Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eimai kakia?


Recommended Posts

Simera gennise i kouniada mou..Den ta pame ka8olou kala...Otan exasa to mwro mou den epiase oute ena til na dei pws ta paw 4ixologika egw k o aderfos tis k ekeini eixe tin apaitisi na tin pernoume til k na tin rwtame pws pigenei me tin egkimosini tis..Edwse entoli tis pe8eras mou otan gennisei na min mas enimerwsei pou k pote k an mas to pei krifa k pame na tin doume 8a mas diw3ei k emas k tin mama tis...O andras mou den 8elei na exei kammia sxesi mazi tis me ola auta pou mas kanei eidika auta pou ekane k kanei se mena...Eimai kakia pou den niw8w xara pou gennise? Pou den 8a pame na tin doume? Eimai mipws trelli?Peste mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν εισαι κακια κοριτσακι μου!!Εισαι πληγωμενη και πικραμενη για τον τροπο που σου φερθηκε!!

Οσο αφορα την επισκεψη στο μωρο..εφοσον δηλωσε πως θα σας διωξει ποιος ο λογος να πικραθεις κι αλλο???

Αυτη θα ειναι η χαμενη οχι εσυ!!!

Μην στεναχωριεσαι για ανθρωπους που ειναι αναισθητοι..

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου :(

Ειναι φυσικο να νοιωθεις ετσι,ομως το νεογεννητο ανηψακι σας δε φταιει σε τιποτα και παντα πιστευα οτι ο ερχομος ενος μωρου ενωνει τους ανθρωπους.Απο κει και περα η αποφαση ειναι δικη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέμα δεν είναι ότι εσύ δε χαίρεσαι. Το θέμα είναι ότι αυτή δε σε θέλει εκεί! Είπε ότι θα σας διώξει! Άρα γιατί ασχολείσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη mou k mena auti i katastasi me kourase k me pona alla den ginete PANTA mono i mia meria na prospa8ei..Panw ston pono mou k tis talaipwries mou edwsa eukairies k ekana vimata alla poses fores na pesw sta skata (me sigxwreis) k na vlepw mono adiaforia?? Kanei i ipomoni exei k ta oria tis..Poses prosvoles k eirwneies an8rwpos eimai k espasa...Lipamai...Einai pia arga!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή χάνει που δεν θέλει να τα πηγαίνει καλά με τον αδεφό της και σένα.Λυπάμαι που το λέω αλλά η ζωή μου έχει διδάξει οτι όλα είναι δανεικά και αν κάνεις κακό θα σου επιστραφεί πίσω.Όχι με την ίδια μορφή, αλλά οτι θα πληρώσεις , θα πληρώσεις.Εσύ να είσαι ήρεμη και μην ασχολείσαι με μικροπρέπειες και γυναικουλίστικα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Asxoloume y akouw ap'edw k ap'ekei pws eprepe na paw na dei3w anwteritota...Den exw alles antoxes...Kourastika..K egw 4ixologika den eimai kala den antexw alles prosvoles...8elw tin iremia mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομολογω πως θα ηθελα να παω να δω το μωρακι αλλα με τετοια συμπεριφορα απο μερος της και τετοιες δηλωσεις δεν θα το σκεφτομουν καν να παω να την δω!!!!!

Ειμαι κακια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή η ανωτερότητα θα μας φάει!!!και τι καταλαβαίνουμε όταν εμεις δείχνουμε ανωτερότητα και οι γύρω μας δεν ξέρουν καν τι σημαίνει αυτή η λέξη? Οταν οι αλλοι μας φέρονται με μικροπρέπεια και ζήλια, με κακία και αδιαφορία?

Έχω μετανιώσει πολλές φορές που έδειξα ανωτερότητα ενω κάποιοι έβγαλαν αβίαστα την κακία τους σε δική μου περίπτωση. Να κάνεις ότι αισθάνεσαι, ότι σε κάνει να νιώθεις καλά και να μην υποκρίνεσαι όπως δεν υποκρίνονται κι αυτοι και δείχνουν την αναισθησία τους σε κάθετι δικό σου. Συμφωνώ ότι δεν φταίει το μικρό αλλά δεν σβήνονται κι ετσι εύκολα αυτα που σε πληγωσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou ema8a pws itan egkios (eimastan polloi mallwmenes) k pali ekana tin kardia mou petra k tin pira til k tis eipa sigxaritiria k auti otan eimoun 2 meres stin kliniki otan exasa to mwro mou k eklaiga mera nixta den irte na me dei oute kan ena til oxi emena alla sto aima tis,ston aderfo tis...ekleisa 2 mines tin perasmeni paraskevi apo to xamo tou mwrou mou k akomi til apo auti den pira..Kanei pia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφ'οσον η ιδια δε σας θελει διπλα της,εχεις δωσει ηδη την απαντηση στην ερωτηση σου για το ποια ειναι κακια.

Επισης,δεν σε υποχρεωνει κανεις να χαρεις με κατι,ειδικα οταν εσυ ειχες μια τοσο τραυματικη εμπειρια προσφατα.

Παντως θεωρω οτι μια τυπικη επισκεψη πρεπει να την κανετε(επειδη ειναι αδερφη του αντρα σου,οχι τιποτα αλλο..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ!!!

ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΑ....ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ....

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ...ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ Ή ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΤΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ!!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΟΤΗΤΑ, ΨΥΧΡΟΤΗΤΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ....ΑΥΤΟΥΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΟΥ!!!!!

ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΠΡΟΦΑΝΩΣ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re ti zori travane? ta pira sto kranio twra...Provlimata den exoune sto spiti tous?Eidika i sigkekrimeni polla k anti na prospa8isei na ta lisei prospa8ei na mas dimiourgisei k emas...Zileia!! Oso sigkratieme k den xeirodikw einai kala(ee exw k ena provlima me ta nevra mou :woohoo: ) ..Alla me ekane na perasw k ta oria mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria καλή μου, μου κάνει εντύπωση που είναι τόσο άσχημες οι σχέσεις σας με τη κουνιάδα σου. Φαντάζομαι θα μεσολάβησε κάτι σοβαρό για να μην έχετε μια στοιχειώδη επικοινωνία. Όμως ένα τυπικό τηλέφωνο για να ευχηθείτε να ζήσει το ανηψάκι σας θεωρώ ότι επιβάλλεται. Ίσως αποτελέσει και μια καλή ευκαιρία θα έρθουν πιο κοντά τα αδέρφια και να αναθερμανθούν οι σχεσεις σας. Ελπίζω να μη σε στενοχώρησα με την άποψή μου, η απόφαση δική σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι να αναθερμαθουν οι σχεσεις μεταξυ αδερφων ας παρει ο αντρας της και οχι εκεινη τηλεφωνω

Αυτο και πολυ τους παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argyro mou egw na paw na tin dw i na tin parw til oute mia sto ekatommurio oso gia ton andra mou tou eipa na paei k i ali8eia einai oti ton 4ilopiesa k i apantisi tou itan:" Egw otan xasame to mwro mas den itan kaneis ekei gia mena..Egw giati na eimai? Gia auti einai xara k gia mena itan pen8os" Den i3era ti na tou pw...Eixe dikaio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K o arravwniastikos tis ta idia s... einai...Mas kalese mia mera i pe8era mou gia fagito sto spiti tis(i kouniada mou menei me ta pe8erika mou k o arravwniastikos tis me tin mama tou ;) ) k otan to akouse ekeinos eipe an er8oun ekeinoi 8a figw egw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εγώ ίσως σε νευριάσω,αλλά έχω

διαφορετική άποψη απ τα κορίτσια! :x

Στη θέση σου θα έστελνα ένα ωραίο αρκούδι

μέσα σε ένα καλάθι με λουλούδια,στο μαιευτήριο!

Θα συνοδευόταν όμως και από ένα γράμμα που θα

της έλεγε ευχές για το μωρό,αλλά και μπηχτές που δε

θέλει να παρεβρεθείτε στο γεγονός!

Επίσης θα τόνιζα την παρουσία μου (έστω και νοερά)στο

γεγονός αυτό της ζωής της,

σε αντίθεση μ εκείνη που στο δικό σου,θλιβερό

γεγονός ήταν απούσα!

Ετσι αύριο μεθαύριο δε θα χει να σε κατηγορήσει για

κάτι!Θα είσαι κι από πάνω!Να της δείξεις οτι εσύ δεν

είσαι μικρόψυχη και κομπλεξική όπως εκείνη!

Εξάλλου δεν το κάνεις για κείνη,αλλά για το ανιψάκι σας

και τον άντρα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ κρίμα να συμβαίνουν αυτά στις οικογένειες..Στο μέλλον θα κάνετε κι εσείς ένα παιδάκι, σκέψου, ούτε κι αυτό θα έχει σχέσεις με το ξαδερφάκι του. Εμένα ο πατρέρας μου είχε μαλώσει με μια απ'τις αδερφές του και δεν είχαμε επαφή ούτε μ' εκείνη, ούτε φυσικά με τα ξαδέρφια μας. Τους συνάντησα όλους πρώτη φορά στο..γάμο μου. Αισθάνθηκα πολύ άσχημα για όλα αυτά τα χρόνια που πήγαν χαμένα και να σου πω την αλήθεια πάντα θα κρατάω κακία στον πατέρα μου για την εγωιστική στάση του..Τέλοσπάντων, ξέφυγα απ' το θέμα, με συγχωρείτε. Όπως και να'χει, ένα μωράκι ήρθε στον κόσμο, ας ευχηθούμε να' ναι γερό και καλότυχο κι εσείς πράξετε όπως νιώθετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly den 8elw na eimai panw apo ekeini i apo kanena allo egw niw8w pws e3antlisa ola ta peri8wria gia na ta vroume k an den 8elei ekeini den exei kanena provlima...kanena den parakalame...Ekeinoi pou me agapoun pragmatika k 3eroun pws eimai sta ali8eia san an8rwpos k 3eroun tin andria pragmatika autoi 8elw na einai dipla mou k oi alloi as pane na xa8oune...Eimai skliri alla me ekanan ekeinoi prin eimoun aga8i mexri aidias k koroidias...alla me protimw etsi...kourastika panta na pligwnoume egw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fisika argyro mou to euxome apo ta va8i tis 4ixis mou auto to mwraki na einai kalotixo,igiis k ola na tou pane de3ia..Den ftaiei auto gia ta la8oi mas alla lipamai pou den exw alles antoxes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 φορες εγραψα κ με πεταξε δ τα ξαναγραφω ολα αμαν πια

andria μου μην ασχολησε με την κομπλεξαρα

εσεις να ειστε καλα κ τελος αν εχει αυτη προβλημα χεστ@@@τε

αντε....!!!!!!

κ μην καθεσαι να στεναχωριεσαι για ανθρωπους που δ αξιζουν!!!!

φιλια πολλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...