Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΘΩ;;;


DeniM

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑΣ ΜΑΣ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΘΩ!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΔΛΔ!

Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ! ΟΤΑΝ ΛΟΓΟΔΟΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΑΣΗΜΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ. Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ! ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΟΚ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΙΝΕ!

Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ. ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ(ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΔΛΔ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!-ΠΕΡΝΑΝΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!-)

ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΚ ΚΑΙ ΜΕΝΑΜΕ, ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΔΩΡΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ! ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 7 ΤΩΡΑ ΠΙΑ! ΚΑΙ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΑΚΙΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΒΑΛΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ! ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΟΙ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΚΑΝ, ΚΙ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΒΙΑΣΤΙΚΟΙ ΒΙΑΣΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ!

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΩΝ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ!

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΣΧΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΑΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΔΩΡΑ!!! ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!! :woohoo:

ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ!!!!!!!!!! ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ!

ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ!

ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ (ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ!) ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΠΑΡΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΠΕΙΔΗ 8 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΛ. ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ! ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΗΣ ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑΝ!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ! ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΗΡΘΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ!

ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΒΛΑΚΩΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΨΙΘΥΡΙΖΕΙ!!!!!!! ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΔΛΔ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ:ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΟ ΕΧΘΕΣ...ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ;;; ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ! ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ ΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ;;;!

ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!

ΑΑΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ(ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!) ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!

ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΚΑΚΑ!!!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ;;; ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ;;; ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ! ΜΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ! ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ! PLZZZZZZZZZ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα δυσκολη περιπτωση...και γω το σκεφτομαι πολυ ποιους θα κανω κουμπαρους,εγω δεν εχω βαφτισει ποτε,και ενας λογος ειναι και αυτος που τωρα ανεφερες,οι περισσοτεροι σε βλεπουν ως αυτον που θα κανει δωρα,μονο,και με εκνευριζει που υπαρχει επικοινωνια μονο στις γιορτες,αχ!τι να σου πω,πραγματικα δεν ξερω,ειναι το βαφτιστηρη σας στη μεση,αλλιως ειχα καλη συμβουλη!!μαλλον να μην τους δινεις πολυ σημασια,και τυπικα να υπαρχει η επικοινωνια σας ως εχει,δεν νομιζω πως μπορεις να κανεις κατι αλλο,απ'οτι καταλαβα ειναι περιεργοι αρκετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DeniM

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟΙ ΟΣΟ ΕΜΑΣ!ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΗ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΩΡΑ ΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΝΤΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ!ΤΟ ΠΑ;ΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Θα μαθει παντα να ζηταει!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΏΣΕΙς ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!!ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DeniM

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟΙ ΟΣΟ ΕΜΑΣ!ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΗ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΩΡΑ ΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΝΤΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ!ΤΟ ΠΑ;ΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Θα μαθει παντα να ζηταει!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΏΣΕΙς ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!!ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DeniM

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟΙ ΟΣΟ ΕΜΑΣ!ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΗ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΩΡΑ ΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΝΤΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ!ΤΟ ΠΑ;ΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Θα μαθει παντα να ζηταει!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΏΣΕΙς ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!!ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DeniM

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟΙ ΟΣΟ ΕΜΑΣ!ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΗ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΩΡΑ ΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΝΤΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ!ΤΟ ΠΑ;ΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Θα μαθει παντα να ζηταει!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΏΣΕΙς ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!!ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DeniM

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟΙ ΟΣΟ ΕΜΑΣ!ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΗ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΩΡΑ ΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΕΝΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΝΤΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ!ΤΟ ΠΑ;ΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Θα μαθει παντα να ζηταει!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΏΣΕΙς ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!!ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μου γνώμη είναι να καθίσεις μαζι τους κ να τους πεις ακριβώς αυτά που σε προβληματίζουν κ σε χαλάνε κοριτσάκι μου...Κ ο μόνος λόγος που οφείλεις τουλάχιστον να προσπαθήσεις είναι η μικρή κ τίποτα άλλο..

Κ στην τελική,αν δεις οτι κ πάλι δε βγάζεις άκρη,κράτα μια εντελώς τυπική στάση απέναντί τους-αλλα τουλάχιστον θα χεις τη συνείδησή σου ήσυχη!!

Φιλάκιά πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ-ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ(!) ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!!!

:(

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ! ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!

ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΡΕ ΓΜΤ;;; ΑΦΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΓΑΠΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ !!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mou έγραψε:

ΜΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΓΑΠΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ !!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ?

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΩΝ! ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑΜΙΣΗ!

ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟ ΚΕΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ Η ΑΠΟΧΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορείς να πηγαίνεις να παίρνεις τη μικρή από το χωριό

και να περνάτε μια ολόκληρη μέρα μαζί!

Πιστεύω οτι έτσι θα έρθετε πιο κοντά και θα πάψει να

σε βλέπει σαν Αγιο Βασίλη!

Οσο για τη μάνα της όταν σου λέει!θέλω να της φέρνεις

δώρα μέχρι να παντρευτεί,να της λες ναι αφού δε φέρνεις

να το βλέπω το παιδί,μέχρι να παντρευτεί

δε θα χουμε καν σχέσεις!!!

Ή όταν μιλάτε στο τηλέφωνο και ακούς από μέσα τη μάνα,ρώτα τη μικρή:

η μαμά σου μιλάει από μέσα?Οχι τιποτ αλλο μη σε περνανε και

για μ@λ@κ@!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

Μπορείς να πηγαίνεις να παίρνεις τη μικρή από το χωριό

και να περνάτε μια ολόκληρη μέρα μαζί!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΛΚΑΤΕΙΑ, ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΘΕΙΑΔΕΣ ΤΗΣ (Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΚΥΛΟΒΑΡΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΙΕΣ!

ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ!

ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙΡΟ(ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΨΙΛΟΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΒΑΛΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ-ΠΡΟ ΗΜΕΡΩΝ- ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ!

ΤΩΩΩΩΩΩΩΡΑ;;;;;;;;;

ΤΩΡΑ ΡΕ ΓΜΤ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ!

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο μου θυμιζει πολυ το ζευγαρι που παντρεψαμε που ευτυχως ξυπνησαμε γρηγορα και δεν τους βαφτισαμε το παιδι.Ξερεις τι καταλαβα??Οτι τους ειχαμε μαθει εμεις ετσι,πηγαιναμε σαν τα προββατα σε καθε εκδηλωση που εκαναν και αυτοι παταγαν σπιτι μας μια στο πολυυυυυυ τοσο!!

Τωρα τι να σου πω, οι σχεσεις δεν προκειται να ξαναζεσταθουν απλα κοιτα να εισαι τυπικη στο παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Η δική μου γνώμη είναι να καθίσεις μαζι τους κ να τους πεις ακριβώς αυτά που σε προβληματίζουν κ σε χαλάνε κοριτσάκι μου...Κ ο μόνος λόγος που οφείλεις τουλάχιστον να προσπαθήσεις είναι η μικρή κ τίποτα άλλο..

Κ στην τελική,αν δεις οτι κ πάλι δε βγάζεις άκρη,κράτα μια εντελώς τυπική στάση απέναντί τους-αλλα τουλάχιστον θα χεις τη συνείδησή σου ήσυχη!!

Φιλάκιά πολλα

Συμφωνω απολυτα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΑΝ ΝΟΝΑ Η ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΙ...Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΧΡΟΝΩΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΩΣ ΝΟΝΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΡαΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ (ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ).ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΟΙΩΘΩ ΘΛΙΨΗ ΚΑΘΕ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΚΙΖΩ ΤΟΣΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΟΙ ΜΕΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕ ΜΠΛΕΞΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΕΣΕ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΘΥΜΑ ΕΜΕΝΑ...ΣΑΝ ΝΟΝΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΟΡΚΟ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ (ΠΟΥ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΣΙ!) ΣΑΝ ΜΑΜΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΕΤΣΙ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΡΙΨΗ...ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΟΝΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΩΣ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ. ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΚΙΝΗΤΗ ΔΩΡΟΜΗΧΑΝΗ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!

ΥΓ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 23 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΕΙΔΕ ΤΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΠΩΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ (ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ) ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΩΡΟ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ!!!ΣΤΟ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ΛΑΘΟΣ ΗΤΑΝ..

ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΑΓΓΙΞΕΣ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΧΟΡΔΗ.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...