Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ


bookie

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

Είμαι νέο μέλος και χρειάζομαι βοήθεια με τη βάφτιση του δεύτερου γιου μου.

Συγκεκριμένα ψάχνω χώρο για δεξίωση κάπου βόρεια. Έχει κανείς κάτι υπόψη του;

Thanks για τη βοήθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη, είσαι θεά! Φαίνεται τέλειο στις φωτογραφίες, θα πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθώ και θα σου πω περισσότερα.

Χίλια ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήγα σε γάμο εκεί και η κοπέλα έδωσε 60 το άτομο..

Αλλά εξαρτάται πολύ και από το φαγητό που θα διαλέξεις..

Εσύ julia υι τιμές βρήκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο 38 (σε κτημα) , 46 σε βιλα , 60 γλυφαδα (θαλασσα) , 65 γκολφ γλυφαδα (εξαρταται ομως τι ζητας απο μενου) , 70 ξενοδοχειο

καλα 8α μπορουσα να σου γραφω μεχρι αυριο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α βρηκα κ ενα 35 !κορωπι (ειχε κ κομματι τυπου φουσκωτο για παιδοτοπο )

γενικα με την ψωναρα που με δερνει δεν με κοβω να βρω καπου κ οικονομικα κ χαλαροχλιδατα να παντρευτω κ να βαφτισω ...looool

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΕΞΙΩΣΕΙΣ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΓΑΖΙ(ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ)ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΣΑΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ 300 ΑΤΟΜΑ ΜΟΝΟ...ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΜΙΑ ΧΛΙΔΑΤΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΩ ΠΑΣΟ...ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΕΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΤΕΜΕ Η ΠΟΛΥ ΧΛΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ...ΔΙΟΤΙ ΕΣΥ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΨΙΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑΧΟΥΝ ΣΚΑΣΕΙ ΣΤΟ ΦΑΙ..ΘΑ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΤΗ ΝΥΦΗ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ......ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ..ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΩΣ ΤΡΙΤΟΣ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΚΟΒΟΥΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΥΓΑΡΙ Η ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ...ΚΑΙ ΛΕΩ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ...?ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ...ΚΑΙ ΤΑΚΟΥΣ ΚΙΟΛΑΣ?ΟΠΟΤΕ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΤΕΛΕΤΗ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΔΕΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΩ ΤΣΙΓΓΟΥΝΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΧΑΛΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΔΩ ΚΙΚΕΙ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΔΙΕΘΕΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΨΟΓΑ ΕΣΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ....ΓΙΑ ΣΑΣ...ΠΧ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΑΞΙΔΑΚΙ Η ΟΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΕΣΕΙΣ.....ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΝΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ.....ΣΙΓΟΥΡΑ,,,,ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ...ΚΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ ΧΑΛΑΡΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ.....ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΟΤΕ ΑΛΛΟ......ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι, όπως τα λες, είναι antroula. Γιατί κι εγώ στη βάφτιση του μεγάλου έδωσα ένα σκασμό λεφτά κι όλο και κάποιος βρέθηκε να πει κάτι. Άσε που μας τα χάλασε ο καιρός και πέρασα μαύρα κι άραχνα να προσπαθώ να αλλάξω τραπέζι τους καλεσμένους να μην κρυώσουν. Τίποτα δεν κατάλαβα... Αλλά το πάθημα μου έγινε μάθημα, γιατί γκρινιάζουν και έχουν να πουν αυτοί που δε σε αγαπάνε πραγματικά. Αυτοί που έχουν έρθει να μοιραστούν τη στιγμή μαζί σου με χαρά, τα βρίσκουν όλα τέλεια, όπου κι αν τους πας. Γι' αυτό στη βάφτιση του μικρού θα καλέσω λίγους και καλούς, να φάμε, να πιούμε, να χορέψουμε, να παίξουν τα πιστιρίκια μας και να δώσουμε και τις ευχές μας στο μικρό από καρδιάς. Όχι υποχρεώσεις και τέτοια, μόνο φίλοι καλοί κι αγαπητοί, για να περάσουμε όλοι τέλεια, κι εμείς κι αυτοί. Αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συμφωνω κ εγω , υπο αλλες συνθηκες μπορει κ τπτ να μην εκανα

αλλα επειδη απο τα 120 ατομα τα 20 8α ναι συγγενεις , γιαυτο το ψαχνω τοσο , βεβαια δεν σκοπευω να δωσω κ 50ε το ατομο , μην τρελλα8ουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κοριτσάκια κλησπέρα σε όλες εγώ έκανα τον γαμο και το τραπέζι της βάφτισης των παιδιών μου στο ξενοδοχείο oasis στην γλυφάδα είναι εκπληκτικοι οι χώροι που έχει και επίσης κάνει και χώρο για να φέρεις κλόουν ή ταχυδακτυλουργό για τα παιδιά αυτούς τους έχω μόνιμους στα γενέθλια και στα πάρτυ καιε ίναι οι μπουρμπουλήθρες διοργανωσεις πάρτυ και είναι φανταστικοι για οτιδήποτε θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε περισσότερα και να χρησιμοποιήσετε και το ονομά μου παπούλια κατερίνα γιατί εκεί με ξέρουν με του συζύγου το όνομα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...