Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενα ονοματάκι για το αγοράκι μου παρακαλώ....!!!!


tirogaridaki

Recommended Posts

Κορίτσια..αληθινά και μη..δεν πειράζει το ίδιο μου κάνει..πείτε μου σας παρακαλώ ονοματάκι για το αγοράκι μου που έρχεται..τους παππουδες μας τους βγάλαμε..και οι δυο Δημητρηδες..οπότε;;;Ψάχνω..ψάχνω..κάποιες θα πείτε είναι νωρίς ..ναι αλλά εγώ κάπως θέλω να το φωνάζω το παιδί μου..δε θέλω να λέω συνέχεια μπέμπης και μπέμπης..για ρίξτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥΤΟ ΙΩΣΗΦ(ΣΗΦΗΣ) ΤΟ ΑΡΗΣ ΤΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟ ΑΛΚΗΣ (ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΗΡΚΛΗ ΑΛΕΞΑΔΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΑΛΚΗ

ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΡΕΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς αν κάνουμε αγόρι θα το ονομάσουμε Στέφανο.

Αν όμως έχεις την πρόθεση να το φωνάζεις Νίνο, καλύτερα να το ονομασεις Άρη! Χαχαχα Τρελή Ροδίτισσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΟΣ,ΑΓΓΕΛΟΣ Κ ΑΓΓΕΛΟΣ.. :P :woohoo:

ΜΜΜ...Κ ΤΟ ΡΑΦΑΗΛ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΙΟ ΑΠΛΟ Κ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΟΝΟΜΑ..

ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gliko mou tirogaridaki.......

emena ton prwto mou gio ton lene kwnstantino pou mou aresei trela....ton deytero mou gio pou erxetai tha ton bgalw alkibiadh ston mpampouli mou pou pali mou areseu trela.....kai an kanw kai trito kai bgei pali agori(pou tha bgei!!!)tha ton poume aleksandro!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Κάποια ονόματα που μου αρέσουν, Αναστάσιος, Ευάνγγελος, Αγγελος, Χριστόφορος.

Αναστάσιος είναι το αγαπημένο μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΩ ΣΤΑΥΡΟ ,ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ.ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΧΡΗΣΤΟ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΤΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ,Η' ΟΔΥΣΣΕΑΣ Η' ΠΕΡΣΕΑΣ???ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ!!!!!Η' ΛΕΩΝΙΔΑΣ???ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΗΡΑΚΛΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν είχα αγοράκι θα του έδινα το όνομα Άγγελος ή Αλέξανδρος! Μου αρέσουν πολύ!!!

Δεν υπάρχει κάποιο όνομα που να σου αρέσει περισσότερο από τα άλλα????

Πες το μας.... για να σου πούμε την άποψή μας.. ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν είχα αγοράκι θα του έδινα το όνομα Άγγελος ή Αλέξανδρος! Μου αρέσουν πολύ!!!

Δεν υπάρχει κάποιο όνομα που να σου αρέσει περισσότερο από τα άλλα????

Πες το μας.... για να σου πούμε την άποψή μας.. ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν είχα αγοράκι θα του έδινα το όνομα Άγγελος ή Αλέξανδρος! Μου αρέσουν πολύ!!!

Δεν υπάρχει κάποιο όνομα που να σου αρέσει περισσότερο από τα άλλα????

Πες το μας.... για να σου πούμε την άποψή μας.. ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανουλα μου :D :D :D

ασ πω κ γω την αποψη μου χιχιχιιχι

μου αρεσει πολυ το ΟΔΥΣΣΕΑΣ ,

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ

ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ KIA AYTON ??? :( )

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ , ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝ ΑΔ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΛΛΑ

ααααααα Κ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΟΤΝ Κ ΑΝ ΧΙΧΙΧΙΙXI :D;):D :D :D:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σας..να πω κι εγώ τη γνώμη μου..μου αρέσει πολυ το Αλέξης, Μίλτος,Αλκης, Στέφανος(λένε τον αδερφό μου..οπότε μάλλον άκυρο)το Αγγελος, Ορφέας επίσης..χμ...Στέλιος, Ερμής, Αναστάσης...αλλά το θέμα είναι ότι τα πρισσότερα που ανέφερα δεν αρέσουν στον άντρα μου...εκείνος μου λέει Ιωσήφ(και θα τον φωνάζουμε Σήφη!!απαπαπαπαπαπα......ουτε κατα διάνοια!!!σόρι κιολας το προτεινε κάποια κοπέλα εδώ ..:) αλλά δε μου αρέσει!!!) το Μανώλης!!(Ο Χριστός και η Πναγία!!!!!όχι ΄ότι έχει κάτι το όνομα αλλά να το επιλέξεις να τον πεις έτσι;;;;;;Αλλο να έχεις παππου!!) το Τηλέμαχος..(πως λέμε τηλέφωνο, τηλεόραση;;;) Αχιλλές..χμ χμ..Λεωνιδας..χμ χμ...για κάντε μου μια χάρη βρε κορίτσια..μια μικρουλα..οχι πολύ μεγάλη!!:) Βάλτε μου σε σειρά προτιμησης αυτά που σας έβαλα μαζί με άλλα δικά σας..για να δω!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΚΗΣ ΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ΕΙΝΑΙ ΠΑρα πολυ ωραιο αλλα ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΛΟ ΑΛΕΞΗΔΕΣ ΑΚΟΥΩ)

ΚΑΛΕ ΟΛΟ ΑΠΟ ΑΛΦΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ???? :laugh: :laugh: ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΗ

ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...