Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΛΦΑΚΙ....


Recommended Posts

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ,ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο, μπραβο , μπραβο :):):)

Συγχαρητηριαααααα :P:P:P:P:P:P

Αχ δε ξερω τι να γραψω απο τη χαρα μου! Σου ευχομαι να πανε οοολα καλα και να κρατησεις αγκαλιτσα και το δευτερο παιδακι σου. Φιλακια πολλααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

thouli έγραψε:

ελεγα μετα το πασχα ναι..αλλα ηξερα οτι θα γινοταν ποιο νωρις.Πηρα αρχες του μηνα τον γιατρο κ μου εδωσε το πρασινο φως κ ετσι να το νινακι....μονο να πανε καλα ολα μεχρι το τελος...

Θα φερω σε ολες γουρι..[/quote:22lrehsu] Ειμαι σιγουρη οτι θα φερεις σε ολες μας γουρι, ειμαι 100% σιγουρη ;) Ανε να περνουμε κι εμεις σειρα :P Ηρεμια και ξεκουραση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχρητήρια κοριτσάκι μου. :) :silly:

Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα.

Εύχομαι μια ονειρεμένη εγκυμοσύνη

και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι.

Φιλάκια.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια...ολες ειστε πολυ γλυκες.

Σημερα ειμαι καλυτερα δουλευει μαλλον κ η προγεστερονη κ ξεαγχωθηκα κ εγω.Μονο εχω το στομαχι μου χαλια...οταν λεμε χαλια δεν μπορω να φαω τιποτε...κουραγιο θα ερθουν κ καλυτερες ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εγω ευχηθηκα η γουρουνα? ειπα συγχαρητηρια? ειπα γερο νινι σαν τα ψηλα βουνα και να το χαιρεται η μανουλα του και ο πατερουλης του? ο Θεουλης να σας προσεχει και τους δυο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωπα καλε λαθος....εδω ειναι τεσσερις: ενας μπεμπακος, ενα νινακι που ερχετια σιγα σιγα, μια ευτυχισμενη μανουλα και ενας χαζομπαμπακος ευτυχισμενος.....ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata σε ευχαριστω κ εσυ με εναν γιο τωρα....γενικα

ευακι εσενα ειναι το πρωτο σου...αντε με ενα γερο μωρακι...μονο αυτο εχει σημασια πια...σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας ευχαριστω οτι καλυτερο κ για σας....

Δεν θα εχω ιντερνετ για λιγες ημερες...ελπιζω την κυριακη να μπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω σαβροπιγκουινακι μου...κ εσυ με εναν γιο....

φευγω σημερα απο ροδο, ηταν να φυγω το σαββατο αλλα βρηκαμε πολυ οικονομικο εισητηριο διαφορα 100ευρω κ πραγματικα το σκεφτηκα...δεν αξιζει...φευγω για να μην κουραζομαι λογω που ειχα λιγο αιμα κ ο αντρας μου εχει 6 υπηρεσιες μεσα σε 10 ημερες...οποτε καταλαβενεις οτι θα ειμαι μονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ολα καλα...το μωρακι μου μεγαλωνει το ειδα...θα ξαναπαω την αλλη εβδομαδα να ακουσουμε την καρδουλα του...Δεν εχω αιμα απο τοτε...ολα καλα.Δεν εχω ιντερνετ εδω σπιτι κ σημερα ηρθα στην μαμα μου που εχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μόλις τώρα είδα το μήνυμά σου. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην έχεις κανένα προβληματάκι. :)

Άντε να παίρνουμε και μεις σειρά...

:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα πολυ κοριτσακι μου ειδς που το λεγαμε εκατσε τελιακ ακι εισαι οσες αναποδα και να ερχονται τα πργματα καποια στιγμη ρεμεις και νατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω καλα νεα....το μωρακι μου ειναι καλα εχει κ καρδουλα αλλα δυστηχως πηγε κ εκατσε πανω σε μια εγκοπη απο την καισαρικη τομη...θεωρειτε εκτοπη κυηση με κινδυνο την ζωη μου...μιλαμε για την γκαντεμια μου...τι να σας πω...δεν μπορω απο χτες το βραδυ κλαιω συνεχεια...μακαφι να εκανε λαθος ο γιατρος αλλα νομιζω οτι οταν περναμε ενα ασχημο δεν γελαμε ποτε...

σημερα θα παω κ σε εναν αλλο υπερηχογραφιστη αλλα δεν νομιζω να αλλαξει κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελ εισαι εδωω????Ηρεμησε πηγαινε να το τσεκαρεις και σε αλλο γιατρο για να εισαι σιγουρη!!!πολλες φορες ο υπερηχος παραπλανα και τον ιδιο τον γιατρο.τι να πω ,ολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...