Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η Μamoli;


bell

Recommended Posts

Σε λιγότερο απο 2 εβδ. τον κλείνει! Για να μην είναι εδώ μάλλον γεννησε! Ολοβιάκι εύχομαι να πήγαν όλα καλά. Περιμένουμε νέα σου!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Και δε θα σπάγανε τα νερά on line; Νόμιζα ότι αυτή είναι η διαδικασία που ακολουθείται.

:P :p :P

Ολίβια λέμε. Ούτε Νέλλη ούτε Ελβίρα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!! Καλά είμαι!! Χεχεχεχε, απλά ήρθε η μαμά από Θεσσαλονίκη και τρέχουμε για τα τελευταία που έχουν μείνει!

Bell μου, όταν έρθει η ώρα να γεννήσω, να είσαι σίγουρη ότι θα βρω τρόπο να βγάλω... ανακοινωθέν!! Χιχιχιχιχιχι!!!!

Άντε, με συγκίνησες που με έψαξες!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Καλέ!!! Καλά είμαι!! Χεχεχεχε, απλά ήρθε η μαμά από Θεσσαλονίκη και τρέχουμε για τα τελευταία που έχουν μείνει!

Bell μου, όταν έρθει η ώρα να γεννήσω, να είσαι σίγουρη ότι θα βρω τρόπο να βγάλω... ανακοινωθέν!! Χιχιχιχιχιχι!!!!

Άντε, με συγκίνησες που με έψαξες!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ολίβια όπως είπες και στο blog σου, (ναι σε παρακολουθώ B) ) ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ! και η δική μου ήρθε από Ελλαδα, έπλεινε κ σιδέρωσε όλα τα ρουχα μας, ετοίμασε κ τη βαλίτσα του μαιευτηρίου κ έφυγε. Όλα αυτα το Πάσχα. Μόνο που δεν πρόλαβε τη γέννα μου, γιατί ο μικρός ήταν λιγάκι βιαστικός και η μαμά μου είχε ήδη βγάλει το εισητήριο (για 25-7)το οποίο δεν άλλαζε. ΠΗΤ μου 31-7. Πήγαμε να γεννησω μόνοι μας έχοντας μαζί μας και την κορούλα μου μιας κ δεν είχαμε που να την αφλησουμε 4 τα ξημερώματα, στις 15-7!

Με το καλό κ πάλι βρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολίβια σήμερα έβλεπα τον άνδρα σου και κάποια στιγμή πάνω στην συζήτηση του λέει η Σκορδά : ''..γεννάει η γυναίκα σου 'από ώρα σε ώρα'..'' και μπήκα αμέσως στο F/B! Μετά κατάλαβα ότι εννοούσε 'αυτές τις μέρες'....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Mamoli έγραψε:

Ολίβια όπως είπες και στο blog σου, (ναι σε παρακολουθώ B) ) ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ! και η δική μου ήρθε από Ελλαδα, έπλεινε κ σιδέρωσε όλα τα ρουχα μας, ετοίμασε κ τη βαλίτσα του μαιευτηρίου κ έφυγε. Όλα αυτα το Πάσχα. Μόνο που δεν πρόλαβε τη γέννα μου, γιατί ο μικρός ήταν λιγάκι βιαστικός και η μαμά μου είχε ήδη βγάλει το εισητήριο (για 25-7)το οποίο δεν άλλαζε. ΠΗΤ μου 31-7. Πήγαμε να γεννησω μόνοι μας έχοντας μαζί μας και την κορούλα μου μιας κ δεν είχαμε που να την αφλησουμε 4 τα ξημερώματα, στις 15-7!

Με το καλό κ πάλι βρε![/quote:2t6ghji1]

Μάνα είναι μόνο μία! Δεν το συζητώ! Τι και αν μαζί δεν κάνουμε... Σίγουρα χώρια δεν μπορούμε!! Για να δούμε, εμένα θα είναι εδώ όταν με το καλό γεννήσω ή θα φτάνει Θεσσαλονίκη και θα πρέπει να κάνει αναστροφή; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Nickis μου, στη Λόη ήταν σήμερα... Μέχρι και εγώ τρόμαξα όταν το άκουσα... Λέω "Θεέ μου, γεννάω και δεν το κατάλαβα!" Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Nickis μου, στη Λόη ήταν σήμερα... Μέχρι και εγώ τρόμαξα όταν το άκουσα... Λέω "Θεέ μου, γεννάω και δεν το κατάλαβα!" Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

Mamoli έγραψε:

Nickis μου, στη Λόη ήταν σήμερα... Μέχρι και εγώ τρόμαξα όταν το άκουσα... Λέω "Θεέ μου, γεννάω και δεν το κατάλαβα!" Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Ωχ! Μπέρδεψα τις ξανθιές.. :blush: Sorry.. η πείνα μου φταίει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...