Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΑΜΕ...


Recommended Posts

ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ Κ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΗΧΕΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ.. :(

ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΗ..ΑΛΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΚΟΥ Κ ΓΚΟΥ..

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ..ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ..ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ??

ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝ..

ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΛΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Και μενα βηχει ο δικος μου κανα μηνα τωρα και ο γιατρος ειπε οτι μαλλον ειναι τα δοντακια γιατι δεν εβλεπε τιποτα που να δειχνει οτι κρυωσε. Ντεπον μην του δωσεις αν δεν κλαιει η δυσανασχετει. Δεν κανει τιποτα για τον βηχα αλλωστε.. Καλου κακου πλακωσε τον με φυσιολογικο ορο. Βαλτου 5-6 φορες την ημερα. Αυτο κανει δουλεια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΡΙΣ ;)

ΕΧΘΕΣ ΠΕΤΑΧΤΙΚΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!! :woohoo: :woohoo:

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΒΕΒΑΙΑ!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ Ο ΑΥΤΟ Ο ΒΗΧΑΣ??

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΑ ΣΟΥ..ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΙΑ ΝΤΙΝΑ :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια σας!!!!! :woohoo: :woohoo: Εμεις 2 μηνες τωρα εχει σκασει 2 μυτουλες κι αυτες εχουν παραμεινει!! Ουτε μπαινουν ουτε βγαινουν!! :P Αντε καλες μασες... Πως πατε με τις κρεμες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΡΙΣ :)

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ(ΡΥΖΑΥΡΟ)ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ;) :woohoo:

ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΒΗΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ :(:(

ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :dry:

ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ(ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)

ΓΜΤ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μην στεναχωριεσαι τωρα ειναι εποχη ιωσεων και πιθανον ο μικρος σου περναει καποια τετοια μην σε παραξενεψει αν αυριο μεθαυριο κολλησεις και εσυ !!!

τα πρωτα συμπτωματα κρυωματος εμφανιστικαν στην κορη μου και μετα απο 2 μερες στον αντρα μου πηγαν να κολλησουν και εμενα αλλα την εβγαλα καθαρη!!!

τωρα απο χθες περνει αντιβιωση η μικρη γιατι το κρυωμα το εχει 8 μερες τωρα και δεν της περνουσε βηχας και μυξουλες μπολικες σε σημειο να μεινουμε και ενα βραδυ τελειως ξαγρυπνοι γιατι δεν μπορουσε να αναπνευσει καλα και της βαζω καθε τρεις και λιγο φυσιολογικο ορο!!!!!

ποσες μερες το εχει ο μικρουλης σου??????εμεις οταν πηγαμε στη παιδιατρο αυτο που μας ειπε ηταν φυσιολογικο ορο αρκετο και αν δεν περνουσε σε 3 μερες να την παμε σε ορυλα και αν συνεχιζε θα περναμε αντιωιωση οπως και εγινε

ευχομαι εσεις να μην χρειαστητε αντιβιωση και να του περασει γρηγορα του μικρουλη!!!!μολις ερθεις απο τον γιατρο πες μας τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΝΗ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΡΑΙΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΙΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ..ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΤΟΤΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ..

ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΕΝΤΟΝΑ..ΒΗΧΕΙ Κ ΔΑΚΡΥΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ :(

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...Ο ΒΗΧΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΟΣ..

ΘΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 1ΜΗΝΩΝ ΕΠΑΘΕ ΒΡΟΧΙΟΛΥΤΙΔΑ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ) Κ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΜΕ ΜΑΣΚΟΥΛΕΣ..

ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ..

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΡΙΣ!! :kiss:

ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΓΡΓΟΡΑ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ??!!ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..

ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟΥΔΑΚΙ :dry: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ορος απομακρυνει οοοολα τα μικροβια. Κανονικα πρεπει να τους βααζουμε μετα απο καθε βολτα. Ακομα κι εμεις αν το καναμε δεν θα αρρωσταιναμε τοσο συχνα!! Βαλτου ορο 3-4 φορες μην το φοβασαι!!! Απο 5 μλ σε καθε ρουθουνι του χωνω καθε βραδυ και δοξα τον θεο δεν εχει αρρωστησει ακομα! Και τον βγαζω εξω οτι καιρο κι αν κανει! Οπως κι εσυ αλλωστε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ντινάκι.

Μη φοβασαι με το βηχα ,απλα εχε το νου σου μια που ειχατε κανει

βρογχιολιτιδα.

Και εγω επειδη περασαμε δυσκολα οταν ηταν μωρακι απο βρογχιολιτιδες,οταν ακουω βηχα τρεμω αλλα τελικα ξεπερνιεται.

Μόνο θαλασσινο νερό βάζε του ( μέχρι 3 φορες την ημερα)

κανει θαυματα και φυσιολογικο ορο οσες φορες θελεις...

Μην ανησυχεις , θα σταματησει.....τα βραδια κοιμαται καλα?

Αντε μας τα λες μετα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ EVI :)

ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΗΚΑ(ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΕΞΑΡΤΗΣΗ :P )ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΣΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :silly:

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΧΘΕΣ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΞΥΠΝΑΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..

ΑΣΕ ΗΡΘΑΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ..ΔΟΝΤΙΑ,ΒΗΧΑΣ,ΑΛΛΑΞΑΜΕ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ...ΠΙΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ,ΜΑΣ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΟΛΟ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ :(

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ..

ΟΥΦ..

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΧΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ,ΟΣΟ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑΣ..ΤΕΣ ΠΑ ΑΣ ΜΗ ΒΓΑΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΕΤΑΕΙ :blink: ΜΕΧΡΙ Κ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΑΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ :dry::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινα , τωρα ξαναμπηκα! :blush:

Βρε τον καημενουλη ολα μαζι του ηρθαν,,,

Και εγω τους ιδιους φοβους μαζι σου θα ειχα....

Μη μασας,μεγαλωσε,ωριμασε λιγο καλυτερα το αναπνευστικο και

θα το ξεπερασει πιο ευκολα.

Σου λεω απλα εχε το νου σου , και το βραδυ που δεν κοιμαται καλα

βαζε τον με μαξιλαρι,ανασηκωμενο ή σήκωσε το στρωμα ( δημιουργησε κλιση βαζοντας πχ μια κουβερτουλα απο κατω )και βαλε σε βραστο νερο αιθεριο ελαιο ευκαλυπτου, βοηθαει στο αναπνευστικο....

Αυτα,καλό απογευμα και περαστικουλια,ολα να φυγουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ :)

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑΜΕ :(

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ "ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΑΜΕ"Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑΣ ΠΑΛΙ ΓΜΤ :(:(:(

ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΣΚΑ :angry::angry: ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ ΜΟΥ.. :(

ΑΕΡΟΛΙΝ ΠΡΩΙ-ΜΕΣΗΜΕΡΙ-ΒΡΑΔΥ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΕ ΡΟΖ ΚΟΥΤΙ ΑΠΟ Φ....ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ..

ΣΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ..

ΠΑΝΤΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΙΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ Κ ΟΤΑΝ ΚΡΥΩΝΟΥΜΕ ΘΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΚΕΙ..ΟΠΩΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Η ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΗΤΙΔΑ ΠΧ.

ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ..ΣΟΒΑΡΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΛΟΓΩ ΠΥΡΕΤΟΥ..

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ,ΛΕΣ Κ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ??!! :blush:

ΑΧ,ΑΧ,ΑΧ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας!!!!!sorry για την καταχρηση του θεματος σου αλλα εχω μια απορια :huh:

ποια η διαφορα ενος κρυωματος η μιας ιωσης απο την βροχιολιτιδα????????? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην Ντινάκι υπομονή...

Ελενίτσα , θα σου λυθούν ευθείς αμέσως οι απορίες...

Το ιστορικό μας...

4,5 μηνών ηπια βροχιολίτιδα με μασκα αερολιν , σπιτι..

5,5 μηνών εισαγωγη στο ΑΧΕΠΑ, βρογχιολιτιδα,μασκες,αερολιν...

6,5 μηνων εισαγωγη στη Γενική κλινική Θεσσαλονίκης,οξεία βρογχιολίτιδα

δεν συνερχόταν το μωρο,κοντευα να πεθανω....αερολιν και το ροζ το φλιξοταιτ....

Απο τότε τίποτα κορίτσια,είμαστε 21 μηνων....!!!!!

Ελένη η διαφορα με την κοινή γρίπη είναι οτι αποκτουν ευαισθησία στο

αναπνευστικό σύστημα ( λόγο της μικρής ηλικίας δεν εχει τελειοποιηθει)και τι συμβαίνει....τα βρογχιόλια,σημεία στους πνευμονες( αν θυμάμαι καλα)μόλις εντοπίζουν κάποιον υιο - ακόμα και γρίπης- για να τον αποβάλλοουν αντιδρούν κλείνοντας τις δυόδους του οξυγόνου του μωρου...

Δηλαδή αντι να αντιδρα ο οργανισμος πχ με πυρετό καταπολεμα τα μικρόβια

περιορίζοντας την είσοδο του αερα....

Στο περιπου το επιασες,και τα μωρακια δεν μπορουν να αναπνευσουν καλα.

(χωρίς να εχουν απαραίτητα πυρετο ή μπουκωμα,δεν είχαμε ποτε,μόνο βήχα)

Την τρίτη φορα κινδυνευε να μην οξυγονωνεται καλα ο εγκεφαλός του...

Δεν θέλω να πω παραπάνω,δεν είναι τίποτα μπροστα σε άλλα, αλλα θέλει προσοχη...

Γι αυτό Ντίνα σε ρώτησα πως κοιμήθηκε...τα βράδια φαίνονται όλα....

Το καλό είναι οτι είναι ελαφρια και θα τον βάλεις κάτω , θα κάνετε μασκούλα και όλα θα περάσουν!!!!

Ισχυουν ολα σου ειπα για την ΄κλίση στο στρωμα,τον ευκάλυπτο και τα πολλα υγρα.....Υπομονή και θα το ξεπερασει , μεγάλωσε και μεγαλώνοντας δεν θα παθαίνει τίποτα...

Δεν σου κρυβω οτι με τη συχνότητα ( ανα μήνα ) που αρρώσταινε σε κ'άθε επόμενο βήχα εκλαιγα από το φοβο μήπως....αλλα ο θεούλης τον βοήθησε...

Φιλάκια , αν θελήσεις κάτι μη διστάσεις να στείλεις μήνυμα, οτι ξέρω να στο πω,το πέρασα πιο εντονα,αλλα βασικα μη φοβάσαι , και το σημερινό βράδυ υπομονη και από αυριο θα χαλαρώσετε.....φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΠΕΡΑΣΕΣ Κ ΕΣΥ ΟΧΙ Κ ΛΙΓΑ..ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ(ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ)Κ ΕΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ..

*ΠΥΡΕΤΟ ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ..ΕΥΤΥΧΩΣ

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΩ ΣΥΧΝΑ.

Κ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΚΟΜΗ ΕVI..ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΤΟΥ "ΨΗΛΩΣΩ" ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ,ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΠΙΚΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΔΙΠΛΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΔΡΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΓΙΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ(ΝΟΜΙΖΩ :blush: )ΕΣΥ ΤΙ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΟΥΣΕΣ??

ΑΑΑ..ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΓΙΤΡΟΣ..

ΧΑΜΟΜΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕΣ??ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΓΟΝ!!!

ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ..ΠΛΑΓΙΑ Η ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΒΗΧΑ..ΠΩΣ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ??ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΤΙΣ 8 Κ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΗΧΑ..

*ΕΧΩ ΑΝΑΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ "ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΟΥΝ"..

ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΡΑΞΩ ΤΩΡΑ)ΘΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΩ

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ρε Ντινάκι,ταλαιπωρείστε....

Συγνωμη που αργω αλλα τα απογευματα τρεχω σαν το Βεγγο...

Πολλα υγρά δίνε,όσο θέλει καλό κάνει,εμενα χαμομήλι δεν πολυέπινε...και

σκέτο νεράκι είναι οκ...

Εγω ειχα βαλει την κουβερτουλα κατω απο το στρωμα και σηκωνοταν δηλαδή όλο μαζι....

Επιπλεον μπορεις για αυτες τις νυχτες,εφόσον είσαι δίπλα του να του βαλεις μαξιλάρι κανονικο....

Οσο για το πλαι ή ανασκελα,αν θυμαμαι καλα στην ηλικια σας , στο πλαι τον ειχα....μετα οπως βολευονται....

Καλό ξημέρωμα και υπομονη,αντε και αυριο καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χριστος και η παναγα τι περνανε τα καμαρια σας!!!!!!περαστικα σας και γρηγορα να αναρωσουν και να ξεπεραστουν ολα τα προβληματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...