Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ουτε εγω εχω σκοπο να Αλλαξω ονομα και να σβησω τις φωτογραφιες της μικρης μου δεν εχω βαλει καποια που να την εκθετει οπως γυμνουλα για να ανυσηχω τοσο πολυ

και φυσικα δεν της εχω βγαλει και καμοια τετοια φωτο ακομα και στο κινητο και στην φωτογραφικη ωστε να μπορεσει να τις εκμεταλευτει καποιος αλλος

παντου χρειαζετε προσοχη και οχι υστερια

τωρα αν καποια κοπελα της εχω κανει παραθεση την φωτογραφια του παιδιου της και θελει να την σβησω φυσικα και θα το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

aggeliki 30 έγραψε:

Πολύ σωστό κι αυτό!!!

Αλλά αν δεν είχα ανεβάσει καμιά φωτο και είχα δει τα μουτράκια της κόρης μου σε πακέτο από pampers (λέμε τώρα... κουκουβά κουκουβά...) θα είχα καταλάβει ότι φταίει ο φωτογράφος, εφόσον θα ήταν ο μοναδικός πέρα από εμένα που θα είχε ψηφιακά τη φωτο του παιδιού μου.

Τώρα βέβαια... Χάσαμε τον μπούσουλα!!![/quote:15jv7cc8]

Χα χα χα... καθολου δεν θα με πειραζε να δω τη "θαυμασια" μουρη του Ιασονα στα παμπερς ή σε καμια κρεμα... Θα επικοινωνουσα με την εταιρια για να εισπραξω οτι δικαιουται το παιδι για τη διαφημιση και απο εκει και περα, ειναι δικη τους δουλεια (και της δικαιοσυνης φυσικα) να δουν πως χρησιμοποιηθηκε φωτογραφια ανηλικου για διαφημηση χωρις τα απαραιτητα εγγραφα που πιστοποιουν την εγκριση του πραγματικου κηδεμονα!

Αλλα πραγματα φοβαμαι και για αυτο ποτε δεν θα δειτε τον Ιασονα κολυμβητη... στη μπανιερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

Τώρα ξύπνησες εσύ μαρή? :laugh: :woohoo: :woohoo: :silly: :lol:[/quote:gt07j3cq]

ναι ρε γμτ ΤΩΡΑ...ειχα βαλει ξυπνητηρι αλλα το πεταξα απο τα νευρα!!!! :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΟΥ Ε ΙΙΙΦΦΦΦ???

ΧΑ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΙ τι εννοας οταν λες Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ.... ΣΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟΥ???

Ειμαι και στις γονιμες και εχει επηρρεαζεται και η σκεψη μου!!!! :laugh: :laugh: ΠΡΟΣΤΥΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα!!εχω καιρό να γράψω στο φόρουμ λόγω φόρτου εργασίας και λόγω "νυσταγμένης" εγκυμοσύνης!!!με ιντρίκαραν τα "αποκαλυπτήρια" της Μαμολή!!!η αλήθεια είναι οτι προ ημερών εψαχνα στο google φωτογραφίες παιδικών δωματίων και έπεσα πάνω σε αυτές τις Elvira_mpempa !!!η Μαμολή επιβεβαίωσε τις υποψίες τις οποίες εγω αψήφισα...

δείτε αυτό:http://images.google.gr/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_eEF8dQWpn-k/S0tgJA6w0FI/AAAAAAAAAO0/g1-EgHjRJSs/s400/BABY%2BROOM1.jpg&imgrefurl=http://taylorandlyndsi.blogspot.com/&usg=__bFtKJ_NB1PE1pwWm961LPPA4sDE=&h=300&w=400&sz=28&hl=el&start=520&itbs=1&tbnid=vIIBXiJFEAiOkM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dbaby%2Broom%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26sa%3DN%26start%3D500

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΘΕΜΑ ΤΗΣ...ΜΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΦΩΤΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΡΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ

ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΝΑ 2 (ΑΘΗΝΑ ΠΑΡΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ )ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ Η ΜΙΝΑ 2 Η ΠΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2,5ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Franita έγραψε:

Τραγικο........οχι βεβαια οτι επεσα κ απο τα συννεφα, γιατι δυστυχως το διαδικτυο ειναι προσβασιμο σε ολους.....κ οταν κρυβεσαι πισω απο ενα ψευδωνυμο...εισαι κ ο σουπερμαν.....

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια...τη mina2 την εχω κ φιλη....εχουμε μιλησει....ειστε σιγουρες οτι κ αυτη...δεν υπαρχει...? :huh::huh:[/quote:1cc37850]

:huh::huh: KALE KORITSIA TI LETE EIPARXOOOOOOOO K MALISTA EDO K DYO XRONIA ISOS K DYOMISH DEN 8IMAME 8A PAO STO PROFIL MOU NA TO TSEKARO VRE FRANITA ELEOOOOOOS PIA KSAFNIKA 8A PREPEI N ARXISOUME NA KSANASISTINOMASTE EDO MESA :dry: AKOU DEN YPARXO YPARXO K OLES OI PALIES KSEROUN OTI TO ONOMA MOU EINAI A8INA MENO STI RODO K TO NICK PROEKIPSE EPEIDH EIDH IPIRXE K TO A8INA K TO NANA K ETSI EVALA TO mina2 MIAS FILIS APO TO GIMNASIO POU DISTIXOS DEN EINAI STI ZOI CONSTANS KORITSAKI MOU YPARXO K ESI EXEIS K PERISOTERA STOIXIA GIA MENA AFOU SOU EDOSA TI DIEF8INSI MOU NA MOU STILEIS KATI AAAAAAA OPOS K I RUBELA OPOS K I IFIGENEIA FILOS - IFIGEN OPOS I MARDIO POU EXOUME PIEI K KAFEDAKI MAZI K POLLEEEEEEEEEES AKOMI KOPELES PALIA MELOI KSEROUN OTI EIPARXO POS ERXESE TORA ESI K ME DIAGRAFEIS VRE FRANITA MOU ???? :blush: TESPA SIGOURA GINODE POLLA EDO MESA K SIGOURA KAPIA ATOMA MPAINOUN APLA GIA NA PAIKSOUN TO MONO POU EXOUME NA KANOUME EINAI APLA NA PROSEXOUME K I IDEA NA MIN MPOREI KAPOIOS NA DEI TIS FOTO MAS AN DEN EXEI KANEI TOULAXISTON 150 DIMOSIEFSEIS TO VRISKO OREOTATOOOOOOO !!!! FILIA SE OLES K OPOIA AMFISVITI TIN IPARKSI TIN ALI8INH EIMAI EDO GIA OTI 8ELISETE SAAS FILO KALIMERA K KALI EVDOMA AAAAAAAAA K PREPEI NA SAS PO OTI APADISA 5 MERES META GIATI APLA DEN EXO POLI XRONO NA MPINO LOGO DOULEIAS K PAIDION GIATI OPOS KSEROUN OI PALAIOTERES EIMAI MIA ATEKNOI MANA LOGO TO OI EDO K ENA XRONO PERIPOU EXOUM EPAREI TIN EPIMELEIA TON PAIDION TOU SIDROFOU MOU APO TO PROTO TOU GAMO AFTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FILAKIA SE OLES !!!!! :kiss: IFIGENEIA MOU SE EFXARISOT KALI MOU GIA TIN IPOSTIRIKSI K ESENA CONSTANS MOU :kiss::kiss:

AAAAAAAAAAAAAK KATI TELEFTEO FRANITA ODOS APO TIS TRESI KORES OI DYO EINAI DYDIMES XIXIXIXIXI K DEN TOSU EGATELEIPSE O PATERAS TOUS ALLA I MITERA TOUS POU VRIKE SIDROFO K TIS ITAN VAROS TA PAIDIA TIS OSO K AN SOU FENETE PERIERGO K PSEFTIKO 8A SOU PO OTI EIPARXOUN K TETIES GYNAIKES POU DINOUN SIMASIA STIN PROSOPIKI TOSU ZWI K XESTIAKNE GIA TA PAIDIA TOSU K EGO AN DEN TO ZOUSA DEN 8A KATALAVENA OTI ODOS IPARXOUN TETIA ATOMA ..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΕΦΦΑ Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΧΕΧΕΧΕ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

KΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΕΦΦΑ Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΧΕΧΕΧΕ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

KALIMERA KORITSAKI MOU GLIKO NAI KALA EIMAI MIA XARA DOKSA TO 8EO !!!

O GIOKA SOU TI KANEI EINAI KALA ?

NA MOU TON FILISIS !!!!

8A TA POUME ME PM SE FILO FILISE MOU K TO ADRAKI SOU !!!! :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

re koritsia pragmatika de mporw na vrw ena kalo logo na kanei kaneis pseutiko profil :angry:

den einai da kai facebook....

eleos mou fainete oti prepei na ginoume polu prosextikes me to pou apeuthinomaste kai ti kanoume sto internet

einai pragmati exorgistiko :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...