Μετάβαση σε περιεχόμενο

egkumosuni me periodo


Recommended Posts

εγω ημουν ετσι τους δυο πρωτους μηνες γι αυτο κιολας αργησα να το καταλαβω!!!δεν ξερω αν σε κατι τετοιο παιζει ρολο ο κυκλος αλλα εγω δεν εχω και πολυ σταθερο!εχεις υποψιες αλλα και περιοδο μαζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena i mama mou ston aderfo mou einxe kanoniki periodo ton prwto mina den ixere oti einai egguos den eixe kan kathisterisi aima kanoniko...auto pou tis ekane entupwsi itan oti ekane pollous emetous...pire to giatro kai tis eipe na kanei ena test..kai pragmatika vgike thetiko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA SE OLES.MARILU 33 TI SYMPTWMATA EXEIS DHLADH?EGW TON PROHGOYMENO MHNA EIXA MIA MERA PERIODO KANONIKA, THN ALLH STAMATHSE KAI THN TRITH MERA HRTHE PALI KAI AYTO HTAN..POLY PERIERGH KATASTASH.DEN PHGA GIATRO ALLA YPETHESA OTI MPOREI NA EFTEGE H PAGWNIA POY EIXE KAI EGW EIMOYN ARKETES WRES EKTETHEIMENH STO KRYO...TWRA EIMAI STHN DEYTERH MERA PALI KAI BLEPOYME...AN KAI DEN EXW ELPIDES NA EIMAI,,,OLA TA SYMPTWMATA TA EPEKSERGAZOMAI PANW STHN AGWNIA MOY...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perimena periodo 25/2 kanonika . exthes eixa ponous sthn mesh k sthn koilia, vevaia spirakia akoma den exo vgalei opos panta k vlepo xthes to apogevma kati u**a kafe xromatos poli anoixto leo ante tha adiathetiso!ksipnao to proi ...tipota...exo provlimatistei giati proti fora nou sumvainei kathe mina eimai normal(gia ta dika mou dedomena panta).auto pou mou kanei vevaia entiposi einai oti exo dekata polles meres sunexomena ,eniotha grigora kourasmeni k den mporo na sikotho apo to krevati!den thelo na protrexo giati meta apogoitevesai alla psaxnomai ...mipos einai kati allo isos;sorry sas kourasa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TON PROHGOYMENO MHNA AKRIBWS AYTO MOY SYNEBH KAI MENA ...DHLADH EIXA KAFE YGRA GIA MIA DYO MERES TIPOTA KAI META HRTHE H AKATANOMASTH ME TON TROPO POY PERIEGRAFA STO PROHGOYMENO MHNYMA MOY...DEN EIXA KATI ALLO TO IDIAITERO.YPNHLIA EXW KATHE FORA POY PERIMENW...DEN KSERW.EINAI ENTONH H EPITHYMIA MAS KAI LOGIKO EINAI NA TA ''PSAXNOYME'' OLA TA PITHANA SYMPTWMATA.TOYLAXISTON EGW SE AYTO TO FORUM BRISKW TO 'KATAFYGIO'MOY GIATI DEN NIWTHW KALA NA ZALIZW KATHE FORA TON ANTRA MOY.NOMIZW OTI KANEI KAKO KAI STOYS DYO MAS...NIWTHW KALYTERA POY MILAME MAZI KAI ANTALLASOYME APOPSEIS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dikio exeis ti na po h alitheia einai oti emena me exei mperdepsei o giatros mou pou ton proigoumeno mina me rotage se mia episkepsi an eimai egkios giati leei kati evlepe alla den fainotan kathara k na pao pali meta apo 15 meres na me dei!an den kserei k o giatros dil ego mantis tha gino;exo ekneuristei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi vre rena elega mipos ekane lathos k o giatros ston iperixo pou oloi lene oti to alexandras (ekei piga)einai korifi s auta ta themata , telos panton eipa na perasei k autos o minas mipos adiathetiso k pao meta.alla ksero k kopeles pou eixan kanoniki periodo eno itan egkies giauto rotisa k edo mpas k vro kamia lish!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAKARI NA MHN EKANE LATHOS KAI NA EISAI EGKYOS TELIKA.ONTWS STO ALEXANDRAS EXW AKOYSEI TA KALYTERA...NA DOYME LOIPON.PANTWS KSERW LIGES GYNAIKES POY HTAN EGKYOS KAI 2 MHNES ME 3 EIXAN PERIODO ALLA ME MEIWMENES MIA ME DYO MERES...NA DOYME LOIPON.EYXOMAI NA PANE OLA KALA GIATI EINAI PSYXOFTHORO OLO AYTO POOY PERNAME.EMEIS PROSPATHOYME 6 MHNES KAI KATHE MHNA NIWTHW THN IDIA APOGOHTEYSH.BEBAIA KSERW OTI DEN PREPEI NA STAMATHSW NA KANW YPOMONH KAI NA PROSPATHW...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksereis paizei simantiko rolo i psixologia s auto to thema oso perimenoume k agxonomaste einai xeirotera.xalarose k esu ligo k ola tha erthoun. :) sou euxomai na meineis grigora egkioula k na me enimeroseis ennoeitai na xaro k ego! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAKARI NA PANE KALA GIA OLES MAS.ENNOEITAI OTI THA ENHMERWSW.DEN THA MPORW NA KRATHTHW OYTE WRA!EXEIS DIKIO GIA TO AGXOS PAIZEI PARA POLY SHMANTIKO ROLO.NA HREMHSOYME ONTWS KAI NA XALARWSOYME LIGO MHPWS ERTHOYN KALYTERES MERES KAI NA FOYSKWSOYN OI KOILITSES MAS!PISTEYW PWS ARGA H'GRHGORA THA GINOYME MANOYLES!KALH SOY MERA KAI THA TA KSANAPOYME SYNTOMA! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...