt ektos apo elaxista kitrinokafe ugra ...simera oli mera tpt ektos apo twra pou skoupistika kai eixa pali mia stagona roz..to paraxeno einai oti egw exw periodo 2-3 meres...diladii 3 mera katharizxw teliws....diladi pemptii eprepe na min eixa tpt...k ektos autou giati rozouli stagones...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 μου δεν ξερω να σου απαντησω γιατι δεν μου εχει τυχει ποτε, αλλα μηπως πρεπει να ρωτησεις τον γιατρο σου?

Αλλες φορες ειχες 3 μερες κανονικη ροη και χρωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TON PROIGOUMENO MINA EIXA 2 MISI MERES PERIODO ...ALLA TO AIMA ITAN KOKKINO..AUTO TWRA EINAI ELAXISTO KAI ROZ...KAI EINAI KAI 6 MERA GIATI NA XW STAGONA ROZ ??K SIMERA KAI EXTHES KAI PROXTHES EIXA ROZ STO XARTI POU SKOUPISTIKA PIO POLI....META APO SEX....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 6/7 ΠΗΓΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΣΤΙΣ 1/8 ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΕΙΠΑ ΘΑ ΗΡΘΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ 30-33 ΜΕΡΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ 3/8 ΔΗΛΑΔΗ ,ΓΥΡΝΑΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΣΤΙΣ 5/8 Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 7ο ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ? ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ? ;)

ΑΝ Κ ΟΤΑΝ ΚΡΥΩΝΩ Η ΠΕΡΝΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24,isws na perases kapoia iwsoula kai auto na 'xalase' kapws th fusiologikh roh ths periodou sou.ton epomeno mhna 8a einai kanonikh sigoura.an phres xapia,an perases kapoia iwsh-kruwmataki,an agxw8hkes polu gia kati ,ola auta profanws exoun ephreasei th periodo sou!mhn se anhsuxei!! ;);):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i alithia einai oti perasa kati megales stenaxwries to proigoumeno svvatokurikako....apla xerete ti m kanete entiposi?egw svadazw ston pono otan mou rthei kai auti ti fora tpt.....tpt omws...xronia twra exw 3 meres periodo spania 4 mera na dw estw kai kafe kai twr aeinai 6 mera...kai na vgazw roz stagones mou fenete periergo tha dw kai aurio ti ginete....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ;)

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΛΟΓΟ ΕΠΟΧΗΣ ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑ 40 ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΝΟΙΞΗ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΠΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου εγω οταν ειχα περιοδο παντα ειχα 7 μερες (σε ζηλευω που εχεις 3 :P )και οταν εμεινα εγκυος ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα με σενα και επειδη μου φανηκε περιεργο εκανα τεστ.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

logika tha uparxei...eixa kanei tin perasmeni pempti ena testaki kai eixe vgei mia uperolika axni grammi...toso pou den isoun sigouros an upirxe....kai meta mou rthe tin triti to prwi...kai eginan opws sas ta exigisa...alla den exw kanena sumptwma ektos apo treli peina kai upnilia..to stithos einai prismeno alla oxi oso itan..einai ligo pio xalaro apo to perasmeno savatokuriako.... episis exw ponous mia dexia mia aristera stis wwothikes....kati san enoxlisi edw kai 3-4 meres...kai i koilia m einai prismeni den xepristike..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μου καλησπερα, καλο μηνα και μακαρι το νινι σου να ειναι στην κοιλιτσ ακαι να κανει καψονια....δεν μου εχει τυχει, οποτε δεν θα εκφερω αποψη γιατι θα ειναι λανθασμενη σιγουρα, δεν παιρνεις ενα clearblue digital? (χαχαχχαχα...ουτε δικη μου να ηταν η clear blue καθε φορα σε καθε τι περιεργο με το τεστακι στο χερι η ευα κοριτσια...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...