Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..


Recommended Posts

ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 19/1 ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 17 ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ 19 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΑ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ Η ΩΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 8-9 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΝΤΑΩ ΒΑΡΕΤΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ;;;

ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!

ΚΑΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ, ΝΑΙ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν η ωορρηξια σου εγινε τοσο αργα-οπως το λες-και η επαφη καπου εκει γυρω ειναι πολυ νωρις ακομα για να σου δειξει το τεστ.Δηλαδη υπολογισε πως εισαι στην 10η-11η μερα της υποτιθεμενης συλληψης.Εγω λεω να κανεις

μια χοριακουλα απο βδομαδα.Καλα αποτελεσματα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σε καθησυχασω..απλα θα σου πω..

οτι το τεστ ειχε δειξει αρνητικο κ εγω ημουν εγκυος αφου

την επομενη εκανα χοριακη ηταν θετικη!

ευχομαι να εχεις φασολακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εγώ δυο φορές έχω μείνει έγκυος.

Και τις δυο φορές ήταν με μία επαφή. Με μία!

Όλα είναι πιθανά! Στο εύχομαι ολόψυχα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κάτι ακόμα!

Τη δεύτερη φορά, με 3 μέρες καθυστέρηση είχα αρνητικό τεστ.

Στις 5 μέρες έδειξε θετικό. Γι'αυτό και σου έλεγα στο άλλο θέμα να μην κάνεις τεστ αλλά χοριακή. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ CRAZY MOY ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΧΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΤΕΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΣΗ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ..ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΕ 17 ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΛΕΩ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΗΓΕ 18 ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ 19 ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου είπα και πριν, όλα είναι πιθανά.

Έχεις τίποτε άλλα συμπτώματα ύποπτα;

Σου έμεινε κανένα τεστ;; Τι ήθελες που έκανες δύο μαζεμένα χτες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω ότι και εγώ έκανα δύο τεστ με διαφορά δύο ημερών και ήταν και τα δύο αρνητικά! Έίμαι και 35 και σε αυτή την ηλικία ξεκίνησε και η κλιμακτήριος της μαμάς μου και λέω πάει αυτό ήταν!

Από την άλλη δεν ξέρω τί με έπιασε αλλά μου είχε κολλήσει ότι είμαι έγγυος και χωρίς κανένα σύπτωμα και 1 μέρα πριν πάω στον γιατρό (10 μέρες καθυστέρησης) κάνω και τρίτο τεστ και βλέπω ένα τεράστιο ΘΕΤΙΚΟ και δεν το πίστευα (15 χρόνια προσπαθούσα μετά την γέννηση του πρώτου παιδιού!!!) Οπότε τίποτα δεν είναι απίθανο.

Σου εύχομαι να είσαι. Και να μην σταματήσεις να ελπίζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...