Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυμοσύνη και γρίπη


madre

Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι καινούρια εδώ και ο βασικός λογος που μπήκα είναι για να μάθω αν κάποια απο εσάς, χρειάστηκε να ακολουθήσει την αγωγή για τη γρίπη των χοίρων κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Εγώ νόσησα με τη γρίπη και χωρίς να γνωρίζω ότι είμαι έγκυος νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο για μία εβδομάδα ( είχα εκτεταμένη πνευμονία) όπου και έκανα την απαιτούμενη αγωγή με tamiflu και αντιβιώσεις, καθώς και ακτινογραφίες και μία αξονική. Θα με βοηθούσε πάρα πολύ αν ήξερα ότι υπάρχουν ανάλογες περιπτώσεις και ότι όλα πήγαν καλά με την εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα ενα κρυωμα και χρειαστικε να νοσυλευτω σε νοσοκομειο 5 μερες και προς το τελος της εγκυμοσυνης ειχα παθει γαστρεντεριτιδα δεν γνωριζω κατι για την δικη σου περιπτωση ελπιζω να σου πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου τυχε κατι αναλογο αλλα πιστευω οτι ο μονος αρμοδιος να σου απαντησει ειναι ο γυναικολογος σου αφου δει το ιστορικο σου.

Ευχομαι να πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...