Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΙ ΜΩΡΟΥ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ

ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ (ΤΟ ΛΟΥΖΩ ΚΑ8Ε ΜΕΡΑ!)

ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ 2 ΚΟΜΠΟΥΣ :angry: Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ

8Α ΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΡΑΣΤΑ Κ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ REGGE!!! :P

ESEIS ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ Η ΤΙ 8Α ΚΑΝΑΤΕ ??

ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΦΑΝΤΟΜΑΔΕΣ ! ;)

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ MARLEY :P Κ ΜΕ ΤΗ ΧΤΕΝΟΥΛΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟΥΣΕ..

ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΟΥΝΕ ΠΡΙΝ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...ΡΩΤΗΣΑ ΜΑΝΕΣ-ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΤΛ Κ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν του επεσε καθολου...?και η δικια μου εχει παρα πολυ μαλλι αλλα πεφτει σιγα-σιγα.εγω της το χτενιζω μολις την λουσω με το freziderm..kai ta mallakia της γινονται μεταξενια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα επειδη ειχε πολυ μαλλι(1ετους εχουμε κουρευτει5 φορες!!!)μου ειπε ο θειος μου να τον κουρεψω. ο θειος μου ειναι παππας και μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα να κουρευει πριν την βαφτιση.οποτε καντε οτι θελετε...αλλα ειναι κριμα να μπαινουνε στα ματακια επειδη δηθεν δεν κανει.αυτα τα λενε οι γιαγιαδες μας...η πηγη λεει κουρεψτε τα αφοβα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ...??

ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΘΑ ΤΥΛΙΓΟΤΑΝ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΑ :blink: ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ

ΕΛΕΝΗ ΤΗ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ??!!ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΜΑΛΛΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΠΕΝΤΕ ΤΡΙΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΕΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωω και τι να τον κουρεψω μονη μου (τι τραβαμε κ μεις οι μανες) ??? ΣΑΝ ΤΟ ΒΟΥΤΣΑ ΓΙΕΓΙΕ ΜΕ ΚΑΡΕ 8Α ΤΟΝ ΚΑΝΩ ! χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεε κοριτσάκια μου παίζετε με τον πόνο μου μου φαίνεταιαιαι!!!!!

Εγώ η καψερή τι να πω-που βάφτισα την Ολίνα μου 3μιση μηνών μεν,τώρα θα κλείσουμε τον 7ο κ ακόμη οι βούρτσες είναι άχρηστες,πιαστράκια δε μπορώ να βάλω,κ στο μοναδικό σημείο που άρχισαν να μακραίνουν τα μαλλάκια είναι απο πάνω,κ γύρω-γύρω κρανίου τόπος,κυριολεκτικά!!!Η τελευταία των Μοικανών!!!!

Ααααααααχχχ..Κ τι δε θα δινα να είχαμε μαλλάκια,κ ας μπερδευόταν!!!!!!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια εμενα μαδαει απο τα πλαγια και τα πανω μακραινουν..αλλα δεν μακραινουν προς τα κατω για να μπαινουν στα ματια της αλλα προς τα πανω...δεν καθονται με τιποτα.. (καρφακια):woohoo:

αφου οσοι την βλεπουν μου λενε τι ωραιος κυριος ειναι αυτος???????????

δεν ειναι κυριος...ειναι κυρια!!!!!!!!!!!!!!!εχω βαρεθει να το λεω...

εμενα βεβαια μου ειπαν οτι θα πεσουν ολα τα μαλλακια και θα μεινει για καποιο διαστημα φαλακρη..ισχυει αυτο???????? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε το ιδιο προβλημα επειδη μαλλον ιδρωνει στον υπνο κ μπερδευονται τα μαλλακια μας...αυτα που μας εχουν μεινει δηλαδη γιατι το μισο μας κεφαλι ειναι κουρουπα !!!!εμεις της τα κοψαμε με το ψαλιδακι ισα ισα να φυγει ο κομπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πατε κομμωτηριο!!! εμεις σε κομμωτηριο κουρευομαστε εκτος μιας φορας που του κατεστεψατον σβερκο!! χαλια ειχε γινει..ξερεις τι καλα καθεται???? πολυ πλακα εχει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleni_sk έγραψε:

ρε παιδια εμενα μαδαει απο τα πλαγια και τα πανω μακραινουν..αλλα δεν μακραινουν προς τα κατω για να μπαινουν στα ματια της αλλα προς τα πανω...δεν καθονται με τιποτα.. (καρφακια):woohoo:

αφου οσοι την βλεπουν μου λενε τι ωραιος κυριος ειναι αυτος???????????

δεν ειναι κυριος...ειναι κυρια!!!!!!!!!!!!!!!εχω βαρεθει να το λεω...

εμενα βεβαια μου ειπαν οτι θα πεσουν ολα τα μαλλακια και θα μεινει για καποιο διαστημα φαλακρη..ισχυει αυτο???????? :dry:

Χαχχαχαχα..Όχι κ κύριος πες,έλεος!!!!!!!Κ μένα καρφάκια ξεκίνησαν,τώρα είναι κάπως πιο νορμάλ..

Όσο για το αν πέσουν ή όχι δεν είναι απαραίτητο,κ μένα έτσι μου λέγανε κ με είχε πιάσει πανικός,λέω πλάκα μου κάνουν,αν πέσουν κ αυτά που έχει....Καήκαμε!!!!Κ τελικά απλά μεγαλώνουν τα πάνω,αλλα τα γύρω-γύρω τίποτα!Α,κ άνοιξε κ το χρωματάκι-όταν ήταν καρφάκια ήταν μαύρα,τώρα πια είναι ξανθό σκούρο...

Για να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε τζουλιαξ...εχετε τοσο πολυ μαλλι;;εγω το κανω μπανιο μερα παρα μερα..ε, αν δε σε ενοχλει,εννοω να φαινεται αντιαισθητικα,μην το κοψεις..και τα δικα μας τα μαλλια πεφτουνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε και η δικια μου ετσι εκανε πανω η μακρυα τουφα της εμεινε ατοφια και γυρω γυρω καταφλιαζε, τωρα αρχιζει και ξαναβγαζει μαλλι μη τα πειραξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και εμενα πισω κανει δυο τζιβες, την λουζω και της το ξεμπλεκω καθε φορα μετα, ε ενταξει παλι της ξαναγινεται, ειναι απο την τριβη εκει που ειναι ξαπλωμενα και καθονται, αμα μπορεις και το ξεμλεκεις μετα το λουσιμο ολα καλα, αν ειναι δραματικη η κατασταση και ουτε εκει ξεμπλεκεται, ε τοτε κοψε τους κομπους αλλα μονο τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα λυστε μου μια απορια.... γιατι δεν κουρευουμε τα παιδια πριν βαπτιστουν??? τι ειναι ο σαμψων?!?!?!?

(εμεις βεβαια ακομα μαλλι γιοκ αλλα ρωταω τωρα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

α και εμενα πισω κανει δυο τζιβες, την λουζω και της το ξεμπλεκω καθε φορα μετα, ε ενταξει παλι της ξαναγινεται, ειναι απο την τριβη εκει που ειναι ξαπλωμενα και καθονται, αμα μπορεις και το ξεμλεκεις μετα το λουσιμο ολα καλα, αν ειναι δραματικη η κατασταση και ουτε εκει ξεμπλεκεται, ε τοτε κοψε τους κομπους αλλα μονο τοτε

Ναι,από την τριβή γίνονται τα κομπαλάκια!

Κι εμένα τα είχε και φυσικά χώρις να ρωτήσω του

τα κοψα!!!

Οχι τιποτ αλλό θα νόμιζαν οτι είναι απ την αλουσιά!!!

Σαν αυτούς στον ηλεκτρικό που βρωμάνε μίλια μακριά!!!!

Τωρα πια δε μου χει ξανακάνει αλλά τον βαπτίσαμε τον

περασμένο μήνα,οπότε δε θα χα πρόβλημα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...